Quiksilver Kayak ve Snowboard Kıyafetleri İzmir Agora AVM'de
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Quiksilver Kayak ve Snowboard Kıyafetleri İzmir Agora AVM'de

Standart Quiksilver Kayak ve Snowboard Kıyafetleri İzmir Agora AVM'de

Uzun zamandir balcova agora da ki quicksilver magzasina kayak ve board kiyafetleri getirmesi icin arkadasima baski yapiyordum ve en sonunda baskilarim sonuc buldu.Balcova agora magzasinda artik kayak ve board ekipmanlari satilmaya baslamistir fiyatlari da gayet makul.100 liraya pantolon 45 liraya eldiven vsvs mevcut.Arkadasimin ismi Kaan ve bizlere %15 lik bi indirim de yapicak,ben dün mont ve eldiven aldim,çeşitlilik de ilerleyen günlerde daha da articakmis.İzmir de ki tekel e HAYIR
    Karsiyaka

Standart Cevap: Quicksilver kayak kiyafetleri İzmir

Alıntı emresen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandir balcova agora da ki quicksilver magzasina kayak ve board kiyafetleri getirmesi icin arkadasima baski yapiyordum ve en sonunda baskilarim sonuc buldu.Balcova agora magzasinda artik kayak ve board ekipmanlari satilmaya baslamistir fiyatlari da gayet makul.100 liraya pantolon 45 liraya eldiven vsvs mevcut.Arkadasimin ismi Kaan ve bizlere %15 lik bi indirim de yapicak,ben dün mont ve eldiven aldim,çeşitlilik de ilerleyen günlerde daha da articakmis.İzmir de ki tekel e HAYIR
    izmir adına güzel bir haber... dahası da gelir inş...

Standart Cevap: Quiksilver Kayak ve Snowboard Kıyafetleri İzmir Agora AVM'de

Süper bir haber,en kısa sürede gidip bir bakalım
    nilay

izmirde olmayanlar napsın :(

Alıntı -TK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirde olmayanlar napsın :(
    bursa'nın dibindeyken değerlendirmek lazım... bandırma'da da kış sporları malzemesi satan bir dükkanın varlığını duymuştum ama gözlerimle görmedim...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bursa'nın dibindeyken değerlendirmek lazım... bandırma'da da kış sporları malzemesi satan bir dükkanın varlığını duymuştum ama gözlerimle görmedim...
    Bayramda Erdek'e gidicem varsa böle bir mağaza bakmak isterim yolun üzeri. Bir bilen gören varsa bilgi verebilir mi?

Bu Konudaki Etiketler