Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz (skiciyiz vs ), lütfen Kartutkusu ailesine saldırmaktan vazgeçin!
Sayfa 1/9 123 ... SonSon
86 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz (skiciyiz vs ), lütfen Kartutkusu ailesine saldırmaktan vazgeçin!

Exclamation Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz (skiciyiz vs ), lütfen Kartutkusu ailesine saldırmaktan vazgeçin!

Merhaba Arkadaşlar,

2006 Kasım ayında kurduğum Kartutkusu.com sitesinde geçtiğimiz 3 yıl içinde yüzlerce insanı bir araya getirip çok güzel organizasyonlar yaptık.
    Çok güzel şeyler de yaptık, hatalarımız da oldu ve bu hatalarımızdan derslerde çıkarttık.

Bu süre zarfında sitemizden ayrılıp kendi sitelerini kuran yaklaşık 10 adet web sitemiz oldu, hepsini saygıyla karşılıyorum.

Bunu yapmayta herkesin hakkı vardır , isteyen istediği ortamda olabilir buna karışmaya kimsenin hakkı yoktur.

Fakat iş artık saldırı ve aşağılama boyutuna gelince bu çok üzücü oluyor.
    Bunun bir örneğini de ücretini ödeyip lisansını aldığım bir ürünün forum sitesinde yaşadım.

SE Bots Activity Log raporu boş geliyor ? - Page 2 - vBulletin SEO Forums

[--------------------------------------------------------------------]
    Ucretini verip uye oldugum VBSEO firması yetkilisiyle görüşürken bir anda araya giren Skiciyiz biz yöneticisi ile aramızda geçen diyalıg aşağıdaki
    gibidir:(

VBSeo Yetklisi:
    Çalıştığınız yerin uptiime süresi değildir , önemli olan sitenizin uptime süresi ve erişilebilirlik oranıdır. Sizn sitenize ulaşmada google botlar sorun yaşıyorsa isterse 100% uptime süresi olan bir host işşinize yaramaz.
    emrahdincer:
    Yeni bir hosting firması ile görüşeceğim.
    Umarım bu şekilde kabusum sone erer
    skiciyiz.biz :
    Emrah, senin kabusun hiçbir zaman sona ermez fakat teknik konularda yardıma ihtiyacın varsa ve bu kadar aciz durumdaysan her zaman bize danışabilirsin.
    emrahdincer:
    Ben tek başıma hepinize yeterim sen merak etme, bakıyorum da tavrınız her ortamda aynı, bi gün umarım bu seviyesiz rekabetten vazgeçersiniz.
    skiciyiz.biz:
    Gerçek yüzün çok yakında ortaya çıkacak hiç merak etme. Vay be tek başına hepimize yetermiş, Superman mübarek...

emrahdincer:
    Ben sizlerle ilgili tek kelime etmezken, sizin hala arkamdan yok söyle yapıyor, şunlardan yardım alıyor vs. gibi ddikodu ve toplantılarınızı gördükçe sadece üzülüyorum.
    Hatırlatırım güneş balçıkla sıvanmaz, herkez kendi yolunda pek bi güzel gitsin
    Beraber çok güzel günler geçirdik ve o zamanda şimdide duygularım ve çizgim aynı , umarım gerçek yüzümün de bu olduğunu bir gün anlayacaksınız 8)

skiciyiz.biz:
    Edebilecek tek bir kelimen olduğundan olmasın? Kimseye hesabını veremeyeceğimiz bir olayımız, açıklayamayacağımız tutarsızlıklarımız yok.
    Biz senin nasıl biri olduğunu anladık, şimdi sıra senin gerçek yüzünü göremeyen insanların da seni tanımasında...
    emrahdincer:
    Peki ya gerçek yüzüm, hırsı olamayıp amacı eğlenmek isteyen insanların gördüğü gibiyse, bunu farkedince özür dileme büyüklüğünü gösterebilecek misiniz ?
    Eğer tam tersi ise bende dileyeceğim var mısınız

skiciyiz.biz:
    Senin bize bir özür borcun zaten var, istersen borçlarına yeni borçlar ekleme...
    emrahdincer:
    Beni gerçekten tanımaya çalışsaydın, bu konunun asıl loglama sorusuna, soruyu sen atmış olsaydın bile eğer bildiğim birşey varsa sana saldırmak yerine paylaşacağımı görürdün.

Şevket cim farkındaysan bu siteye attığın 4 mesajın 4 taneside bana karşı saldırı niteliği taşıyor izin verirsen bu sitede kirlenmesin. Kimin gerçek yüzünün ne olduğunu görmek için alim olmaya gerek yok diye düşünüyorum
    Kalın sağlıcakla

[--------------------------------------------------------------------]

Sizlerden ricam lütfen bi daha kimse kimse hakkında iftira atmasın ve kötü birşey söylemesin.

Kayak ve snowboard hepimizin ortak paydası ve bu ortak payda çerçevesinde birbirimizi kırmamaya özen gösterelim.
    Sonuçta her kış kayak merkezlerinde yüz yüze bakıyor hatta aynı liftlere yan yana oturuyoruz.

Lütfen kimse kimseye düşmanlık ve kin beslemesin, geçmişte ben dahil hepimizin agrasif olduğu anlar olmuştur ama artık buna bir son verelim.

Daha uzun yıllar birlikte aynı ortamlarda olacağız, bunun tadını çıkartıp her beraber eğlenelim. Birlikte yarışlar organizasyonlar yapalım.

Mesela tüm web siteleri hep beraber Karting e gidelim , hatta aramızda kupalar verelim

Ama lütfen artık birbirimizi üzmeleyim. Sonuçta hepimiz kayak ve snowboard seven kocamannnn bir aileyiz

Bu zeytin dalına uzanacak semimi elleri hevesle bekliyor olacağım.

Teşekkürler

Emrah Dincer
    www.KarTutkusu.com

Standart Cevap: Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz , lütfen artık Kartutkusu ailesine saldırmaktan vazgeçin :

Bu konuyu mail ile gönderdiğim duyuruya uzanması muhtemel zeytin dalları için açtım

Anlayışınız için teşekkür ederim.

Standart Cevap: Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz , lütfen artık Kartutkusu ailesine saldırmaktan vazgeçin :

Herkes kimlerin nasıl bir karektere sahip olduğunu deneme yanılma yöntemi ile anlıyabiliyor.Ben bir hırs ugruna turcu oldum iyikide olmuşum vesile olan herkese teşekküürederim.. Bu iş içinde olmaktan çok mutluyum.Hiç kimse ile bir ortaklığım söz konusu değildir.Nitekim olsada bu hiçkimseyi ilgilendirmez.Kartutkusuna ücret karşılığı kendi sitemin reklamını vermiş bulunmaktayım.Çünkü ben bir forum sitesi değilim...Kiteforumturkeye reklam verdiğimdede onlarla ortak mı olacağım buradan bu çıkıyor?Hiç zannetmiyorum zihniyetler çok farklı herkes kendi grubunda mutlu ama benimde isteğim artık kimse kimseye saldırmasın sataşmasın dedikodu yapmasın veya arkalarından soyledikleri şeyleri herhangi bir ortamda denk geldiğinde yüzünede söylesin.İyi yapılan her iş mutlak konuşulur mutlaka birşeyler atılır üstüne..Arayı bulma görevini Emrah sadece sen değil Tugi ( Turhan Abi ) de yapmaya çalıştı ama olmuyor olmadığı içinde bence kendi kendini üzmeye değmez.Bende zamanında etrafında olan kişilerden dolayı skiciyiz.biz ile giderek sana cephe aldım o kişiler ne öbür sitelerde ne de suan senin sitendeler sende kimin doğru kimin yanlış oldugunu öğrendin aynı şeyler kısmen benim içinde geçerli.Birgun herkes birbiri ile barışır umarım bu tatsızlıklarda biter.Ama bu herkes arayı bulmaya çalışırsa olur.O yüzden ben böyle bir barışma olayını yakın zaman diliminde göremiyorum görürsemde ilginç olur.Umarım herkes içinde hayırlı olur.Benimle sorunların çözülmesi gerçekten hiç önemli değil...Zaten benim skiciyiz.biz gibi sorunlu olduğum gruplarla aram hiç bir zaman eskisi gibi olamaz ama sizler çok eski arkadaşlarsınız dilerim gruplar arasındaki rekabet dediğin gibi karting turnuvaları ile değişik aktiviteler ile düzelir.ve rekabet sadeceoyunlarda kalır.

Ben seni bu olgun tavrından dolayı tebrik ediyorum.Evet biz kavgalıydık ama kavganın sebebi sen değildin seni o duruma sokanlardı.Zaten o kişininde bu site ile alakası kalmadıgı gibi hiçbir forum sitesi ilede alakası kalmadı.O yüzden benim senin şahsın ve sitenle ilgli herhangi bir problemim yok.

Herkese başarılar...
    Konu skiboardmania tarafından (24-04-2009 Saat 12:02 ) değiştirilmiştir.
    www.skiboardmania.com
    info@skiboardmania.com
    en ucuz fiyat en güvenilir hizmet en kaliteli otel...
    Skiboardmania Rome Snowboard Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Fischer Ski Team TÜRKİYE
    Skiboardmania Lib-tech Snowboard Team TÜRKİYE

Merhaba Gülşen,

"Rekabetin bile dostluk çerçevesinde olanı güzel." demişsin bende bundan yanayım.

Benim üzüldüğüm nokta bu sabah ortada hiç birşey yokken aşağıdaki linkini verdiğim mesaj da bana durduk yer saldırılmasına çok üzüldüm.

SE Bots Activity Log raporu boş geliyor ? - Page 2 - vBulletin SEO Forums

Amacım artık bu ve benzeri gereksiz atışmaların bir son bulması

Ankara Beyi kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah ben her ne kadar bu konulara uzak olsam da birkaç şey yazmak istiyorum. Olan olmuş giden gitmiş sende skiciyiz.biz e zeytin dalını uzatmışsın. İsteyen tutar isteyen kırıp atar. skiciyiz.biz den üyeliklerinin silinmesini isteyen arkadaşlarıda sil bence. Kendini üzmeyide bırak artık. Unutma meyve veren ağaç taşlanır.
    İmzaya ad soyad yazıyoz sonra google amcada herşey ifşaa oluyo.
    Natural Born Skier
    Rossignol Zenith Z3
    PMR 3.38
    Trollcüyüm, Trollcüsün, Trollcü...

skiciyiz.biz deki bazı aşağılama mesajları gördüm. Bu arkadaşlara yakıştıramadım. Çok yadırgadım.
    Kayak : Rossignol Actys 200
    Bağlama : Rossignol Axium 100
    Bot : Rossignol Axium X
    Baton : Rossignol Actys
    Kan Grubu : Sarı-Kırmızı A RH (+)
    Telsiz : PMR 3.38

Emrahcım sana demişler ya tek başına mı karşımıza dikiliyorsun diye)) Biz kaç kişiyiz biliyorlar mı acaba? Eski tayfayı tanımam ama burada tutunamadıklarına göre büyük ihtimalle kalite farkından kaynaklanıyordur. O yüzden bence de silinmek isteyen arkadaşları sil. Kalabalık olmak iyi ekip olmak anlamına gelmez Biz birbirimize yeteriz.Birbirimize olan saygımızla, grubumuzun adının çevrede gördüğü saygıyla (ki biz sadece Kartutkusu sahibi insanlarız öyle .......ci falan değiliz) kimin ne olduğu belli. Bence daha fazla muhattap bile olma)) Gerek yok))

çok eski değilim, 2 aydır üyeyim siteye yaklaşık. öncesinde de çok fazla olmasa da otomobil, bilgisayar gibi farklı ilgi alanlarına hitap eden forumlara üyeliğim vardı, bazılarında görürdüm "biz bir aileyiz" gibisinden laflar, hiç samimi gelmezdi. ama bu ortamda bunu gerçekten hissediyorum, samimiyeti, kaliteyi, seviyeyi. daha üye olduğum ilk günde board ile ilgili özel mesaj attığım iki üye arkadaş gayet samimi şekilde cevap vermişlerdi mesajıma. Sonrasında düşüp sakatlandığımda, buraya yazdığımda ben fazla önemsemememe rağmen burada ilgilenen birkaç kişi durumun önemli olabileceği, röntgen çektirmem, doktora görünmem ile ilgili mesajlar atmışlardı sağolsunlar. ortam öyle güzel ki daha önce hiçbir yerde yazmadığım kadar yazıyorum (fazla yazmasam da bana göre çok gerçekten).
    nihayetinde burası benim her gün ziyaret ettiğim, çok şey öğrendiğim, az da olsa kendi bilgilerimi ve tecrübelerimi paylaştığım bir yerdir. diğer siteleri bilmem, adlarını dahi bilmiyorum, benim için doğru yer burasıdır.

Konular çok eski ve geçmişte kalması gereken şeyler artık site hepimizin yanlız emrahın değil dolayısıyla ya sahip çıkar burada mutlu oluruz yada çıban ve başı olup huzursuzluk çıkarır gideriz . Sitede bu tarz şeylere hiç izin verilmedi insanlar rahatsız oldu ve şikayet mailleri geldi bizde rahatsız olduk tepki verdik bir baktık şikayet edenlerde dönüp hayır rahatsız değiliz demeye başladı , kafa karıştırıcı bir durum ama ne yazıkki kimse mükemmel değil hepimiz hata yapıyoruz hepimiz düzeltmeye çalışıyoruz tek gerekli olan anlayış ve karşındakini dinleyip ona da hak vermeye çalışmakta bitiyor .

Ne gerek var bu sitede bu kadar olay yaşanmışken başka siteden saldırmaya olayı kişisel hırslara döndürmeye ??? İsteyen istediğine selam verir isteyen vermez . Kimseyle ne barışmaya gerek var ne başka şeye herkez yolunu belirlemiş gidiyor burada mutsuz olan başka yere geçiyor , orada mutluysa ne güzel devam etsin burada kalanlar burada mutlu . Sürekli çıkarlar konuşuluyor bilmem ne , kimse zorla burada değil !! Önemli olan ailecek eğlenebildiğimiz , seviyeli organizasyonlar yapıp , derdimiz olduğunda yüzyüze tanışmasak bile birbirimize fikir sorabiliyormuyuz ve burada eyleniyormuyuz ?

O yüzden bence giden gitsin kalan kalsın başka yerlere taşıyıp kim ne kazanacak ? Sonuçta olayın içinde olmayan kimi dinlese onu haklı görecektir , bırakıp bunları yaza neler yapacaz bunları konuşalım bence
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Ben her iki siteyede yazan yeni bir üyeyim.Bu konuda bir iki şey söylemek isterim.

Forum ortamlarında genelde hep tartışmalar olur.Bu sadece kartutkusu veya skiciyiz.biz formuna has bir şey deyildir kesinlikle.
    Otomobil forumlarından aklınıza gelebilecek bütün forumlarda olan bir şey bu.
    Yarın bir gün forum açan kişiler içinde bile bölünmeler olup, başka forum siteleri açan insanlarda olacaktır.Bundan emin olabilirsiniz.

13 seneden fazla forumlara yazarım okurum moderatorlük yaparım hep şahit olduğum bir olaydır bu.
    Biri siteden ya üyelerle ya moderator ile yada admin ile takışır, tartışırlar.Sonrada siteden ya atılır yada atılmadan kendi sitesini kurar.

Esas gel gelelim bunun sebebine.Neden başka site açılır!
    Bunun en önemli faktörü siteyi tek başına sahiplenmektir.Site kurucusu burası benim sitem ben ne dersem o olur mantığını dikta etmeye çalıştığı sürece, her zaman üye kaybeder.
    Zaten site kurucusunu herkez bilir kim olduğunu.Bir kişi sahiplenmesi yerine site kurucusunun, siteyi herkeze sahiplendirmesi lazımdır.
    Forumda yazılan sözler, edilen kavgalar veya tartışmalararın altını kazarsanız tek ulaşacağınız sonuç budur.
    Yoksa kimse bir kişiyle tartışıp, kavga edip, sinirlenip, dur yarıda ben bi site kurayım demez.
    Ama yönetimde böyle bir rejim varsa, bunu bir kişi deyil bir çok kişi düşünür ve o sitede bu sistemden rahatsız olan kişilerde diyer tarafa kayar.

Son olarak şunlarıda belirtmek istiyorum.
    Bunları yazarken ne bu sitenin kurcusuna nede diyer sitenin kurucusuna itafen yazılmıştır.
    Siz böyle böyle yapıyorsunuz gibi bir sonuç çıkarmayın sakına.
    Ne burdaki arkadaşları tanırım ne diyerlerini.

Tanışmak bilgi paylaşımında bulunmak için üye oldum her iki siteyede.Keşke bölünmeseymişiniz.

Genel olarak bütün forumlarda yaşanan bu olayları; Gördüğüm, şahit olduğum, nacizane fikirlerimi ve edindiyim tecrübelerimi paylaşmak istedim.
    Saygılarımla..
    Rome Crail
    Snowbird せっぺん

Sayfa 1/9 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler