Lib Tech Skate Banana ve Rome Agent
Sayfa 1/3 123 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Lib Tech Skate Banana ve Rome Agent

Standart Lib Tech Skate Banana ve Rome Agent

Arkadaşlar bu iki boardu kullanan veya kullanmıs olan arkadaslar bana yorumlarını yazabilirlermi acaba simdiden tesekkurler
    Board : Ride Concept UL<br />Bağlama : Ride CAD , Rome 390<br />Bot : Thirty Two Exus

Standart Ynt: Lib Tech Skate Banana ve Rome Agent

libtech skate banana&#39;da yeni v-rocker teknolojisi var, yani reverse camber dedikleri baya yeni bir teknoloji, flatland hareketleri, ve toz karda kaymayı çok kolaylaştırıyor. board esnek olmasına rağmen yüksek hızda çok iyi carve ediyor diye yorum yazmışlar. 2010 senesinde bir çok markada reverse camber olacak. burton&#39;ın da mesela "hero" diye bir modeli var...

aşağıdaki sitede, farklı board markalarının reverse camber modellerini karşılaştırmışlar... yani snowboard için devrim niteliğinde bu teknoloji... her sene yapılan makyajlamalardan farklı...

http://www.reversecamber.com/reviews.htm

evet skate banana modelindeki teknolojiyi 2 sene once cıkardılar banana tech die magne tractionla beraber burtonda bu sene bu teknolojiyi caldı gibi bişi oldu ve hero modelinde uyguladılar cok fazla arastırdım zaten ama bana birebir kullanan arkadasların yorumları olsa daha iyi olucak. herkesde bi burton sevdasıdır gidiyo ama libtech olsun arbor olsun rome olsun bicok yenilik yapıp burtondan daha iyi boardlar ureten firmalar var kimse bakmıyo bile bunlara burton bu işe basladı ama boynuz kulağı gecti =)) libtech gecen sene 2 modeliyle topten e girdi. goodwood odulu aldı. türkiyede satılamaması cok kotu bu markaların.
    Board : Ride Concept UL<br />Bağlama : Ride CAD , Rome 390<br />Bot : Thirty Two Exus

yani bence çok da fazla fark arama markalar arasında, bütün boardlar aşağı yukarı aynı... markanın arkasındaki imajı satın alıyor herkez... her markanın bir hikayesi var kendisini farklılaştırma adına.

rome artifact var bende, gayet memnun kaldım, ama burton dominantla arasında dağ kadar fark mı var desen bence ikisi de aynı derim...

ama dediğin doğru, markalar bir yana reverse camber çok farklı olacak gibi geliyor.

reverse camber olmasın diyorsan, rome mod u da düşünebilirsin... türkiye de lib tech satılıyor mu?

Yok dostum satılmıyor tr da amerikadan alma durumum oldu bot ve baglamada ne alıcagımı biliyorum karar verdim ama board konusunda yurtdısından ucuz fiyatlara alma ihtimalim olunca iyi bişey almayı dusundugum için derin arastırmalara grdim ve su anda lib tech board konusunda kafayı cekiyo teknoloji acısından ama burton artık marka olmus ve en cok board du satılan marka suna benziyo telefonun nokiası gibi onerebilicein baska boardlar varsada arastırabilirim artifact i biliorum dominant da burton un ii boardlarından agent artifact in bi ustu mod onlarında ustu ama agent freestyle dısındada kullanılabilir yapıda mod a gore o yuzden onu tercih ettim ne kadar freestyle yapıcam desende yurdumuzda sadece kartalkayada park oldugunu dusunursek ve yapılan rampların ne kadar teknolojiden yoksun oldugunu dusunursek freestyle ulkemizde cok zor =)) YETKİLİLERE DUYURULURR

yani illa burton olmasın diyorsan aklıma capita geliyor niche marka, eski burton prolarından jason brown kurmuştu o firmayı.

yeni reverse camber modelleri var capita- horoscope fk.. limited sayıda çıkardık diyorlar ama online bulamadım ben...

diğer burtondan ayrılan romain de marchi ve jp solberg in kurduğu bir firma var isviçrede, boardlarının adı "yes we can" yes boards... onu da heralde blue tomato dan bulursun...

o zaman lib tech banana al, baya iyi yorum yazmışlar madem online alacaksın...bir yer değil bir kaç yer iyi yorum yazmış.

kardesim simdi rome tr distrubutoruyle konustum ve reverse camber olarak artifact 1985 var bu sene cıktı sen artifact kullanıosun memnunsan eger onu dusunucem cnku fiyatıda cok uygun

benim artifact geçen seneki, ama reverse camber değil...aslına bakarsan ben de boardumu satıyordum... süper bir board çok tavsiye ederim ))

kardesim bu sene cıkardı iste reverse olarak artifact 1985 dedi ismine rome un sitesinden gorebilirsin ben bu hafta diil bi sonraki hafta gidip bakıcam distrubutorden senin sattıın bordun yenisi 430 tl su anda fiyatın yuksek yani istersen beraber gider bakarıs memnunsan aynısının reverse camberini alabiliriz beraber hem daha indirimlide alabilirizz su anda 600 tl 2009 model artifact 1985 reverse camber

Sayfa 1/3 123 SonSon

Bu Konudaki Etiketler