Snowboard Yaparken Düşen Pilot Binbaşının Hayati Tehlikesi Sürüyor
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Snowboard Yaparken Düşen Pilot Binbaşının Hayati Tehlikesi Sürüyor

Standart Snowboard Yaparken Düşen Pilot Binbaşının Hayati Tehlikesi Sürüyor

Kastamonu Ilgaz Kayak Tesisleri'nde Snowboard Yaparken Düşerek Kafasını Çarpan Pilot Binbaşı, Beyin Kanaması Geçirdi. Kastamonu Devlet Hastanesi'nde Ameliyata Alınan Binbaşıyı Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (gata) Götürmek İçin Ankara'dan Ambulans Helikopter Gönderildi.

Kastamonu Ilgaz Kayak Tesisleri'nde snowboard yaparken düşerek kafasını çarpan pilot binbaşı, beyin kanaması geçirdi. Kastamonu Devlet Hastanesi'nde ameliyata alınan binbaşıyı Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne(GATA) götürmek için Ankara'dan ambulans helikopter gönderildi.
    Pilot Kıdemli Binbaşı Onur Ural(38) ailesiyle birlikte geldiği Ilgaz Kayak Tesisleri'nde akşam saatlerinde snowbord yaparken düşerek başını çarptı. Tesislerdeki sağlık biriminde ilk müdahalesi yapılan Ural, ambulansla sevk edildiği Kastamonu Devlet Hastanesi'nde beyin kanaması nedeniyle ameliyata alındı. Yaklaşık 1 saat süren ameliyatın ardından hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenilen binbaşının GATA'ya sevki için Ankara'dan ambulans helikopter gönderildi.

Ankara Güvercinlik'teki Kara Havacılık Okulu'nda görevli olan Ural'ın Eskişehir doğumlu olduğu öğrenildi.

(CİHAN)
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Standart Ynt: Snowboard Yaparken Düşen Pilot Binbaşının Hayati Tehlikesi Sürüyor

dua edelim.geçmiş olsun.ALLAH başkasına göstermesin hepimiz dikkat etmeyliyiz bu sene gerçekten çok ama çok kötü haberler duyuyoruz ve üzülüyoruz inşALLAH başka kötü haber duymayız veya yaşamayız .
    Serkan YILDIZ 1981 İstanbul / YENİKÖY/ A Rh ( - )

Standart Ynt: Snowboard Yaparken Düşen Pilot Binbaşının Hayati Tehlikesi Sürüyor

büyük geçmiş olsun... sağlığına bir an önce kavuşmasını dilerim...

gerek kayak gerek boardda kask kullanımını ihmal etmeyelim arkadaşlar...

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Büyük geçmiş olsun, buzlanan pist işte.
    Kask mutlaka şart, bir de board yapılıyorsa kesin, ama insan pro oldukça artık az düşüyorum diyim olsa bile takmıyor, ben de içimden geçiriyorum böyle ama daha önceki sert düşüşlerim aklıma gelince dursun kafamda diyorum.

KASK KULLANALIM
    KASK KULLANALIM
    KASK KULLANALIM
    diyorum başkada birşey demiyorum
    geçmiş olsun Allah şifa versin
    Osman Erdinç - 1977 ARH+<br />İstanbul-Bayrampaşa

Geçmiş olsun diyorum kask kullanmanın onemı bır daha ortay cıktı
    INSURED BY TURKISH ARMY
    You Hit me We Hit You

gerçekten çok geçmiş olsun.. inşallah bi an önce sağlığına kavuşur.. Gerçekten kask ın önemini yeniden anlamış olduk.. mutlaka diğer sezona bende alıcam kesin..
    Alırsın Board Olursun Lord :D

Bu güzel sporu lütfet tüm kurallarına uyarak yapalım. Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Eskiden bu kadar çok kaza oluyor muydu yoksa bizler bunları yeni mi farketmeye başladık ?

Kask ve koruma diyorum başka da bisey demiyorum , dilimde tüy bitti...

Alıntı SnowStorm Nickli Üyeden Alıntı
    Bu güzel sporu lütfet tüm kurallarına uyarak yapalım. Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Eskiden bu kadar çok kaza oluyor muydu yoksa bizler bunları yeni mi farketmeye başladık ?

Kask ve koruma diyorum başka da bisey demiyorum , dilimde tüy bitti...
    boss, eskiden de oluyordu bence... ama iletişim imkanlarının bu kadar gelişmiş olmaması nedeniyle çok yayılmıyordu... bir de, yavaş yavaş kış sporlarıyla ilgilenen kitlenin genişlemesi, ustalaşması ve risklere daha fazla atılması da bunda etkili...

geçmiş olsun gerçekten çok üzücü..ama hepimizin bildiği gibi kask..
    allah korusun kol yada bacaktaki kırık iyileşir ama kafamızda kalıcı hasarlar oluşabilir arkadaşlar.

Sayfa 1/3 123 SonSon