Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz (skiciyiz vs ), lütfen Kartutkusu ailesine saldırmaktan vazgeçin! - Sayfa 9
Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789
86 sonuçtan 81 ile 86 arası

Konu: Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz (skiciyiz vs ), lütfen Kartutkusu ailesine saldırmaktan vazgeçin!

Standart Cevap: Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz (skiciyiz vs ), lütfen Kartutkusu ailesine saldırmaktan va

Şu saatten sonra kimse gelipte burda ifade özgürlüğü yok demesin !

Bazı sitelerde bize atfen "Başka platformda olsa başlık 20 kere kilitlenirdi, oralarda bazı şeylerin üstü kapatılıyor, burda açılıyor" gibi ifade kullananlar, onları destekleyenler; KarTutkusu'nda tur firmalarına yönelik açılan hangi şikayet başlığı kilitlenmiş? Hangi tur firması taraflı olarak savunulmuş?

Herkes aynada önce kendine, sonra işine baksın !
    Konu Maverick tarafından (18-03-2011 Saat 04:29 ) değiştirilmiştir.

Standart Cevap: Sitemizden ayrilan kimi uyelerimiz (skiciyiz vs ), lütfen Kartutkusu ailesine saldırmaktan va

Bu konuda söylenecek çok şey var ama uzamasını istemediğim için ''neyse'' diyorum.Sadece herkes aynaya baksın diyorum.Bu site için yapılan tüm suçlamalar ve zamanında rahatsız olunduğu iddia edilen her şey aslında şu an orada da açıkça yapılan şeyler.Çok ilginç gerçekten.
    Aslı Çetinoğlu 02.03.1976
    AB RH
    Bahçeşehir/İstanbul

TEKRAR TEKRAR TEKRAR bir soz dicem ,
    It urur kervan yurur biz yolumusa bakalim diyorum.
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

kadiir35
    Ziyaretçi

silin üyeligimi kardeşimmmmm CemKa ciddiye alma bunu
    Konu kadiir35 tarafından (18-03-2011 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

son mesaj 2009 da atılmış sende konuyu hortlatmışsın mawe
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Alıntı Seyirci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son mesaj 2009 da atılmış sende konuyu hortlatmışsın mawe
    Hocam dün akşam birşeye sinirlendim ciddi anlamda. Bu sebeple.

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 789

Bu Konudaki Etiketler