Profil fotolarinizin buyuk halleri - Sayfa 18
Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
234 sonuçtan 171 ile 180 arası

Konu: Profil fotolarinizin buyuk halleri

Standart Cevap: Profil fotolarinizin buyuk halleri

Ama yigidi öldür hakkını yeme demişler, boardcuların güzel yanları da var.
    Misal: lift sırasında falan tavşan gibi zıp zıp oldukları yerde zıplamıyorlar mı çok hoşuma gidiyor zuahahahhahahah
    Kayak: Salomon Aero Gt Bağlama: Salomon Z10
    Ayakkabı: Salomon Impact 8 Baton: Salomon

Pistlerin Ustasıyım İnişlerin Hastasıyım

Alıntı KiTe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi hafta bizle birlikte kaymaya gelirsen, bizzat öğrenirsin....

Dorukkaya'da sezon açılışında, boardçu arkadaşları beklemekten, doğru düzgün kayamadık bile
    Tırlar bile rampa aşağı daha hızlı gidiyorlar.

Alıntı burak77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama yigidi öldür hakkını yeme demişler, boardcuların güzel yanları da var.
    Misal: lift sırasında falan tavşan gibi zıp zıp oldukları yerde zıplamıyorlar mı çok hoşuma gidiyor zuahahahhahahah
    Hoşuna mı gidiyor? Benim kayakların anasını ağlattılar. Bi tanesi çok sinirimi bozdu batonu geçirecektim zor tuttum kendimi.

Hepinis cok cidimisiniz bu Snowboard yapanlar hakinda

The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Alıntı Extreme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinis cok cidimisiniz bu Snowboard yapanlar hakinda

A ?

Alıntı Maverick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A ?
    10

?
    The Mentalist

!!!...Stand By...!!!

Hoşuna mı gidiyor? Benim kayakların anasını ağlattılar. Bi tanesi çok sinirimi bozdu batonu geçirecektim zor tuttum kendimi.
    itiraf ediyorum ben de lift sırasına biraz fazla hızlı girdim bir kez, kayaklarımla bi boardcunun boardunda imzamı bıraktım. Arkadaş burdaysa koccaman özür diliyorum, değilse de kısmet. Acemiliğime denk geldi..

p.s. Hala acemiyim, korkun benden

Kayaklarıma dogru zıp zıp geldıklerınde demıyorum gercı genelde oldukları yerde zıplar bu boardcu insanı
    Kayak: Salomon Aero Gt Bağlama: Salomon Z10
    Ayakkabı: Salomon Impact 8 Baton: Salomon

Pistlerin Ustasıyım İnişlerin Hastasıyım

Alıntı burak77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kayaklarıma dogru zıp zıp geldıklerınde demıyorum gercı genelde oldukları yerde zıplar bu boardcu insanı
    bir de bu boardçu insanının ileri doğru zıplayıp board kayınca geriye doğru düşen modeli var. (Based on a true story. Kendimden biliyorum :P) ama sevgiyle yaklaşmak lazim, bütün boardcular çiçektir. unutulmasın. Dünya Barışı!
    Everyman Dies; NOT Everyman Really Lives...

Sevgili arkadaşlar!
    Neden profil fotoğraflarınızı koyacağınız yerde kayakçı-bordçu tartismasına giriştiniz ki yine.
    Hem hiç board yapmadan hakkında gülünecek veya sinirlenecek unsurlar bulmak kolaydır.
    Ben board yapmaya başlamadan önce uzun yıllar kayak yaptım ve şunu söyleyebilirim ki board çok daha zor. Üstelik snowboard daha genç bir spor dalı olduğu için dağlarda daha fazla acemisi olması normal. Hem kayakçıların da komik halleri yok mu? Mesela düşünce 5 e bölünmeleri ve kayaklarını bir yerden batonlarını bir yerden toplamaya çalısmaları... Ama biz bunlara gülmek yerine yardım eli uzatmalı değilmiyiz. Benim çocuğum yavaş diye veya sırada zorlanıyor diye birileri ona gülse kızarım valla.
    Hem yamacı bu kadar hızlı inmeye meraklı bir ülkede yasıyoruz madem, neden bu konuda uluslararası bir derecemiz yok. Ben dağlarımızda en hızlı kayana para verildiğini de görmedim. Eğlenmenize bakın. Acemiler ile de dalga geçeceğimize onlara yardımcı olun. Sporun gelişmesine böylece fayda sağlamış olursunuz.
    Board yapan arkadaşlar da lift sırasında bir ayaklarını çözsünler artık lütfen. Daha pratik bağlamalar var, onları kullanabilirsiniz mesela.

Alıntı Bombadillo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar!
    Neden profil fotoğraflarınızı koyacağınız yerde kayakçı-bordçu tartismasına giriştiniz ki yine.
    Hem hiç board yapmadan hakkında gülünecek veya sinirlenecek unsurlar bulmak kolaydır.
    Ben board yapmaya başlamadan önce uzun yıllar kayak yaptım ve şunu söyleyebilirim ki board çok daha zor. Üstelik snowboard daha genç bir spor dalı olduğu için dağlarda daha fazla acemisi olması normal. Hem kayakçıların da komik halleri yok mu? Mesela düşünce 5 e bölünmeleri ve kayaklarını bir yerden batonlarını bir yerden toplamaya çalısmaları... Ama biz bunlara gülmek yerine yardım eli uzatmalı değilmiyiz. Benim çocuğum yavaş diye veya sırada zorlanıyor diye birileri ona gülse kızarım valla.
    Hem yamacı bu kadar hızlı inmeye meraklı bir ülkede yasıyoruz madem, neden bu konuda uluslararası bir derecemiz yok. Ben dağlarımızda en hızlı kayana para verildiğini de görmedim. Eğlenmenize bakın. Acemiler ile de dalga geçeceğimize onlara yardımcı olun. Sporun gelişmesine böylece fayda sağlamış olursunuz.
    Board yapan arkadaşlar da lift sırasında bir ayaklarını çözsünler artık lütfen. Daha pratik bağlamalar var, onları kullanabilirsiniz mesela.

Dostum olayı çok güzel özetlemişsin bunun üzerine diyecek fazla da birşey yok zaten, her zaman +1

Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon