tignes vs les 2 alpes
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: tignes vs les 2 alpes

Standart tignes vs les 2 alpes

herkeze merhaba arkadaşlar. Önümüzdeki kurban bayramı için ( kasım sonuna denk geliyor ) şimdiden ucuz uçak bileti alabilmek için plan yapmaya başladık eşimle birlikte. Geçen sene isviçre zermatt a gitmiştik. Bu senede alplerin fransa tarafını denemek istiyoruz. Yalnız 2 yer arasında kararsız kaldık. Bunlardan biri les 2 alpes diğeri ise tignes. Daha önceden buralara gitmiş ve tecrübesi olan arkadaşlar varsa ve biraz yorum yapabilirlerse çok sevinirim. Daha çok var ama ben bu ay içerisinde uçak biletini kapamak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Standart Cevap: tignes vs les 2 alpes

25 Eylul 13 Ekim tarihlerinde Atomic, Burton, Head, K2, Lib Tech, Rossignol, Salomon & Scott gibi markaları ücretsiz deneyebilrceginiz bir kampanya var

Bu tarihlere denk geliyorsa bu etkinliğe dahil olmakta buyuk fayda var
    Karın bol olması ve pist guzelliği olarak da benim tercigim Tignes olacaktır.

Detaylı bilgiyi Ski & Snowboard Camp | Tignes 09 | Test 09-10 Equipment | 3 days Skiing or Boarding From £99 adresinden alabilirsiniz.

Tur ile ilgilide aşağıdaki adresten fikir edinebilirsiniz

CafeTur 444 0 179 Kayak Fransa Tignes, Kayak Tignes | 573

boss yazmış bile, ben de nacizane görüşlerimi aktarayım...

hiiç çok var diye düşünmeyin... hesaplı bir kayak tatili planlayabilmek için eylül içerisinde bilet-otel işlerini halletmek lazım...

tignes, les deux alpes'ten pist sayısı, uzunluğu, konaklama imkanları ile gece hayatı açısından daha büyük ve pahalı bir merkez... val d'isere ile birlikte düşünürseniz adeta bir kış sporları cenneti... ancak les deux alpes'i de küçümsemeyin... lift sayısı fazla, gece hayatı da iyi...

iki merkezin de ideal sezon başlangıcı kasım sonu/aralık başı... gerektiğinde suni karla destekleniyor...

şahsen les deux alpes'i tercih ederdim ama tignes'in de oldukça çekici olduğunu belirteyim... :D

Ziyaretçi

ne oldu , karar verdiniz mi dostum ?

tigneste karar kıldık. bakalım beklemdeyiz. uçak biletlerini falan ayarladım. otel araştırmasına girmedik daha tam anlamıyla.

oteli bir an evvel ayarlamanızı tavsiye ederim... booking.com a da bir göz atın...

direk kendi offical sitesinden hallledecem. uygun package bulup hallederim. skipass + otel şeklinde package lar mevcut. ordan birini seçip alacağım.

Valla ben 2008 ocak ayında ordaydım. Tignes Val Claret mükemmel bir yer. 1 hafta kesinlikle yetmiyor. İyi seçim yapmışsınız. Bir tek konu var o da havaalanından otele ulaşım. Eğer bunu rahat hallederseniz iyi olur.

Kaldığınız hafta içinde gruplarla kayma fırsatınız var belli bir ücret karşılığı. Kesinlikle yararlanın ve bu gruplarla kayarak en güzel yerleri keşfedin.

Otel istemeyenler için studio/normal daire kiralama fırsatı da var. Ama sanırım bu oranın müptelaları için daha uygun. Oteller de gayet iyi.

Gerçi ben club med ile gitmiştim ve yemeklerde memnun kalmamıştık ama gene de güzeldi.
    Freerider

Bu Konudaki Etiketler