Isparta Davraz Kayak Merkezi ile ilgili şikayetleriniz ve anket çalışması. - Sayfa 4

Sonuçlar: Isparta Davraz Kayak Merkezi Şikayetleriniz Nedir ?

Katılımcı sayısı
36. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Fiyatlar daha makul olmalı ?

28 77.78%
  • Lift sırası beklemek bizi çıldırdıyor ?

11 30.56%
  • Pistlerin ezilmesi be bakımların daha iyi olması lazım.

14 38.89%
  • Sosyal tesisler ve menüler zayıf

20 55.56%
  • Şimdilik herhangi bir olumsuz yanını görmedim.

2 5.56%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Isparta Davraz Kayak Merkezi ile ilgili şikayetleriniz ve anket çalışması.

Standart Cevap: Isparta Davraz Kayak Merkezi ile ilgili şikayetleriniz ve anket çalışması.

ilerde piyango felan çıkarsa yada şans eseri çok zengin felan olursam ellerinden alıcam o tesis i adam edicem snowpark yapıcam shaun white i getiricem fiyatları zararına yapıcam herkese bedava hayrıma board dagıtıcam hatta üste para bile vericem yani
    Hakan Demir 90/2
    B Rh (+)

Standart Cevap: Isparta Davraz Kayak Merkezi ile ilgili şikayetleriniz ve anket çalışması.

kaç seneden beri gördüğüm kadarıyla davrazdan ben pek ümitli değilim. okul ıspartada olunca ve gidecek başka yer olmadığından iyi diyerek kendimi kandırıyorum.

o zaman sahil otelleride 3-4 ay sezon yapıyorlar.onlar niye uçmuyor?kar makinalarını çalıştırsalar çoğu merkez 3 ay net çalışır.bence bu fiyat olitikası geçmişten kalan 'kayak zengin eğlencesidir' alışkanlığı.adamın mantığı:madem kayakçısın o halde yolunmaya razı olacaksın.

Alıntı okans07 Nickli Üyeden Alıntı
    kaç seneden beri gördüğüm kadarıyla davrazdan ben pek ümitli değilim. okul ıspartada olunca ve gidecek başka yer olmadığından iyi diyerek kendimi kandırıyorum.
    Yapmayin yaw gercekten o kadar kotumu Davraz in durumu ?

Tam olarak memnun oldugunu ve memnun olmadiginiz seyleri ogrenebilirmiyim ?

Davraz da saniyorum sirene otel vardi ve cok pahaliydi hatirladigim

3-4 yil kadar once Antalya'dan oraya gitmek ve kalmak istemistik ve de zaman olarak olu bi sezondu. Yine de fiyat o kadar pahaliydi ki, kalkip Erzurum'a gitmek cok daha ucuza gelmisti.

Up there with the best of the best

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler