Zenith ZR3.0 Os TPI2 rooster
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Zenith ZR3.0 Os TPI2 rooster

Standart Zenith ZR3.0 Os TPI2 rooster

bir süre snowboard deneyiminden sonra başlıkta bahsi geçen kayağı satın almış bulunuyorum .şöyleki havaların soğumasına mütakip internette bakınırken spxshop ta gördüm beğendim aldım.zenith modelleri hakkında yüzeysel birşeyler biliyordum fakat bu ZR3.0 le tam olarak ne yapılır nedir ne değildir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum

Standart Cevap: Zenith ZR3.0 Os TPI2 rooster

Dikkat Dikkat,

Oliver, danışmadan bekleniyorsunuz.

geldim... zenith zr3.0 oversize... orta, orta-üst düzey kayakçılara hitap eden, pist içi özellikleri baskın, kontrolü kolay, hızlandıkça dengesi bozulmayan, hata affeden bir kayak... tabi bir süre snowboard deneyimi üstüne kayak almak güzel bir seçim olmuş... bu açıdan ilk kayak olarak pek tavsiye edebileceğim bir seçenek ne yazık ki değil... ama endişe etmeyin, ayakların serbest oluşuna alışmanız kısa sürecektir... bence alışma evrenizde kayak kiralayın...

bilgiler için çok teşekkür ederim oliver ilk deneyim değil yaklaşık 10 sene oldu hatta bu 3. kayak takımım sadece bir süre ara vermiştim okadar board kayak mini ne eserse hepsinden yapmak eğlenceli geliyor elimde bir ton malzemeyle gidip canım ne isterse sadece eğlenmek için yapıyorum düşüp oramı buramı zedeleyip kırıp eğleniyorum . peki bir soru daha bu makine pist dışında nekadar etkili olur neler yapabilirim bununla acaba

Alıntı yolks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgiler için çok teşekkür ederim oliver ilk deneyim değil yaklaşık 10 sene oldu hatta bu 3. kayak takımım sadece bir süre ara vermiştim okadar board kayak mini ne eserse hepsinden yapmak eğlenceli geliyor elimde bir ton malzemeyle gidip canım ne isterse sadece eğlenmek için yapıyorum düşüp oramı buramı zedeleyip kırıp eğleniyorum . peki bir soru daha bu makine pist dışında nekadar etkili olur neler yapabilirim bununla acaba
    gönül rahatlığıyla sizi pist içinde mutlu edeceğini söyleyebiliriz... ne yazık ki pist performansını pist dışında devam ettiremeyebilir... erken batarak hızınızı kesmesi, taklalar attırması muhtemel...

Bu Konudaki Etiketler