Yarın (22 Mart) Uludağ a gitsemmii gitmesemmi :(
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yarın (22 Mart) Uludağ a gitsemmii gitmesemmi :(

Standart Yarın (22 Mart) Uludağ a gitsemmii gitmesemmi :(

Yarın uludağa gidip gitmeme konusunda tereddütte kaldım, fahri otel kamerasından bakıyorum sabahtan açıktı ama şimdi kapadı yarın içinde yağış gösteriyor. bilgisi olan varmı acabaa ??

Standart Ynt: Yarın (22 Mart) Uludağ a gitsemmii gitmesemmi :(

Alıntı yasodrm Nickli Üyeden Alıntı
    Yarın uludağa gidip gitmeme konusunda tereddütte kaldım, fahri otel kamerasından bakıyorum sabahtan açıktı ama şimdi kapadı yarın içinde yağış gösteriyor. bilgisi olan varmı acabaa ??
    Git git bak bi dahamı gelcez dünyaya en kötü dağ havası aldım dersin
    snowboarder

Arkadaşlar selamlar, kendim sordum kendim cevaplıyorum

Meteorolijide çalışan bir arkadaşımdan kesin bir bilgi aldım az önce sizlerler paylaşmak isterim. Yarın için uludağdaki beklenen hava durumu şu şekilde imiş;

Kar yağışı var, bu yağan kar 30 km. hızla esecek olan rüzgarın etkisiyle çok muhteşem bir hal alacak (
    Şu anda 4 derece hissedilen hava sıcaklığı yarın -10 derece hissedilecek mişş....

Bende meteor un yalancısıyım, ama gitmekten vazgeçtim (

eheh snow forecast solemıstı gıtmedık bızde :D
    http://tr.snow-forecast.com/resorts/Uludag/6day/top
    INSURED BY TURKISH ARMY
    You Hit me We Hit You

Alıntı yasodrm Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar selamlar, kendim sordum kendim cevaplıyorum

Meteorolijide çalışan bir arkadaşımdan kesin bir bilgi aldım az önce sizlerler paylaşmak isterim. Yarın için uludağdaki beklenen hava durumu şu şekilde imiş;

Kar yağışı var, bu yağan kar 30 km. hızla esecek olan rüzgarın etkisiyle çok muhteşem bir hal alacak (
    Şu anda 4 derece hissedilen hava sıcaklığı yarın -10 derece hissedilecek mişş....

Bende meteor un yalancısıyım, ama gitmekten vazgeçtim (

kesinlikle dün süperdi...hava ve pistler çok iyidi..çok keyif aldık...bazı yerlerde bol kar var...kesnlikle tavsiye ederim...düşünmeden yola çıkın...
    Board : Salomon Scout<br />Bindings : Salomon Relay Pro<br />Boots : Salomon F24<br /><br />The Storm Still Rages İnside...

4-5 nisan tarihlerinde hava nasıl olur? gidilir mi bu tarihte uludağa?

tşkkrlr

hava sıcaklığının sezonun en yüksek değerine ulaşacağı günler... öyle ki +10 derece gibi rakamlar tahmin ediliyor... tutarsa fena... otellerin çoğu kapanmış olacak... 1nci bölgeyi tercih ediniz... zaten fazla seçenek yok...