ARK Turizm in ortaklarından Necati KEÇECİ'yi Motosiklet kazasında kaybettik :(
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
39 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ARK Turizm in ortaklarından Necati KEÇECİ'yi Motosiklet kazasında kaybettik :(

Unhappy ARK Turizm in ortaklarından Necati KEÇECİ'yi Motosiklet kazasında kaybettik :(

Yasak dönüş yaparken gencin ölümüne yol açtı

İstanbul'da ARK Turizm şirketinin ortağı olan Necati Keçici (27) dün gece iş dönüşü motosikletiyle Çırağan caddesinden Ortaköy'e doğru ilerlemeye başladı.
    Bu sırada Faruk Başçı, otomobiliyle seyrederken Çırağan Sarayı önünde trafiğin sıkıştığını görünce, yasak olmasına rağmen "U" dönüşü yaparak yön değiştirmek istedi. Ani manevra yapan Faruk Başçı, arkadan gelen Keçici'ye çarptı. Devrilen motosikletten fırlayan Keçici yerde kaldı.

Yaralıya ilk müdahaleyi, turist olarak Türkiye'de bulunan Hollandalı hemşire Anne Marieverderbusch yaptı. Kazazedeye kalp masajı yapan Hollandalı hemşire, gelen sağlık ekiplerine bilgi verip ambulansa binerek yaralıya hastaneye kadar eşlik etti.

Ancak, boynu kırıldığı ve iç kanama geçirdiği anlaşılan Keçici kurtarılamadı. Keçici'nin başında kaskı bulunduğu, ancak boynunun kırıldığı anlaşıldı. Kazaya yol açan Başçı gözaltına alındı.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi    

Standart Cevap: ARK Turizm in ortaklarından Necati KEÇECİ'yi Motosiklet kazasında kaybettik :(

Allah rahmet eylesin...

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cevap: ARK Turizm in ortaklarından Necati KEÇECİ'yi Motosiklet kazasında kaybettik :(

Trafikte Motosikletleri Fark Edelim....
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Haber detayları maalesef yanlıştır... Kardeşim eğlenceden değil işinden dönüyordu...

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Memed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber detayları maalesef yanlıştır... Kardeşim eğlenceden değil işinden dönüyordu...
    Başınız sağolsun.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

Alıntı Memed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar başımız saolsun , bir gazetenin haberi ama sitemizde yayınlananı belirttiğin şekilde düzeltiyorum.

Ben şahsen tanımıyorum ama ARK Turizm bizlerede hizmet veren bir firma olduğu için aileden birinin gitmesine ayrıca üzüldüm. :(

Allah rahmet eylesin,çok çalışkan bir insandı,yakın tanırdım gerçekten çok üzüldüm,ilk duydugum anda inanamadım

Hollandalı hemşire cenaze namazına katıldı

Dün gece hatalı "U" dönüşü yapan bir sürücünün neden olduğu kazada yaralanan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Necati Keçeci (27) bugün son yolculuğuna uğurlandı.
    Hollandalı hemşire cenaze namazına katıldı. Dün gece hatalı "U" dönüşü yapan bir sürücünün neden olduğu kazada yaralanan ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Necati Keçeci (27) bugün son yolculuğuna uğurlandı.

RAMAZAN ALMAÇAYIR/İSTANBUL

Kaza sırasında Türk gencine ilk yardımda bulunan Hollandalı hemşireler vefa örneği göstererek yardım ettikleri gencin bugün kılınan cenaze namazına katıldı. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Necati Keçeci'nin annesinin feryatlarını izleyen Hollandalı hemşireler göz yaşlarına boğuldu.

Turizmci Necati Keçeci dün gece 02.30 sıralarında dönüşü Beşiktaş'ta trafiğin sıkışması üzerine ters yönden U dönüşü yapan bir araca çarparak yaralandı. Kaza sırasında oradan geçen ve Türkiye'de turist olarak bulunan Hollandalı Hemşireler hemen yardıma koştu. Hollandalı hemşirelerden Anne Marie Verderbusch Keçeci'ye kalp masajı yaparak hayata döndürmeye çalıştı. Ancak iç kanama geçirdiği tespit edilen genç Turizmci kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı da olan Necati Keçeci bugün son yolculuğuna uğurlandı. Karacaahmet Mezarlığındaki Şakirin Camiinde kılınan cenaze namazına katılım yoğundu. Yoğun katılımın yanı sıra kaza anında Türk gencine ilk yardımda bulunan Hollandalı Hemşirelerde son görevlerine yapmak üzere camide hazır bulundu.

Oldukça üzgün oldukları görülen Hollandalı hemşireler Necati Keçeci'nin annesinin feryatlarını gözyaşları içinde izledi. Hemşirelerden Anne Marie Verderbusch "çok üzgünüm" demekle yetindi.

Necati Keçeci'nin annesi İnci ve babası Nejat Keçeci çocuklarının tabutuna sarılarak göz yaşı dökerken acılı aileyi yakınları güçlükle teselli etti. Çok sevdiği Beşiktaş'ın çok yakın olan şampiyonluğunu göremeyen Keçeci'nin tabutuna bir Beşiktaş forması serildi. Genç turizmcinin arkadaşlarıda cenaze namazında hazır bulunurken, öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Keçeci'nin cenazesi Kozlu Mezarlığında toprağa verildi.

Kaynak : IHA
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Motosikletleri görmezden gelmeyin...4 teker üzerinde gidiyor olmanız size tüm trafik kurallarını görmezden gelme hakkını vermez...Benim arkadaşım Anestezi uzmanı,aynı zamanda motosiklet derneklerinde ilkyardım eğitimi veren Dr.Ömer Uzma geçen yıl levent kavşağında emniyet şeritine hızla giren bir araba yüzünden hayatını kaybetti...Şimdi de bu arkadaşı yine duyarsız, sorumsuz bir 4 teker kullanıcısı yüzünden kaybettik...Şerit değiştirirken aynaya baksanız bu iki değerli insan ve daha niceleri yaşıyor olurdu....Yakınlarına başsağlığı diliyorum...Allah rahmet eylesin..
    Konu iynem tarafından (26-05-2009 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Belki hatırlarsınız geçen senelerde benimde bir motorum vardı , ama yollarda 4 tekerlerle yaşadığım deneyimlerden sonra satma kararı verip bu tutkumu yaklaşık 1 sene yaşadıktan sonra sonlandırmıştım.

Ne yazık ki , Türkiye de ve özellikle Istanbul da bu güzel hobinizi yapmanız siz ne kadar profesyonel olursanız olun çok zor :(

Böyle alkollü araç kullanıp kaza yapanların çarptıkları şeylerin motor ya da araba değilde , daha çok beton duvar ya da tank gibi sağlam araçlarla yapılıp sadece kendilerini tarihten silme yolunda bir adım olarak kalması temennisindeyim...

http://www.kartutkusu.com/en-guzel-f...nik-kiz-p.html

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler