İstanbul a yakın denize girilebilecek tatil adresleri ve yazlıklar ?
Sayfa 1/16 12311 ... SonSon
156 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İstanbul a yakın denize girilebilecek tatil adresleri ve yazlıklar ?

Standart İstanbul a yakın denize girilebilecek tatil adresleri ve yazlıklar ?

Her sene Izmir Urla ve Kuşadası na gideriz. Bu sene yazda gelmeden Istanbul yakınlarında bir yerlere bakalım, hatta çok begenirsek sezonluk kiralayalım diye düşünüyoruz.

Ilk şart arabayla hafta sonu gidilebilecek uzaklıkta olması. (2 saat uzaklıkta)

İkinci şart denizinin sakin olması

Gittiğiniz , bildiğiniz yerler var mıdır ?

Varsa deneyim ve fotoları paylaşırsanız sevinirim. Tabi birde fiyatları :rolleyes: :rolleyes:

Standart Cevap: İstanbul a yakın denize girilebilecek tatil adresleri ve yazlıklar ?

oyle 2 saat uzaklikta bir yere gideceksen illa karadeniz derim ama oranin da denizi sakin ve tekin degildir.. iyi yuzme bilmeyenler ile cocuklar icin riskli..

ben sana canakkale derim.. ne isin var marmara denizinde?? bandirma feribotunu kullanarak ya da 5 saat direksiyon sallayarak gidebilirsin.. belki cok yakin degil ama en azindan denizi temiz.. ama soguk :D

ozetle, yakin yer cok bilmiyorum ama tavsiye de etmiyorum.. marmara'ya gireceksen niye 2 saat araba kullanasin, git caddebostandan gir :p

Standart Cevap: İstanbul a yakın denize girilebilecek tatil adresleri ve yazlıklar ?

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyle 2 saat uzaklikta bir yere gideceksen illa karadeniz derim ama oranin da denizi sakin ve tekin degildir.. iyi yuzme bilmeyenler ile cocuklar icin riskli..

ben sana canakkale derim.. ne isin var marmara denizinde?? bandirma feribotunu kullanarak ya da 5 saat direksiyon sallayarak gidebilirsin.. belki cok yakin degil ama en azindan denizi temiz.. ama soguk :D

ozetle, yakin yer cok bilmiyorum ama tavsiye de etmiyorum.. marmara'ya gireceksen niye 2 saat araba kullanasin, git caddebostandan gir :p

puhahaahahah caddebostandan gir dedi ya. ahahaha
    evet evet boss caddebostan eventi yapalim ahahaha
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

Alıntı LuNiZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    puhahaahahah caddebostandan gir dedi ya. ahahaha
    evet evet boss caddebostan eventi yapalim ahahaha
    yalan mi?? oyle 2 saatte (sakin bir deniz istiyorsan karadenizi eledin demektir) gitmek istiyorsan var mi bir yer yafu? ben bilmiyorum varsa da.. bildiklerimi de begenmiyorum.. misal: burc beach'e hayatta gitmem: deniz mi o ya? git git belinde sonra bir bakiyorsun dizinde.. tam boyunu gecen bir yere varacaksin adam duduk caliyor bilmis bilmis..

silivri desen keza oyle.. hani defne icin iyi olur da sizin iciniz kum dolar sadece :p

agva'nin denizi guzel de tehlikeli.. gercekten riskli.. o tarafta deniz kiyiya degil aciga ceker insani.. iyi kulac atabiliyor olmak gerek.. cocukla gireceksen beline kadar, bu da bana yeter diyorsan o baska tabi..

ama yok, canakkaleden beride bana gore guzel deniz yok.. az uykusuz kalmadim cuma aksam cik, pzts is icin sabaha karsi 3te cik yaptim.. ama bileti onceden ayarlayip da bandirma feribotunu kullanirsan.. daha az direksiyon basinda oldugundan daha az yorucu oluyor.. 3 saatte istedigin yerdesin.. (feribot 2 saat + 3 saat)

daha cabuk da gidilebilir tabi ama radar var, sacma sapan yerlerde bekleyen polis var.. bu ortalama sure..

Aslında Gogo ların Şarköy de yazlıkları var , bu hafta olmasa da bir sonraki hafta sonu oraya gidip bi görmek istiyorum.

Öğrendiğim kadarıyla Şarköy de sörf okulu falan da varmış ,
    her hafta sonu 3 saatlik yol çekilirmi bilemiyorum ama deneyip görmekte fayda var

Bu arada bilmeyenler için söyleyeyim Anadolu yakasında Ataşehir in karşısında oturuyorum

çınarcık vardı bir zamanlar boss...

yaa bir zamanlar annemler de idealtepe plajından denize girerlermiş :p ;D

Alıntı Winter Park Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa bir zamanlar annemler de idealtepe plajından denize girerlermiş :p ;D
    ne diosun şekerim... maltepe-süreyyapaşa-idealtepe plajları meşurdu o zamanlar...

bi zamanlar bizimkiler de kayıkhaneden doğrudan denize çıkarlarmış... o güzelim eski evler birbir yıkıldı... yerlerine 3 katlı apartmanlar, villalar, kebapçılar, vs vs yapıldı... :( sahil yolunu da unutmayalım tabi... :(

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne diosun şekerim... maltepe-süreyyapaşa-idealtepe plajları meşurdu o zamanlar...

bi zamanlar bizimkiler de kayıkhaneden doğrudan denize çıkarlarmış... o güzelim eski evler birbir yıkıldı... yerlerine 3 katlı apartmanlar, villalar, kebapçılar, vs vs yapıldı... :( sahil yolunu da unutmayalım tabi... :(
    florya sahilini de unutmayalim

bu arada zekeriyekoyun o taraflarda kucuk bir plaj var, hala daha temiz ve girilebilir oldugu iddia ediliyor.. gozle gorulen birsey olmayabilir, ne de olsa bogazin akintisi var ancak temiz oldugunu sanmiyorum..

boss, caddebostan olmazsa oraya gidin :p

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ahahaha sen kaç yaşındaydın ozamanlar yavrummm :p

haa bir de su okadar temizmiş ki gazeteyi denizin dibine koy oradan okunurmuş

Sayfa 1/16 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler