Uludag Kayak Merkezi inde Ağaoğlu Otel ve Pist Kapaniyor , Alkoçlar Pistleri de yolda :( - Sayfa 16

Sonuçlar: Ali Ağaoğlu nun Pistleri kapatma kararını destekliyor musunuz ?

Katılımcı sayısı
118. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

8 6.78%
  • Hayır

93 78.81%
  • Benim için bir önemi yok

17 14.41%
Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
152 sonuçtan 151 ile 152 arası

Konu: Uludag Kayak Merkezi inde Ağaoğlu Otel ve Pist Kapaniyor , Alkoçlar Pistleri de yolda :(

Standart Cevap: Uludag Kayak Merkezi inde Ağaoğlu Otel ve Pist Kapaniyor , Alkoçlar Pistleri de yolda :(

agaya uludağ yakışır... tam ortasına da köşkünü yapar ohh mis mis... :D

Standart Cevap: Uludag Kayak Merkezi inde Ağaoğlu Otel ve Pist Kapaniyor , Alkoçlar Pistleri de yolda :(

Ben hala ilk düşüncemde kararlıyım . Ağaoğlunu destekliyorum onun tarafından bakınca doğru yaklaşımda . Açarsa tabiki iyi olurdu ama açmıyorsada kızılabileceğini sanmıyorum .

Kendisi buraya kaçak yapı yaparken kimse gıgını çıkarmamış , Pistleri kiralamışlar etmişler , parayı alırken kimse kaçağa bakmıyor , desene sen kaçak otel yaptın dolayısıyla bu pistleri sana iyi niyetin olmadığından kiralayamayız diye , yemez parayı görünce yemez demek o yüzden şimdi bana kimse anlatmasın bu olayında çevre , kaçaklığa engel , güzel ve iyi hizmet için olduğunu . Bu adamdan Uludağ için vergi alınmışmı ?? Bence alınmıştır , elektrik bağlanmışmı ?? , Su verilmişmi ?? , tüm yapılar kaçak deniyor ama bunca yıldır kimse bir şey demiyor .

Kaçak yapıların hepsine karşıyım yıkılırsa yıkılsın acımam bile ama kalkıpta tek suçlu yapanmış gibi davranılmasın bu insanlara . Yaptırtıyorsun yıllarca kullandırtıyorsun elektrik , su bağlayıp , vergiyi alıyorsun sonra keyfin gelince ben yıkacam diyorsun işte buna karşıyım ben . Adama yaptırmayacan oteli yıkacan inşaatı , ne elektrik bağlayacan ne su verecen ne vergi alacan o bönürsün dursun desin ki ben bu kadar yatırım yaptım ama bana kaçak diyorlar . İşte o zaman derimki kardeşim kaçaksın işte izin vermemişler engel olmak için dava açmışlar , yıkmışlar, hiç bir hizmet vermemişler dolayısıyla kaçaksın

Recep Bey çıkıyor burayı Davos yapacam , başka ne isterdiniz paşam diyesi geliyor insanın . Bunca yıldır neredesiniz diye soracak oluyorsun sıra gelmedi diyorlar
    Hep öyledir zaten sanmıyorum ki tüm otelleri yıksınlarda Ağaoğlu'na inşaat izni versinler , bu kadar ayak direyip önlerine engel olmaya çalışan kişiye izin vereceklerini sanmıyorum . Yandaşlar varken O yüzden ben Ağaoğlu'nu destekliyorum arkadaşlar
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516

Bu Konudaki Etiketler