Rome Snowboard & Fischer Kayak' ta 1 Kasım a kadar % 50 indirim hemen ara 0 216 518 94 71 Dünya SPOR
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rome Snowboard & Fischer Kayak' ta 1 Kasım a kadar % 50 indirim hemen ara 0 216 518 94 71 Dünya SPOR

Standart Rome Snowboard & Fischer Kayak' ta 1 Kasım a kadar % 50 indirim hemen ara 0 216 518 94 71 Dünya SPOR

DÜNYA SPOR' DAN ŞOK KAMPANYA TÜM ÜRÜNLERDE % 50 İNDİRİM...

SNOWBOARD - KAYAK - TEKSTİL - ELDİVEN

Dünya Spor ve Tekstil Ürünleri: Altıntepe Galipbey Cad. No:127 Küçükyalı / İST

0 216 518 94 71

17 Ekim 2009 tarihine kadar tüm ithalatımız olan ürünlerde;

Nakit ve K.kartı tek ödemede %50
    Taksitli ödemede %40

İndirim yapılacaktır.

Markalarımız;

Fischer Kayak
    Alpina Ayakkabı
    Rome Snowbaord
    Trans Snowboard
    Besson Tekstil
    Level Eldiven
    Booster Eldiven
    Sinner Gözlük
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi     
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

Standart Cevap: Rome Snowboard & Fischer Kayak' ta 17 Ekime kadar % 50 indirim hemen ara 0 216 518 94 71 Düny

yeni takımımı dünya spor'dan aldım... ilgi-alakalarından gayet memnun kaldığımı belirteyim... kartutkunlarına tavsiye ederim...

yol tarifini de verelim...

1) e5 küçükyalı çıkışından çıkınız, ışıklardan sağa bostancı istikametine devam ediniz, tünel çıkışında hemen soldaki yokuştan çıkınız, ikinci sol, tekrar sol, sokağın sonunda soldaki bina...

2) eski bağdat caddesi (minibüs yolu) üzerinden gelecekler için: bostancı'dan küçükyalı istikametine giderken solda kuğu pastanesini göreceksiniz, bembeyaz dikkatinizi çeker zaten... yanıbaşındaki sokak galip bey caddesi... araçla gidiyorsanız ters yön, bir sonraki sokaktan dönüp ileriden sağ-sol yapmalısınız...

Standart Cevap: Rome Snowboard & Fischer Kayak' ta 17 Ekime kadar % 50 indirim hemen ara 0 216 518 94 71 Düny

bu güzel tariften sonra içeride kerem beyi buluyorsunuz ve kerem bey sizlerle yakından ilgileniyor...
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com

bende rome a donuyorum
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com

Ben de yeni ve ilk kayak takımımı geçen ay Dünya Spor dan aldım, gittiğinizde rahat sakin bir ortam ve yakın bir ilgi buluyorsunuz... tavsiye ederim
    Kayak: Fischer Progressor 7
    Bağlama: Fischer fs 10 railflex2
    Bot: Fischer Soma MX Pro
    Baton: Fischer Performance

bugun özge diye bir arkadaşım gitmiş cok memnun kalmış.. bende haftasonu ugrayacağım board almaya

ben de yeni board takımı almak istiyorum.
    yaklaşık takım fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba
    mete genç

185/190'lık fischer kayak kılıfı bekliyorum... ilgililere duyurulur...

şimdi dünyaspordan ofise geldim toplantıdaydık hem kışlık mağaza konseptinin nasıl olacağını gördüm hemde % 50 indirimi biraz daha uzatmalarını rica ettim. Herzaman olduğu gibi güleryüzlü kimlikleri ile bu ricamızı kırmayıp % 50 indirim fırsatını 1 Kasım 2009 tarihine kadar uzattılar. Sezon öncesinde özellikle snowboard ve kayak sporuna yeni başlayanların bu indirimi kaçırmamalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu arada Dünya Spor merkez mağazasında kayak ve snowboard olmak üzere mağaza ikiye ayrılacak kayakçlılar halinden memnun snowboardcular halinden memnun olucak.

Dünya sporun 1 kasıma kadar uzattığı % 50 indirim fırsatından yararlanmak isteyenlere yol tarifi ve her türlü bilgi için Dünya Sporun iletişim bilgilerini veriyorum

Altın Tepe Galip Bey Caddesi No: 127 Küçükyalı İSTANBUL
    Tel: +90 (216) 518 94 71 - +90 (216) 518 81 62 Fax: +90 (216) 518 94 07
    info@dunyaspor.com.tr
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com

Alıntı skiboardmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya sporun 1 kasıma kadar uzattığı % 50 indirim fırsatından yararlanmak isteyenlere yol tarifi ve her türlü bilgi için Dünya Sporun iletişim bilgilerini veriyorum

Altın Tepe Galip Bey Caddesi No: 127 Küçükyalı İSTANBUL
    Tel: +90 (216) 518 94 71 - +90 (216) 518 81 62 Fax: +90 (216) 518 94 07
    info@dunyaspor.com.tr

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1) e5 küçükyalı çıkışından çıkınız, ışıklardan sağa bostancı istikametine devam ediniz, tünel çıkışında hemen soldaki yokuştan çıkınız, ikinci sol, tekrar sol, sokağın sonunda soldaki bina...

2) eski bağdat caddesi (minibüs yolu) üzerinden gelecekler için: bostancı'dan küçükyalı istikametine giderken solda kuğu pastanesini göreceksiniz, bembeyaz dikkatinizi çeker zaten... yanıbaşındaki sokak galip bey caddesi... araçla gidiyorsanız ters yön, bir sonraki sokaktan dönüp ileriden sağ-sol yapmalısınız...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler