Nisan karı Erzurum'u beyaza bürüdü
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Nisan karı Erzurum'u beyaza bürüdü

Standart Nisan karı Erzurum'u beyaza bürüdü

ERZURUM'da uzun aradan sonra yağan kar ile birlikte kent merkezi beyaza büründü.

Lapa lapa yağan kar nedeniyle şehiriçi ulaşımı bile güçlükle yapıldı. Hava sıcaklığın sıfırın altında 1 dereceye kadar düştü.

Bahar havasının yaşandığı ve çiçeklerin açmaya başladığı Erzurum`da Nisan karı sürprizi yaşandı. Dün gece yarısından sonra etkili olan kar yağışıyla birlikte Erzurumlular bu sabah beyaz örtüyle karşılaştı.

Kar yağışı ile birlikte kent merkrezi kıştan kalma görüntülere sahne oldu. Çocuklar her zamanki gibi kar topu oynayarak karın tadını çıkarırken, araçları karla kapanan vatandaşlar ise temizlik yaptı, hava sıcaklığı sıfırın altında 1 dereceye kadar düştü. Turizm haftası nedeniyle bugün sabah yapılması planlanan korteş yürüyüşü hava muhalefeti nedeniyle ertelendi.Yazı beklerken kışın geri döndüğünü söyleyen Erzurumlular, "Kar, nisan sürprizi yaptı" dediler.

Öte yandan yağan kar ile birlikte Palandöken Kayak Merkezi`nde devam eden kayak sezonun Mayıs'ın sonuna kadar devam edebileceği belirtildi.

DHA

Standart Cevap: Nisan karı Erzurum'u beyaza bürüdü

Alıntı Palpatine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ERZURUM'da uzun aradan sonra yağan kar ile birlikte kent merkezi beyaza büründü.

Lapa lapa yağan kar nedeniyle şehiriçi ulaşımı bile güçlükle yapıldı. Hava sıcaklığın sıfırın altında 1 dereceye kadar düştü.

Bahar havasının yaşandığı ve çiçeklerin açmaya başladığı Erzurum`da Nisan karı sürprizi yaşandı. Dün gece yarısından sonra etkili olan kar yağışıyla birlikte Erzurumlular bu sabah beyaz örtüyle karşılaştı.

Kar yağışı ile birlikte kent merkrezi kıştan kalma görüntülere sahne oldu. Çocuklar her zamanki gibi kar topu oynayarak karın tadını çıkarırken, araçları karla kapanan vatandaşlar ise temizlik yaptı, hava sıcaklığı sıfırın altında 1 dereceye kadar düştü. Turizm haftası nedeniyle bugün sabah yapılması planlanan korteş yürüyüşü hava muhalefeti nedeniyle ertelendi.Yazı beklerken kışın geri döndüğünü söyleyen Erzurumlular, "Kar, nisan sürprizi yaptı" dediler.

Öte yandan yağan kar ile birlikte Palandöken Kayak Merkezi`nde devam eden kayak sezonun Mayıs'ın sonuna kadar devam edebileceği belirtildi.

DHA
    abicim, dha neden böyle diyor anlayamıyorum... daha geçen gün kayak merkezini aradık sorduk... kayak merkezimiz kapandı dediler... otelleri aradık sorduk, kayak için gelecekseniz üzgünüz merkez kapalı dediler... yeni kar yağacak açılmaz mı dedik... yok dediler... erzurumda olan arkadaşımız varsa net bilgi verirse seviniriz... ;D

walla pistler acik mi degil mi bilmiyorum ama cig uyarisinda bulunuyor milliyet bugunku haberinde! bilginiz olsun..

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son...s geri geliyor

haberi buradan okuyabilirsiniz.. genle olarak turkiyede havalar soguyacakmis..

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla pistler acik mi degil mi bilmiyorum ama cig uyarisinda bulunuyor milliyet bugunku haberinde! bilginiz olsun..

http://www.milliyet.com.tr/Yasam/Son...s geri geliyor

haberi buradan okuyabilirsiniz.. genle olarak turkiyede havalar soguyacakmis..
    otellerle konuşmuştum geçen cumartesi nite... kayak merkezini kapattık dediler üstüne basa basa... normal gelecekseniz buyrun dediler hatta.. dedim biz anormal miyiz :P :D :D :D

Ziyaretçi

normal gelecekseniz buyrun dediler hatta.. dedim biz anormal miyiz :P

çokta normal değiliz be Oliver

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kendi adına konuş yigidim... :p :D :D :D

raporum var benim, temizim... :P :D :D :D

Alıntı bkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bence de nisan sonunda hala kayak yapmayı düşünen adamlar (ve kadınlar) normal olamaz zaten :p:o

ehehehe normal git abijim, yarim unde cikarsin yukari, asagiya kayar, tipis tipis evine donersin :p

dedigim gibi ne bilirim oralari, ne de otel durumlarini.. okuyunca gazetede, haber vereyim dedim.. hani "normal" gidecek olanlarin da kulagina kupe olsun diye :D

Alıntı Winter Park Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence de nisan sonunda hala kayak yapmayı düşünen adamlar (ve kadınlar) normal olamaz zaten :p:o
    lütfen lütfen... kartutkunuyuz efendim... :D :D :D

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ehehehe normal git abijim, yarim unde cikarsin yukari, asagiya kayar, tipis tipis evine donersin :p

dedigim gibi ne bilirim oralari, ne de otel durumlarini.. okuyunca gazetede, haber vereyim dedim.. hani "normal" gidecek olanlarin da kulagina kupe olsun diye :D
    hazırlıksız çıkmayalım be nite... yazık olmasın kartutkunlarına... :D

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler