Erken Rezervasyonla gidilebilecek en uygun her şey dahil oteller hangisi ? - Sayfa 2
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Erken Rezervasyonla gidilebilecek en uygun her şey dahil oteller hangisi ?

Standart Cevap: Erken Rezervasyonla gidilebilecek en uygun her şey dahil oteller hangisi ?

bosssss, bu konuda yaklaşık 1 ay evvel bir muhabbet dönmüştü bir başlık altında, ve epey bir öneri yapılmıştı o başlık altında, hatta bende bazı yorumlar yapmıştım, başlığı bulursam buraya da yazıcam, ama sende bir bakarsın bu arada, bulabilirsen birleştirirsin konuyu da hatta, hem orda okunmaya deger epey yorum vardı gidilesi mekanlar hakkında
    murat
    kadıköy(tr)/almaata(kz)
    there'salotgoin'on

Standart Cevap: Erken Rezervasyonla gidilebilecek en uygun her şey dahil oteller hangisi ?

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz bu konsept ile clup voyage'a gitmistik.. keyifli bir yer.. uygun mudur pahali mi bilemiyorum ama ets turun oteli, aktivite cok, cocuklar icin de guzel bir yer..

antalya belekte, ama gercekten bilmiyorum fiyatlari..
    bu arada erken rez. icin gec kalmissiniz yaf
    Ehue , bizim gideceğimiz dönemdeki fiyatlara baktımda , maşaalah tadından yenmiyor gecelik kişi başı 250,00 TL cik

Hani kriz vardı, hani yerli turiste artık daha makul fiyatlarla hd tatil yaptırılacaktı :P

Eğer fiyatlar gerçekten bu şekildeyse yaz tatili planını ve taleplerimi tekrar gözden geçirsem iyi olacak

eeee yavaş yavaş kış sezonu yarılandı sayılır erken rezervasyon otelleri ile ilgili bilgi almaya başlayayım derken bu başlığı buldum,kış modundan çıkacağız belki ama tecrübeli arkadaşlardan bilgi almakta fayda var diye düşünüyorum.
    Bu sene erken rezervasyondan yararlanıp Haziran ayında necla sultan ile bir tatil yapmayı düşünüyorum,HD konseptinde SİDE-MARMARİS-BODRUM-MARMARİS civarlarında bildiğiniz güzel otel varmıdır,öyle 1000-2000 kişilik oteller de istemiyoruz orta büyüklükte ama kaliteli hizmeti olan yerler yani hadi ipucu bekliyoruz.....
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

fiyat olarakta 100 tl ye kadar (kişi başı)
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

benim tavsiyem akyakada yücelen otel yada erdem otel.Erdem otel daha uygun ama yücelen otelin eskiden orman bakanlıgına ait olan şimdi otelin işlettiği muhteşem doğanın içinde bungalow odaları var.yazın o sıcagında serin serin kalabilirsiniz ama fiyatları busene nedir bilmiyorum.Akyaka görmeyenler mutlaka görsün muazzam biyerdir. marmarisede 30-40km arası uzaklıgı.

Erdem otel yeniledi ve fiyatlar pahali diye biliyorum yanilmiyorsam

Akyaka tatil icin SIKICI olabilir gerci uzun sureli kalininca ama kite-surf yapacaksaniz SIKILMAyacaginizi garanti edebilirim

hele Azmak yanindaki balik lokantalarinda raki-balik-meze nin tadina doyum olmuyor. ben Haziran basi gibi ordayim yine

Up there with the best of the best

Alıntı Gambit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdem otel yeniledi ve fiyatlar pahali diye biliyorum yanilmiyorsam

Akyaka tatil icin SIKICI olabilir gerci uzun sureli kalininca ama kite-surf yapacaksaniz SIKILMAyacaginizi garanti edebilirim

hele Azmak yanindaki balik lokantalarinda raki-balik-meze nin tadina doyum olmuyor. ben Haziran basi gibi ordayim yine
    evet uzun süre tatil için sıkıcı ama kafa dinlemek istiyosan iyi biyer birde dediğin gibi kite veya surf yapacaksan iyidir birde yat turuna felan gidilir ve tabi azmak kenarı rakı balık iyidir.ben universite zamanı orda kaldığımdan beri gidemedim fiyatları bilmiyorum temmuz başı gibi orda olucam inş.

Eğer otantik bir pansiyon,butik otel tatili düşünmüyorsam ki çocuklu aileler için zor oluyor o zaman voyage ler benim ilk tercihimdir.Gerçek anlamda HD ve hizmet kalitesi süper.Sahilde güneşlenirken bile içecek servisi önüne geliyor.İyi araştırmak lazım dünya para ödeyip masaya içecek servisi bile alamadan plastik bardaklarla sıra beklenen tatil köyü dolu ortalık.
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler