BURTON 2008 - Sayfa 5
Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
49 sonuçtan 41 ile 49 arası

Konu: BURTON 2008

Standart Ynt: BURTON 2008

Goruntusu super tabi ama kullanisi nasil bilemiyorum ama eger bayanlar kategorisinde olsaydi kesinlikle ben Jeremy Jones alirdim, zaten o yuzden profilimde ;D Ben bakmistim fiyati 500 dolar felandi
    Goztepe-Istanbul ..1978 0 Rh(+)<br />-----)))-----<br /><br />I Know WhaT yOU dId Last WinTeR

vapor diyorum başka bişey demiyorum ya :-\

T6-SZP1 BİNDİNG-SEROW BOAT ALMAYİI ŞDÜŞÜNÜYORUM
    BUNLAR NASIL MİLLET BENİM PEK BU KONULARDA BİLGİM YOK!!! SİTESİNDEN BAKTIM! ÇOK HOŞ DURUYOR! NERDEN ? ??? 8) : :PKAÇA BULURUM BUNLARI ...

biraz önce ankara armada ile görüştüm T6 (159)BURTON-SEROW BOAT-P1SZ BAĞLAMA TOPLAM 2920YTL DEDİLER.... BENDE SEN ne diyosun kardeş ağızından çıkanı kulağın duyuyormu diyecektim ki ;D Allaha havale ettim! millet tuttuğunu mu kazıklıyor yoksa özel olarak seçiyolarmı? hülasa biliyorum ki bu takımı 2000 ytl nin altına alabilirim! burton bord ve aksesuar bulabileceğim büyüüüüük bi mağaza nerede bana biri söylesin lütfen!!! açık adres verirseniz sevinirim KAYSERİDEN gitmeyi planlıyorum sırf bu takımı veya bot t10 olabilir...x acele cevap bekliyorum... bu sırada jermy fena değil.... ama t6 muhteşem! herşey görüntüden ibaret değildir!!!!

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

jeremy okadar iyi bir board değil bence. en iyisi custom x ondan sonra vapor geliyor. custom geliyor.

Sportpoint'lere bakacaksınız, Burton'u onlar getiriyor.

Evet Burton ı sadece sporpoint de bulabilirsin. Orasıda telefonal aradığın yer oluyor.

Kendileri o kadar şımarmış durumdalarki, burunlarından kıl aldırmıyorlar.

İlla Burton alacaksan internete bak yada yurtdışında yaşayan tanıdık falan bul, ama bana sorarsan başka iyi boardlarıda bulabilirsin. Bu arada rossignol da aynı sempatik şirket tarafından satılıyor.

emirgiresunlu
    Ziyaretçi

en iyi fiyatı nisan gibi istanbuldaki outletten alırsın ama ellerinde kalırsa board. şu anda bile sıkıntı var geçen seneden kalan modellerde bu sezonda dükkanlarda adam akıllı board kalmamış durumda. onlar outlete düşecekte outlette kapılmadan kalacakta çok uzun iş

harika şeyler inşallah seneye öğrenmeye başlıyacağız kayaktan geçiş yapalım artık
    Alper DEMİRCAN / Kayseri

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345