Dorukkaya da yaşanan kazalar hakkında - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
53 sonuçtan 51 ile 53 arası

Konu: Dorukkaya da yaşanan kazalar hakkında

Standart Ynt: Dorukkaya da yaşanan kazalar hakkında

EVET PELİN HANIMA KATILIYORUM AMA BİZ BURALARA GİTTİĞİMİZ SÜRECE DİYORUZ TÜRK İNSANININ KARAKTERİSTİKSEL ÖZELLİĞİNDE BU OLDUĞU SÜRECE PARAMIZLA BİZ KULLANILIYORUZ HERŞEYDE BU BÖLE BEN BU KAR OTELLERİNİ MALTEPE SIGARASINA BENZETİYORUM BU TÜRKİYEDE YABANCI SIGARALARININ GİRMESİNİN YASAK OLDUĞU Bİ DÖNEMDE TEKEL OLARAK FALİYET GÖSTERİYOSUN BU YÜZDENDE BEN NASILSA TEKELİM BENİM ALTERNETİFİM YOK DİYİP KALİTESİZ Bİ ÜRETİM YAPIYOSUN MANTIK BU
    SNOWBOARDA İNAT KAYAK

Alıntı pascalperen Nickli Üyeden Alıntı
    elestırılerı okurken kaptan nickli arkadası gordum ve resmınden tanıdım bu arkadas personel yetersızlıgınden soz edıyor ama kendısı acık bufe yemegı gorunce medenıyet dısı hareketlerle yıyeceklere saldırdı bu arada chocolate cafede de 3 mılyon vermemek için barmenden bardagı musluktan doldurmasını ıstedi.
    biz burda dorukkaya ile ilgili sorunları tartısorus isteyen istediğini söler lütfn kisilele wurma...

arkadaşlar bu pascalperen denilen arkadaş çok acı verici sözleri beni derinden etkiledi...Bence bu arkadaş kartalkayanın yolunu bile bilmiyordur.Ortam yapmak için bu forum sitesine girdiğini tahmin ediyorum...Lütfen bu türlü mesaj atan arkadaşları incelemeye alalım...Çok üzüldüm bu olaydan dolayı...Forum sitesinin amacı herkesin özgürece düşüncelerini açıklamak yanlız birbirimize zarar vermeden....Her şey için şimdiden teşekkür ederim
    bu bir aşktır... birkere başlayan bidaha bırakamaz

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456

Bu Konudaki Etiketler