Palandöken'de 2011 çalışmaları. Çalışmalar başlamış çok şükür! - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Palandöken'de 2011 çalışmaları. Çalışmalar başlamış çok şükür!

Standart Cevap: Palandöken'de 2011 çalışmaları.Çalışmalar başlamıl çok şükür!

Valla güzel haberler geliyor yavaş yavaş . Ben bitirileceğinden ve çokta güzel olacağından eminim . Bunk sanada çok teşekkürler Yeni haberleri ve karlı görüntüleride bekliyoruz woww
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Ziyaretçi

Standart Cevap: Palandöken'de 2011 çalışmaları.Çalışmalar başlamıl çok şükür!

Alıntı pellinn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla güzel haberler geliyor yavaş yavaş . Ben bitirileceğinden ve çokta güzel olacağından eminim . Bunk sanada çok teşekkürler Yeni haberleri ve karlı görüntüleride bekliyoruz woww
    Hem kar yağsın ki ekonomi canlansın...:001_smile::001_sm ile:

Standart Cevap: Palandöken'de 2011 çalışmaları. Çalışmalar başlamış çok şükür!

Sarıkamış'ta da çalışmalar var ise çok süper. Oranında tadı başka olacak.
    Bütün arkadaşların temennisi olan bu karelerin kar yağmış halinide inşallah çekerim. İlk kar yağdığında dağdayım haberiniz olsun.
    İki hafta önce kar yağmıştı, dağ beyaz olmuştu. Fotoları çektim fakat akşama eridi siteye koymaktan vazgeçtim. Çünkü boş yere heveslendirmeyim diye...
    Buranın halkı bu yıl kar çok olacak, dağlardaki ağaçlarda yabani meyveler çok var diyorlar. yabani meyveler çok olursa kar çok yağarmış. Hadi hayırlısı...
    Beklentiler olur ise bu sene başka bir Palandöken olacak gibi...

Talking Cevap: Palandöken'de 2011 çalışmaları. Çalışmalar başlamış çok şükür!

Arkadaşlar bugün itibari ile Erzurum ve bazı ilçeleri bembeyaz ve kar yağışı şu saat itibariyle devam ediyor. (5-10cmm kar kalınlığı) Ben şimdi okulda veli toplantısı yapıyorum. En sevinçli toplantılarımdan biri şükür.

Dün dağa çıktım. Şehre yağmur dağın tepelerine kar yağıyordu. fotosunu çektim siteye koyayım diye. bugün ise Ejder tepesi değil her taraf bembeyaz şehir ve ilçeler dahil.

İlk karelerin karlı olanını göndereyim diyordum. sonunda oldu. dünki halini gönderiririm öğleden sonra.

Kar erir belki durmaz, ama bu yağış geçen sene Aralıkta olmuş idi. Hayırlısı ...

bunk fotoları bekliyoruz , Allah bizede nasip etsin su karlı gunleri.
    Karı elime alıp o soğugu hissetmeyi ozledim

Bu görüntüler dün akşam üzeri çekildi. şehre yağmur dağa kar yağıyordu yağış yeni başlamıştı.
    bugün ise şehrin fotolarını ve haberlerde görüntülerini görmüşsünüzdür. Artık dağın durumunu siz düşünün
    Ama inşaat devam ediyor 1 aya kadar tesis ancak açılır diyorum tabi kar durumu böyle giderse. Bir pastırma sıcakları daha gelmez ise ve inşşat biter ise..

Talking Cevap: Palandöken'de 2011 çalışmaları. Çalışmalar başlamış çok şükür!

hemen gelsin şu kış yaa :D

Alıntı bunk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu görüntüler dün akşam üzeri çekildi. şehre yağmur dağa kar yağıyordu yağış yeni başlamıştı.
    bugün ise şehrin fotolarını ve haberlerde görüntülerini görmüşsünüzdür. Artık dağın durumunu siz düşünün
    Ama inşaat devam ediyor 1 aya kadar tesis ancak açılır diyorum tabi kar durumu böyle giderse. Bir pastırma sıcakları daha gelmez ise ve inşşat biter ise..
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler