Tenis , Raket , File vs. Tutkunları... - Sayfa 7
Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
69 sonuçtan 61 ile 69 arası

Konu: Tenis , Raket , File vs. Tutkunları...

Standart Cevap: Tenis , Raket , File vs. Tutkunları...

Kayak sezonu sonrası tek tesellimiz Tenis. Artık zamanı geldi sanırım raketin tozunu almanın

Standart Re: Tenis , Raket , File vs. Tutkunları...

aman erciyes'e cikip raket sallama... dokunabilir...

Alıntı Berat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada bu hafta babolat raket almayı düşünüyorum,nadalın kullandığı üründür kendileri
    Merhaba Berat, Nadal'ın oynadığı raket Babolat Aero pro drive (eminim biliyorsundur ama ) Mağazamızda istediğin size mevcut. Eğer ilgilenirsen ürün, fiyat ve kordaj çekimi ile ilgili sana yardımcı olabilirim. Bu konularda yardım istersen özele mesaj atabilirsin (Vamos Rafa)
    Snow is only frozen water Yeti_Style
    Q nedir abi? Q Quality dir Bro
    www.qsportandstreet.com

Arkadaşlar spor denince akla gelen bireysel ve takım aktiviteleri ile ilgili her türlü malzemeyi bulabileceğiniz adres Q Sport and Street!!
    Snow is only frozen water Yeti_Style
    Q nedir abi? Q Quality dir Bro
    www.qsportandstreet.com

Geçen cumartesinden sonra bugunde muhteşem bir hava vardı kortlar şenlik yeri gibiydi..Tenis seansını şimdilik Cumartesi -Çarşamba olarak belirledik .Cumartesi ders -Çarşamba dersin tekrarı. ama hala ayaklar yavaş. Servisler oturmaya başladı köşeleri buluyoruz yavaş yavaş . Yeni kordaj şart olmuş .çok titriyor raket . Çarşamba kapalıda oynamıştık fakat Kapalı Balon sistemli yanyana 2 kort yandakiler konuşunca olmuyor..bir de eko yapıyor..Açık kort fırsatı bulunca kaçırmamak lazım . Bir de tamam heves etmiş insanlar oynamak istiyor face koyacak 2 foto iyide madem o kadar heveslisin 5-6 tane ders alın olaya tam hakim olun, raketi ortasından tutmayın, göz zevkimle oynamayın. Tenis oynayanlar için değil izleyenler içinde temaşa zevki yaratan bir spor dur..Ders almadan çıkmayın korta ..biz bile hala ders alıyoruz ..top spin vuran adam ders mi alır ? demiyorum . hoca eksiklerimi söyleyince seviniyorum düzeltmek için çabalıyorum..

Cenk, angi hocayla calisiyorsun? 2 hafta once mini mix turnuvasi vardi. Bende ordaydim.

Alıntı farruca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cenk, angi hocayla calisiyorsun? 2 hafta once mini mix turnuvasi vardi. Bende ordaydim.
    Necla Hoca çalıştırıyor. Bu haftasonuda cumartesi 14:00 te; pazar 18:00 da atavak ta olacağım.Antremanlara devam

Standart Ynt: Tenis , Raket , File vs. Tutkunları...

Alıntı CenkSenyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen cumartesinden sonra bugunde muhteşem bir hava vardı kortlar şenlik yeri gibiydi..Tenis seansını şimdilik Cumartesi -Çarşamba olarak belirledik .Cumartesi ders -Çarşamba dersin tekrarı. ama hala ayaklar yavaş. Servisler oturmaya başladı köşeleri buluyoruz yavaş yavaş . Yeni kordaj şart olmuş .çok titriyor raket . Çarşamba kapalıda oynamıştık fakat Kapalı Balon sistemli yanyana 2 kort yandakiler konuşunca olmuyor..bir de eko yapıyor..Açık kort fırsatı bulunca kaçırmamak lazım . Bir de tamam heves etmiş insanlar oynamak istiyor face koyacak 2 foto iyide madem o kadar heveslisin 5-6 tane ders alın olaya tam hakim olun, raketi ortasından tutmayın, göz zevkimle oynamayın. Tenis oynayanlar için değil izleyenler içinde temaşa zevki yaratan bir spor dur..Ders almadan çıkmayın korta ..biz bile hala ders alıyoruz ..top spin vuran adam ders mi alır ? demiyorum . hoca eksiklerimi söyleyince seviniyorum düzeltmek için çabalıyorum..
    Evin onunde acik tenis kortu var ama 3 senede kac kere gittin desen ya 2 ya da 3. Agir raketle ders te alsan zevk vermiyor meret. Bi gun gaza gelip hafif bir raket alirsam bi gaza gelip baslarim belki

Standart Cevap: Ynt: Tenis , Raket , File vs. Tutkunları...

Alıntı Emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evin onunde acik tenis kortu var ama 3 senede kac kere gittin desen ya 2 ya da 3. Agir raketle ders te alsan zevk vermiyor meret. Bi gun gaza gelip hafif bir raket alirsam bi gaza gelip baslarim belki
    Elinin altında olunca pek zevk vermeyebilir.Sitedeki kortta duvar varsa kaçırılmayacak firsattir benim icin. Duvar insanın kendini geliştirebilmesi icin çok faydalı . İlk yıllarımda hep duvar ile oynadım . 2 kere çıksan korta bir daha vazgeçmesin eski raketide değiştir artık vakti gelmiş

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567