Kayak ya da Board Yaparken Kaskımızı Mutlaka Takalım - Sayfa 16
Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516
157 sonuçtan 151 ile 157 arası

Konu: Kayak ya da Board Yaparken Kaskımızı Mutlaka Takalım

Standart Cevap: Kayak ya da Board Yaparken Kaskımızı Mutlaka Takalım

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    surat felakettir...
    Aslında...düştüğü nokta hiçbirimizin girmeye gerek bile görmeyeceği irili ufaklı kayalardan oluşan bir yükselti veya eğim adına ne derseniz. MS söylenilene göre tecrübeli bir kayakçı. Resimlere bakın ne diye o iki patikanın arasında kalan aptal yere neden girdi anlayamazsınız..Bilinçsiz usta diye bir kavram var... çok çok üzücü.. böyle kazalara çok üzülüyorum. Meribel de yapmıştı bu kazayı.

Alıntı Stelvio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında...düştüğü nokta hiçbirimizin girmeye gerek bile görmeyeceği irili ufaklı kayalardan oluşan bir yükselti veya eğim adına ne derseniz. MS söylenilene göre tecrübeli bir kayakçı. Resimlere bakın ne diye o iki patikanın arasında kalan aptal yere neden girdi anlayamazsınız..Bilinçsiz usta diye bir kavram var... çok çok üzücü.. böyle kazalara çok üzülüyorum. Meribel de yapmıştı bu kazayı.
    en cok hatayi tecrubeliler yapar...

Standart Cevap: Kaç kişi çıkıpta kayak yada board yaparken ben sürekli kask takıyorum der?

Alıntı iynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hah işte, Jasend'in en sevdiği konu
    Attığım 9 takladan sonra allaaam sana geliyom nidalarımla vuku bulmuş konu başlığı

Alıntı kardanadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen sene sarıkamış'ta kayarken, orta kafenin orada pistin kenarında iki tane boardçu oturmuş bekliyorlardı.
    ben de tam yanlarından geçerken acemiliğinde verdiği heyecanla olacak ki ön metale geçince birden panikleyip birisinin hemen dibinde düştüm.
    o hızla adamın boardunun ucuna öyle bir kafa atmışım ki o tooookk diye bir ses geldiğini hatırlıyorum.
    o an anladım ki abi kask önemli. abartıyor muyum bilmiyorum ama sanırım kask hayatımı kurtardı.

güvenlik şart.
    geçmiş olsun. kesinlikle emniyet birinci kural. kask konusunda küçük bir hatırlatma, eğer kaskınıza ciddi bir darbe aldığınızı düşünürseniz değiştirmeniz öneriliyor. dışarıdan gözle görülemeyecek bir hasar oluşması, sonra aynı yerden darbe alması durumunda işlevini yerine getiremeyeceği söyleniyor.

Standart Cevap: Kaç kişi çıkıpta kayak yada board yaparken ben sürekli kask takıyorum der?

Alıntı jasend Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Attığım 9 takladan sonra allaaam sana geliyom nidalarımla vuku bulmuş konu başlığı
    Yanii
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en cok hatayi tecrubeliler yapar...
    aynen..

Yolda yururken (kosarken degil) ayaginiz takilip dusseniz basinizi carpsaniz olebilirsiniz. Baska soze gerek yok herhalde.

Maalesef Turk insani sorumsuzlugu her yerde; "Bana bir sey olmaz" sendromu.

Schumy demeyin icim aciyor.

SM-G9650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 16/16 İlkİlk ... 6141516

Bu Konudaki Etiketler