Spx snowboard ve kayak alış verişin kadar bedava!
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Spx snowboard ve kayak alış verişin kadar bedava!

Smile Spx snowboard ve kayak alış verişin kadar bedava!

Arkadaşlar,

Bir yaz daha geçti ve sonunda eylül ile resmen sonbahar geldi. Bizde bir çok dostumuzun sabırsızlık ile beklediği ve sezon sonunda ürünleri kaldırmadan önce yaptığımız “ALIŞ VERİŞİN KADAR BEDAVA!” kampanyamızı bu hafta sonu yapmaya karar verdik. 4-5-6 eylül günleri tüm SPX mağazalarında 2009 Nike, Billabong, VANS, Rip Curl , The North Face ve tenis, skateboard, paten, şnorkel, su kayağı, wakeboard gibi bir çok marka ve ürün grubunda bu kampanyadan istifade edebileceksiniz. İstediğiniz ürün veya beden tükenmeden alabilmeniz için sizler için 3 eylül günü sadece SPX dostlarına gizli indirim uygulayacağız. Hepinizi bekleriz.

Kızıltoprak alt kat ve Bahçelievler Outlet mağazamızda şu an 2009 Burton, Rossignol, Flow, Phenix, The North Face ürünleri de bu süre zarfında %50 indirimli ve 8 taksit. Kış öncesi son ürünler tükenmeden bu 2 mağazaya uğramanızı tavsiye ederim.

Detaylı bilgi için www.spx.com.tr/avkb.html ziyaret ediniz.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Cevap: Spx snowboard ve kayak alış verişin kadar bedava!

Takım almayı düşünen arkadaşlar bu kampanyaları kesinlikle kaçırmasın. Hatta alacaksanız bugunden gidin , genelde kampanyaların son günlerinde pek malzeme kalmıyor

ahhh ahhh... kafamı taşlara vuruyorum...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahhh ahhh... kafamı taşlara vuruyorum...
    Aslında bende Turkiyede olsaydım , çok sağlam bir dizlik bkacaktım. Malum ameliyat olmadan snowboard yapabilirmiyim doktora soracağım. Eger dene derse çok kaliteli bir dizlik şart

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bende Turkiyede olsaydım , çok sağlam bir dizlik bkacaktım. Malum ameliyat olmadan snowboard yapabilirmiyim doktora soracağım. Eger dene derse çok kaliteli bir dizlik şart
    geçmiş olsun boss...hele bir ortopediste tekrar görün... gerisi kolay...

Sezonun ik alışverişini yaptım, güzel bir Burton mont aldım çok uygun fiyata.
    SPX Kızıltoprakta bedeni yoktu üşenmedim Bahçelievlere gittim ve muradıma erdim...
    Herkese tavsiye...

Ziyaretçi

Alıntı CemKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sezonun ik alışverişini yaptım, güzel bir Burton mont aldım çok uygun fiyata.
    SPX Kızıltoprakta bedeni yoktu üşenmedim Bahçelievlere gittim ve muradıma erdim...
    Herkese tavsiye...
    güle güle bol karlı günlerde giymen dileğiyle :001_smile:

kış ürünlerinde aldığın kadar bedava yokmuş bana öle sölediler kızıltopraktakiler bende ayın 4de gittim ama bişey kalmamıştı yinede güzel bi board seti aldık %50 indirimli 700 tl

spx'te kimi kışlık tekstil ürünleri ve kayak-board setlerinde %50 indirim devam ediyor...

board çantaları mevcut mu peki?
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler