Kayak ya da Board Yaparken Kaskımızı Mutlaka Takalım
Sayfa 1/16 12311 ... SonSon
157 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kayak ya da Board Yaparken Kaskımızı Mutlaka Takalım

Question Kayak ya da Board Yaparken Kaskımızı Mutlaka Takalım

Hadi herkez itiraf etsin Doğruları söyleyelim

Standart Cevap: Kaç kişi çıkıpta board yaparken ben sürekli kask takıyorum der?

Alıntı emrahdincer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi herkez itiraf etsin Doğruları söyleyelim

sen takiosun.. ben gordum :D
    hep..
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

valla boarderlara yönelik bu söylemi protesto ediyoruz... :p ;D kayakçıları inkar etmeyiniz... :p ;D

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla boarderlara yönelik bu söylemi protesto ediyoruz... :p ;D kayakçıları inkar etmeyiniz... :p ;D
    hahha yaw kayarken kask takan kayakçı gördükte biz mi kabul etmedik ;D
    Kayakçılarıda ekliyorum bakalım takan kaç kişi çıkacak

Standart Cevap: Kaç kişi çıkıpta kayak yada board yaparken ben sürekli kask takıyorum der?

Valla alışırsan bir daha bere kullanmıyorsun. Red mutiny kask çok rahat ve herhangi bir bereden daha sıcak tutuyor zaten. 2-3 kere sarsıntı geçirmemi engelledi resmen. Zaten dağcılıktan alışkınım kasklara ama bence alışırsanız bir daha kolay kolay onsuz kaymıyorsunuz.
    Freerider

Alıntı emrahdincer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahha yaw kayarken kask takan kayakçı gördükte biz mi kabul etmedik ;D
    Kayakçılarıda ekliyorum bakalım takan kaç kişi çıkacak
    öncelikle yapılan bu büyük ayrımcılığı ortadan kaldırdığı, büyük bir hatadan döndüğü, bize kucak açtığı için çok değerli bossumuza teşekkürü borç bilirim... ağlamak istiyorum... ;D

olur mu boss... her daim takarım kaskımı... bi tek mola verdiğimde çıkartırım... :p ;D profil fotomdan da anlaşılabileceği gibi... ;D

Standart Cevap: Kaç kişi çıkıpta kayak yada board yaparken ben sürekli kask takıyorum der?

evet ben de takıyorum hep, hem de çok sıcak tutuyo :D
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

ben de takıyorum hep kaskımı, ilk aldığım gün kafa üstü çakılmış ve anlamıştım değerini. kaskın altına da polar balaklava takıyorum ama kaba oluyor, kulaklara baskı yapıyor aynı zamanda. balaklava yerine buff iyi olabilir heralde boynu kapatmak için.

ben de hep takacagim, bir alabilsem... :( bu sene kask bulamadim kendime ve zevkime ve keseme gore..

ama ben hep takanlardan olurum 8);D

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de hep takacagim, bir alabilsem... :( bu sene kask bulamadim kendime ve zevkime ve keseme gore..

ama ben hep takanlardan olurum 8);D
    çok takma böyle mevzuuları nite :p ;D

Sayfa 1/16 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler