Uludağ Pist Haritası
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
103 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Uludağ Pist Haritası

Standart Uludağ Pist Haritası

arkadaşlar uludağı ziyaret etmiş birisi olarak size biraz bilgi vermeye çalışayım. kesinlikle harika pistleri var. her dereceye göre pist yapmışlar. ayrıca board yarışları düzenleniyor ;D ben ozaman kayak yaptığımdan gidip bakamamıştım.

pistler

bütün pisler bir birine bağlı. günlük kart alıp hepsinden kayma şansınız var.
    hatta gece kayılabilmesi için bile pist yapmışlardı. tabi enerjiniz kalırsa geceye :D

konaklama için bir çok seçenek var. bütçesi olanlar için oteller mevcut ki ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. çok yüksek fiyatlar. Pansiyon kiralayabilirsiniz. günübirlik için istedeğe bağlı hergün Bursa'ya inip çıkabilirsiniz. biraz zor olacaksada bütçeye zarar vermemek için değer. minibüsler bulunmakta inip çıkmak için.

her otelde dışarıya giysi kiralanabiliyor diye biliyorum. en azından bizimki öle idi. kartanesi oteli.
    her türlü malzemeyi temin ediyorlardı.
    maliyetlide olsa uludağda kaymak çok güzel.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   
    sadece snowboard...

Standart Ynt: Uludağ'a gidecekler için

bu arada bilen birisi ile kayın. Bilen birisi yoksa bile bilmediğiniz pistlerden kaymayın. ölüme yaklaşabilirsiniz. benim gibi. ;D

bendeki olaylar şöle gelişti. yiğenlere hoja tutulmuş serde yiğitlik varya tek başıma öğrenmek için kayret ediyorum. bi iki saat olmuş daha yeni yeni kayıyorum. çıktım pistlere. hemde ne pist ;D
    en kötü pistlerden manda pistine dik bi pist. taa aşağı varıncaya kadar paldır kültür. gerisini siz düşünün.
    sadece snowboard...

Ehue, geçmiş olsun keske böyle anlarımızın fotoğrafı olsada yayınlasak sitede :P

bu sene olcak. ve bıkacaksınız :D
    sadece snowboard...

Uludağ kar durumu ;D ;D ;D ;D
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  
    Onur<br /><br />ROSSIGNOL&nbsp; &amp;&nbsp; ATOMIC

umutsuzluğa kapılma, resim muhtemelen yazın çekilmiş 4 cm de olsa kar varmış uludağda ;D
    Onur<br /><br />ROSSIGNOL&nbsp; &amp;&nbsp; ATOMIC

havalar soğumaya başladı. kar geliyor inşallah :D
    sadece snowboard...

Standart Ynt: Uludağ Pist Haritası

kimse alınmasın ama bence uludağ biraz daha "kız bulalım, akşam bara gidelim arada da kayağa bakarız duruma göre" diyen insanların uğrak mekanı bence. ben orada huzurlu bir kayak tatili yapabileceğime inanmıyorum. istisnalar vardır tabii ki ama kaideyi bozmaz. bunun dışında pist haritasındaki volfram madeni dikkatimi çekti. ilkokulda kafamıza vura vura öğretmişlerdi yahu bunu ampül yapımında kullanılır diye.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Standart Ynt: Uludağ Pist Haritası

yılbası ve bayram muhabbeti geçtikten sonra eşimle haftasonu uludağa gitmeyi düsünüyoruz ,,snowboard yapmaya yeni başladık sayılır hangi oteli ve pisti önerirsiniz,,engin tecrübelerinizden faydalanmak isteriz..
    everything is ok!<br />istanbul-maltepe

Standart Ynt: Uludağ Snowboard Kayak Pist Haritası

biraz geç olcak galiba ama:D eşinle gidiosan yani güzel bi tatil istiosan fahri yada hotel kartanesine gidin. 5 yıldız fazla dersen akfen club çok uygun bi otel hem liftine çok yakın hemde kutu gibi küçük bi otel çok şirin ;D ;D

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler