Kartutkusu Gurmeleri ve En iyi Yemek Mekanları
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
51 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartutkusu Gurmeleri ve En iyi Yemek Mekanları

Standart Kartutkusu Gurmeleri ve En iyi Yemek Mekanları

Buraya özellikle kendiniz gidip görüp yiyim çok memnun kaldığınız mekanları ve yorumlarınızı yazarsanız sevinirim

Kanat Yemek Istiyorsanız (Ben sosu ve pişirilmesi gerçekten iyiyse bayılırım)

Beylikdüzü istikametinde giderken sağ tarafta kalan kanatçılar cumhuriyetinin kuruluşu, hem yeri hem de tarihi açıdan Kanatçı Ağa ile başlıyor. Sizi yolun gürültüsünden ve kirliliğinden ayırmayı başarabilen yeşil bahçeye yerleştirilmiş tahta masalarda servis verilen restorana, elit tabaka da çevre sakinleri de geliyor. İlk açıldıklarında sadece kanat yapılan restoranın mönüsü artık normal bir et lokantasının mönüsüne dönüşmüş. Ama ağrılıklı olarak tavuk kanadı tüketiliyor.
    Kanatçı Ağa: (0212) 852 58 26-27

Ciğer Yemek Istiyorsanız

Canım Ciğerim (azcık pahallıdır ama parasının hakkını verir)
    Tel: 212-2526060
    Adres: Asmalımescit Mahallesi Minare Sokak No:1 Taksim
    Tarif: Markiz pasajının yanındaki sokaktan eski amerikan konsolosluğuna doğru inerken soldaki bir sokak başında.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi   

Standart Ynt: Kartutkusu Gurmeleri ve En iyi Yemek Mekanları

cigeri edirnede yiyeceksin, ya da diyarbakirda... offf o ne guzel kebaptir oyle. ama istanbuldaysan kadikoyde de cok guzel bir yer var, isteyene tarif verebilirim.

bir de fiko vardir kadikoy rihtim caddesinin sonunda, nautilius'a dogru yokun kivrildigi kosede.. orada da yuvarlama corba ve adana ile salgam yemek gerek, ustune de kadayif sarmalarindan.. kaymakli yapiyorlar, super

ciğeri ihç sevmem nefret ederim kokusundan
    Eren Çelik/Erzurum

en iyisi soyle yapayim, siz ne yemek istediginizi soyleyin: ben size ya tarif vereyim ya da mekan ;D

mekanlar sadece istanbulla da sinirli degildir

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı
    cigeri edirnede yiyeceksin, ya da diyarbakirda... offf o ne guzel kebaptir oyle. ama istanbuldaysan kadikoyde de cok guzel bir yer var, isteyene tarif verebilirim.

bir de fiko vardir kadikoy rihtim caddesinin sonunda, nautilius'a dogru yokun kivrildigi kosede.. orada da yuvarlama corba ve adana ile salgam yemek gerek, ustune de kadayif sarmalarindan.. kaymakli yapiyorlar, super
    Kadıköydekine de gittim , hatta kanat ve ciğer konusunda tarif edilen nereleri varsa hepsini denedim diyebilirim. Ama yukarıdaki 2 tanesini kesinlikle tek geçerim 8)

anadolu yakasindan yer bilmion mu boss? :D
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

Alıntı nitebore Nickli Üyeden Alıntı

benim bildigim onun adi "yuvalama" hayatim..
    [rise and rise again, until the lambs become lions..]
    http://luniz.net
    http://twitter.com/CanDeger

ankarda canınız iskender çekerse
    uludağ'yı öneririm çok güzel yapıyolar özelliklede ümitköy şubesi
    Board: burton se7en (satılık)
    Bindings: burton custom (satılık)
    Boots: burton trıbute (satılık)
    Snowboard Bag: Rossignol

Alıntı LuNiZ Nickli Üyeden Alıntı
    anadolu yakasindan yer bilmion mu boss? :D
    Abi anadolu yakasında bu kadar iyilerini bulamadım ne yazıkki , en son kartal da bi kanatçıya baktım ama oda hüsran oldu

Alıntı LuNiZ Nickli Üyeden Alıntı
    benim bildigim onun adi "yuvalama" hayatim..
    aslinda yuvarlama da yuvalama derler.. ayrica, isim yoreden yoreye de degiskenlik gosterir.. canimcim..

Sayfa 1/6 123 ... SonSon