SPX Mağazaları Outlet ve SPX Hakkında Guncel Haberler - Sayfa 38
Sayfa 38/38 İlkİlk ... 28363738
380 sonuçtan 371 ile 380 arası

Konu: SPX Mağazaları Outlet ve SPX Hakkında Guncel Haberler

Standart Cevap: SPX Mağazaları Outlet ve SPX Hakkında Guncel Haberler

Alıntı schloxy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

İlk önce kısaca kendimi tanıtayım. Siteye yeni üye oldum fakat üye olmadan önce de forumları sık sık takip ediyordum. Sayenizde bir çok faydalı bilgiye de ulaşma şansım oldu, teşekkür ederim. SPX online outlet mağazası da bu bilgilerden birisiydi. Geçmiş zaman kullanıyorum çünkü şu anda SPX firmasına karşı güvenimi kaybetmek üzereyim.

Başıma gelen olayı kısaca anlatayım. Dün akşam geç saatlerde internet sitesinde gördüğüm Burton marka bir mont satın aldım. Bu pazar Kartalkaya'ya gitmeyi planladığım için montun cumartesi günü elimde olup olamayacağını sormak için Bahçelievler şubesine sabah erkenden telefon açtım. Montun akıbetini henüz bilmediklerini ve bir tane kaldığı için şubeye sorup bana haber vereceklerini söylediler. Saat 4'e kadar aramalarını bekledim ve tel gelmeyince kendilerini ben aradım. Bana verilen yanıt aynen şu şekilde: "Mağazada biri o mont için kapora bırakmış ve bugün almayı düşünüyormuş. O yüzden size para iadesi yapalım ya da faklı bir mont verelim." Böyle bir şey hayatta görülmüş müdür acaba.. Parasını nakit vererek aldığım ürünü bir gün sonra başkasına veriyorlar ve ben aramasam bana telefon açıp montun kalmadığını söyleme nezaketinde bile bulunmuyorlar. O zaman ben neden her gün spx in sitesinde güzel bir şeyler yakalarım umuduyla boşuna vakit geçiriyorum ki?? Parasını verdiğim montun benim olma garantisi bile yok. Eğer birisi benden önce (ya da sonra!) kapora bırakmışsa, o ürün internet sitesinden kaldırılır, çünkü ürün satın alınmış demektir.

Diyecek başka bir şey bulamıyorum. Daha önce böyle bir şey başına gelmiş olan var mı acaba? Ne yapmam gerekiyor bilemiyorum.
    Bence hata yapmak bu kadar ucuz olmamali , hata yapilmissa müşterinin memnuniyetini tekrar sağlamak için maliyetten kaçılmamalı , ödediği paranin 2 katina kadarlik alışveriş çeki verilse , senede çok para kazanan ve az hata yapan bir firma (yoksa az değil mi?) için fazla mi olur? Bu müşteri hatanin bu şekilde giderildiğini ballandira ballandira herkese anlatmayacak mi? Firmanin müşteri memnuniyeti politikasi ibret-i alem olmuyacak mi?

Alıntı -TK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hata yapmak bu kadar ucuz olmamali , hata yapilmissa müşterinin memnuniyetini tekrar sağlamak için maliyetten kaçılmamalı , ödediği paranin 2 katina kadarlik alışveriş çeki verilse , senede çok para kazanan ve az hata yapan bir firma (yoksa az değil mi?) için fazla mi olur? Bu müşteri hatanin bu şekilde giderildiğini ballandira ballandira herkese anlatmayacak mi? Firmanin müşteri memnuniyeti politikasi ibret-i alem olmuyacak mi?
    Bence iyi bir firma, ürünü satarkenki nezaketini satış sonrasında da müşterilerine aynı oranda göstermelidir. Bugünkü ısrarlı uğraşlarım sonunda meyvesini verdi. SPX mağazası Bahçelievler şubesinden Ayhan beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kendisi telefon konuşmalarımızın başından sonuna kadar nazik tavrından ödün vermedi ve en sonunda almak istediğim ceketten daha iyi bir ceketi üstüne para vermeden gönderebileceklerini söylediler. Benim aldığım bedende artık tek şansım o kalmıştı, bu nedenle çok mutlu oldum. Sayın -TK, size de çok teşekkür ederim, söylediklerinize katılmamak mümkün değil.

oncelikle gecmis olsun... spx büyüklüğüne yakışan sekilde meseleyi çözmüş... musteri odaklı yaklaşım her zaman kazandırır...

Hata yapılabilir, önemli olan telafi edip ders almak. Spx'de telafi kısmını güzelce uygulamış gözüküyor.

Bence iyi bir firma, ürünü satarkenki nezaketini satış sonrasında da müşterilerine aynı oranda göstermelidir. Bugünkü ısrarlı uğraşlarım sonunda meyvesini verdi. SPX mağazası Bahçelievler şubesinden Ayhan beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Kendisi telefon konuşmalarımızın başından sonuna kadar nazik tavrından ödün vermedi ve en sonunda almak istediğim ceketten daha iyi bir ceketi üstüne para vermeden gönderebileceklerini söylediler. Benim aldığım bedende artık tek şansım o kalmıştı, bu nedenle çok mutlu oldum. Sayın -TK, size de çok teşekkür ederim, söylediklerinize katılmamak mümkün değil.
    Yapılması gereken yapılmış ,

Teşekkürler Spx , Teşekkürler Ahmet bey.

Size yeni ceketiniz hayırlı olsun, SPX ede kocaman bir aferin

Bende geçenlerde bir Renault bayisi ile ufak bir memnuniyetsizlik yaşadım , kendilerine de bunu belirttiğimde bir sonraki bakımımda özel indirim uygulayacaklarını ve ekstralar yapacaklarını belirtip gönlümü aldılar Hatayı yapmamak daha iyi ama yapınca da bunu görüp iyi bir şekilde telafi etmek bence çok önemli

Merhaba arkadaşlar, 3 DEV MARKA DAHA SPXSHOP.COM'DA! SKECHER, CASIO, SKULL CANDY!

Biribirinden harika yeni sezon spor Casio saatler, lifestyle dünyasının vazgeçilmez kulaklık markası Skull Candy ve dünyanın peşinde olduğu yeni sezon Skechers Shape-ups ayakkabılar!

Hepsi SPXSHOP.COM'da yerini aldı ve sizleri bekliyor.

Oturduğunuz yerden, sitemize özel indirim, ücretsiz kargo ve 12 taksite varan avantajlarla sahip olun!

Yeni markalarımızın yeni sezon ürünlerini incelemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Skecher Shape-ups Ayakkabılar için;
    LIFESTYLE| Bay| Ayakkabılar | SKECHERS | SPXSHOP.COM KAYAK SNOWBOARD TENİS VE YÜZÜCÜ MALZEMELERİ - OAKLEY - VANS - THE NORT FACE - BURTON - ROSSIGNOL - BABOLAT - DUNLOP - FLOW - RIPCURL EN UYGUN FİYAT EN ÇOK SEÇENEK

Casio Saatler için;
    SPOR ELEKTRONİĞİ| CASIO SAATLER | SPXSHOP.COM KAYAK SNOWBOARD TENİS VE YÜZÜCÜ MALZEMELERİ - OAKLEY - VANS - THE NORT FACE - BURTON - ROSSIGNOL - BABOLAT - DUNLOP - FLOW - RIPCURL EN UYGUN FİYAT EN ÇOK SEÇENEK

Skull Candy için;
    SPOR ELEKTRONİĞİ| SKULLCANDY KULAKLIKLAR | SPXSHOP.COM KAYAK SNOWBOARD TENİS VE YÜZÜCÜ MALZEMELERİ - OAKLEY - VANS - THE NORT FACE - BURTON - ROSSIGNOL - BABOLAT - DUNLOP - FLOW - RIPCURL EN UYGUN FİYAT EN ÇOK SEÇENEK

İyi günler dilerim.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    Her türlü ortamda itina ile uyunur...

SPX in Black Friday e denk gelen ne alırsan aldıgın kadar bedava tarzındaki indirimleri ne zaman oluyordu hatırlıyan var mı ?

indirimmi dedi biri
    Serkan YILDIZ 1981 İstanbul / YENİKÖY/ A Rh ( - )

Alıntı serkanyıldız81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    indirimmi dedi biri
    ne indirimi, hani nerde

Sayfa 38/38 İlkİlk ... 28363738

Bu Konudaki Etiketler