Menisküs Yırtığı ile Snowboard Yaparken Kullanılacak En iyi Dizlik veya bandaj Hangisi ? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Menisküs Yırtığı ile Snowboard Yaparken Kullanılacak En iyi Dizlik veya bandaj Hangisi ?

Standart Cevap: Menisküs Yırtığı ile Snowboard Yaparken Kullanılacak En iyi Dizlik veya bandaj Hangisi ?

Alıntı yasyus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim sol dizimdede menüs küs yırtığı var ve bi kaç doktora gittim 3.derecede yırtık, ameliyattan başka çaren yok dediler ama hem menüsküs dizliği kullanarak hemde güçlendirip buz tedavisi yaparak hiç bir sorun yaşamadan futbol dahi oynamaya devamediyorum, geçen sezonda snowboard öğrenmeye başladım Çok Şükür hiçbir sorunum olmadı. Ancak diz güçsüz kaldığı durumlarda kas sıkışması gibi dizde bir kitlenme oluyor bunu önlemek içinde bileklere kum bağlayarak belirli aralıklarda antremanlar yapıp dizimi güçlü tutmaya çalışıyorum.
    Umarım bu deneyimim yardımcı olur...
    Sanada geçmiş olsun, şu menisküs dizliğini biraz daha açarmısın. Bi suru dr. bilmem kim dizlikleri falan goruyorum ama bana tam olarak hangisi yardımcı olur kestiremiyorum. Mümkünse o dizliklerden alıp üzerine de snowboard icin koruma dizlik takıp oyle kaymayı planlıyorum.
    Eğer bu kışı geçirebilirsem , seneye yazın da ameliyat olup bu dertten kurtulurum diye ümit ediyorum

Standart Cevap: Menisküs Yırtığı ile Snowboard Yaparken Kullanılacak En iyi Dizlik veya bandaj Hangisi ?

Sizede Geçmiş Olsun. Benim kullnadığım dizliği tarif etmeye çalışıyim ozaman. Diz kapağının geldiği kısımda daire olarak bir delik var ve dizin iki yanına gelen kısımları içerisi kauçuk yada benzeri bişeyle doldurulmuş kalın bir yapısı var. Dizinize çorap gibi giyiyorsunuz kaval kemiği ile baldır arasını tamamen sarıyor. Resim olarak linkteki ürün gibi http://www.spormarketim.com/urun_res/4652k.jpg

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler