Snowboard Kaskı ve Kayak Kaskı Nasıl Seçilir - Sayfa 2
Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon
130 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Snowboard Kaskı ve Kayak Kaskı Nasıl Seçilir

Standart Cevap: Kask Önerisi

bizim kafa buyuk sanirim :D en buyuk boy kask, bere giyemiyorum :D:D
    Konu ApheXx tarafından (25-02-2010 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.
    in the name of ApheX Twin!

Bjorn Leines
    Lashed FT
    Bent Metal Mortal
    http://www.youtube.com/watch?v=5Az_7U0-cK0

Snowboard kaskı olarak burton red kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim.

poc'a gelince bence gereksiz pahalı, hepsi aynı işlevi görür aralarında çok bir fark olmaz.

Exclamation Cevap: Kask Önerisi

Alıntı designer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Snowboard kaskı olarak burton red kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim.

poc'a gelince bence gereksiz pahalı, hepsi aynı işlevi görür aralarında çok bir fark olmaz.
    Ben gereksiz pahalı olduğuna katılmıyorum skull light kullanıyorum çok hafif ve kullanışlı çok rahat ediyorum. ve snowboard koruma konusunda da çok başarılı kesinlikle tavsiye ederim. red kaskları çok rahatsız buluyorum. Hepsi aynı işlevi maalesef görmüyor kullanılan malzeme kalite ve kullanışlı olma konusunda çok farklılar.
    Batista Rules!

snowboard kaskı olarak rossignol kullanıyorum. bi şikayetim yok şimdilik...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

bende de poc var, skull light.. acikcasi simdilik bir sorun yasamadim.. beresiz kullanmayi tercih ediyorum, zaten yeterince sicak tutuyor, bana fazla geliyor bere ile..

Ben Metulife'ın Carrera kaskını aldım. Erciyes'te beresiz kullandım hafif boldu ama bundan sonra bere ile kullanacağımdan sanırım tam olacak. Erciyes'te ters bir düşüş yaşadım kask olmasaydı eminim pekmezi akıtmıştım bu nedenle marka-model değil de sağlamlık ve kafaya tam uyum daha önemli diye düşünüyorum.
    Pride / ANKARA'81/ B Rh(+)
    Board : Rossignol Temptation
    Binding : Rossingol Hv 2000
    Boot : Rossignol Dusk W
    I kartutkusu

Ozellikle dayanıklılık konusunda tenik anlamda malzemeleri değerlendirmedikten sonra yorum yapmayı cok dogru bulmuyorum. Ama rahatlık, kullanışlılık vs tabiki yorum yapmak önemli. Marka model fark etmez etmez 1 durumda fark eder hayatınızı kurtarır. O iyi bu kotu demiyorum cunku bilmiyorum zaten ama bu benim genel yorumum. Eminim bu kasklar için bir dayanıklık olcüsü vardır. Hatta arabalarda oldugu gibi NCAP testi olsa aslında fena olmaz ne dersiniz

Aynen bende Rossignol snowboard kaskı kullanıyorum bir şikayetim yok. Snowboard Kaskı alırken mutlaka kafaya takılıp denenmeli. Kafa üzerinde hiç sallanmamalı.
    There must be some kind of way out of here

selamlar,
    izmir'de snowboard kaskı satan bir yer var mıdır? internetten sipariş vermeyi de düşünebilirim ancak öncelikle birkaç model denemem, hangi ölçünün bana uyacağını vs. öğrenmem lazım.

Alıntı jean baptiste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    izmir'de snowboard kaskı satan bir yer var mıdır? internetten sipariş vermeyi de düşünebilirim ancak öncelikle birkaç model denemem, hangi ölçünün bana uyacağını vs. öğrenmem lazım.
    Snowboard yada Kayak kaskı için nerdeyse her markada bile ölçüleri değişiyor dediğin gibi denemeden internetten sipariş etme sonra elinde patlar ama izmirde bir yer snowboard kaskı satan bir yer bilmiyorum???
    burton custom board / rossignol zenith 1 kayak
    burton custom bağlama / rossignol axium 100 bağlama
    flow the one lace ayak./ rossignol exalt x6 ayakkabı

Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler