KarTutkusu.com Sticker ve Afiş Tasarımı
Sayfa 1/26 12311 ... SonSon
260 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: KarTutkusu.com Sticker ve Afiş Tasarımı

Standart KarTutkusu.com Sticker ve Afiş Tasarımı

Reklamdan elde ettiğimiz gelir ile Kayak pistlerine koymak üzere yaklaşık 50 x 70 cm lik branda afişler yaptırmayı planlıyorum.

Konumuz : Sitenin üyelik sisteminin tanıtımı ve işyeri ve üye olarak üyelik avantajları olacak.

Bu konuda tasarım çalışması yapabilecek arkadaşları konuya davet ediyorum.

En begenilen tasarıma süpriz bir hediye vermeyi planlıyorum

Şimdiden ellerinize sağlık

Standart Ynt: KarTutkusu.com Afiş Tasarımı

Bence Oncelikle Bizim Logomuz Ön Planda olup
    Kartutkusu.com Üyelik Kartinin Avantajları On Planda % 40 varan indirimler gibi ( Sahip Olanlara)
    Reklam Veren Firmalarin Logolari Sponsor ve indirm sağlayan Firmalar
    Ayrica Yeni Reklam Verecek Firmaları Ozendirmek Reklam Vermelerini sağlamak Olmalı
    Tasarim da diye Dusunuyorum Arkadaslar Ne densiniz benim unutup ta atladiğim birşey olabilir veya yeni fikirler veya sunuda ekliyelim derseniz seviniriz Düsünceleriniz
    Saygilar Caliscak arkadaslara simdiden kolay gelsin ellerinize sağlik
    HADİ ARKADAŞLAR HEP BİRLİKTE BİR BEYİN FIRTINASINA NEDERSİNİZ
    Snowboardcu

Standart Ynt: KarTutkusu.com Sticker ve Afiş Tasarımı

Arkadaşlar ,

Üyelerimize özel Arma , Sticker ve Araba sticker ı almak isteyenler , görüşlerini bildirirler ise sipariş vereceğimiz adetleri daha iyi hesaplayabilirim.

Yaklaşık fiyatın 4 - 5 YTL gibi olacağını sanıyorum. Stickerda logo olarak kartlarımızın üzerindeki loguyu yada logo yarışması yaptığımız zaman yapılan tasarımlardan da seçebiliriz.

Kimlerin almak istediğini görüş ve önerilerilerinizi bekliyorum

Örnek :

Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

Standart Ynt: KarTutkusu.com Afiş Tasarımı

Tasarımda bir tek board olmamalı bence burada kayak yapanlarda var yahu .

S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Bencede pelin arkadasımıza katiliyorum bir kaç ornek daha yapilip oylamaya sunup öyle karar verelim bence
    Tasarim birde çizgi değilde daha profosyenel yani guzel bir resim dağ vb. kullanilirsa daha şık olur bence
    Snowboardcu

Hem kayakçılar hemde boarcular kendilerinden bişey bulabilmeli bu tasarımda

Ben yazılımcıyım grafiğim pek iyi sayılmaz , grafiği iyi olan arkadaşlardan çalışmalar gelirse çok memun olurum.

Sticker de zaten Bizim kendi logomuzu kullansak daha iyi olur bence Çünkü bizim hem sitenin logosu hem kullanicilarin karttaki logo bu artik Kurumsallasti nerdeyse Bunu goren hemen bilmesi gerekir islememiz gerekiyor insanlarin belleğine sticker doğrusu buinsanların artik göz aşınalığı olur logomuz daha çabuk belli oluruz sadece stiker'ı
    Kendi Logomuzu Luvarlar şekilde fazla deforme etmeden kullanmak en doğrusu
    Burda Sadece Bence Yarisma Seçeceğimiz Çalisma Afişle ilgili olmali Afiş çalısmasına ağırlık verelim diyorum ben Nedersiniz Düşünceleriniz Beyin firtınası yapalım.
    Saygilar
    Remzi Türksever
    Snowboardcu

Aslında bu tasarım bencede iyi ama renk olayı önemli renkleri daha çekici hale getirerek ufak tefek revizyonla aynını kullanabiliriz hem kayak - hem board var ;D

Bu arada araba için sticker ve ayrıca diğer sticker için çalışmaları yolayalım . Nasıl görünecek , boyutlar ne olacak , renkler nasıl seçilmeli ?

Şimdi bence bazılarımız bir şey satmasakta odamızın camına yada ne bileyim dolabımıza yapıştırmak isteyebiliriz . bu indirim falan yazan kısmı aynı sticker üstünde bağımsız yaparız arasına delikler açtırırız böylece odasına asmak isteyende indirim yazan sticker kullanmaz . Zaten araba için farklı bir çalışma olacak . Ne dersiniz ?
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Mevcut logomuzda biraz değişikliğin daha iyi olacağına inanıyorum , 2007 yılbaşı için tasarlanmış çok güzel bir logo fakat bizim asıl logomuz biraz daha kayak ve snowboard içermeli uçan balon ve 2007 yılı değil diye düşünüyorum

ama kartlarda galiba balon yok zaten dimi ?
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Sayfa 1/26 12311 ... SonSon