Kayak, Snowboard yarış haberleri
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Kayak, Snowboard yarış haberleri

Standart Kayak, Snowboard yarış haberleri

Öncelikle Herkese Merhaba
    Siteye üye olalı daha çok olmadı yeni üye sayılırım ;D Öncelikle bu güzel siteyi hazırlayanlara çok teşekkürler . Bu konuyu nereye yazıcağımı bilemedim en uygun yer burasıdır diye düşünüp buraya yazmaya karar verdim. Diyorumki sitede kayak ve snowboard yarışlarının ne zmn yapılacağı hakkında bi konu olsa ii olmaz mı? Mesela bn hep izlemek istiyorum ancak unutkanlık dersler vs vs sebeplerle genelde kaynıyo, böyle hem herkesin haberdar olabileceği hemde yarışlar üstüne yorum yapabileceği bi konu olsa fena mı olur?

Mert Can Mutlu

Standart Ynt: Kayak, Snowboard yarış haberleri

Bu konu gündemde merak etme bu sezona zor gibi görünüyor ama siteyi dolu dolu yapalım istiyoruz Kayak ve snowboard ile alakalı programlar olsun - yarışlar olsun hepsinin bir konuda toparlanıp bilgi paylaşımı sağlanacaktır . Öneri verirsen seviniriz bu konuyla alakalı desteğede açığız yaniii
    S. Pelin Turgut Akandan
    04/01/1978
    AB Rh(+)
    Lefkoşa-KIPRISS

Yurt dışı yarışları izlemekten bahsediyorsanız sezon boyunca çoğunlukla hafta sonları bazen de hafta arası Eurosport ve Eurosport 2'de yayınlanıyor, bunları da Eurosport tv adresinden yayın akışına bakarak takip edebilirsiniz.
    Yurt içi yarışlarının tarihlerini ve sonuçlarını ise www.kayak.org.tr adresinde yarışma sonuçlarından ya da faaliyet programından bulabilirsiniz.

Zaten fikir aklıma eurosportta board half pipe izlerken geldi(hatta Shaun White 3. oldu )
    Demeeye çalıştığım şey bu haberleri,programları, ve eğer bulabilirsek videoları sitede paylaşmak.
    İlginiz için teşekkürler
    Mert Can Mutlu

Standart Cevap: Kayak, Snowboard yarış haberleri

7-8 Şubat 2012'de İstanbul Üniversiteleri Arası Kayak ve Snowboard Yarışları, 2-4 Mart'ta ise bunun tüm Türkiye Üniversiteler Arası olan 2. etabı var. İlgilenenlere duyurulur.

Yarışlar Uludağ Alkoçlar pistinde.

İlgili link: SNOWIST