ULUDAG V.P.Ç.O FERİBOTU VİDEO - Sayfa 7
Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
72 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: ULUDAG V.P.Ç.O FERİBOTU VİDEO

Standart Ynt: ULUDAG V.P.Ç.O FERİBOTU VİDEO

Alıntı Musdy! Nickli Üyeden Alıntı
    yavru ceylanım sımdı 12 dk olunca baya kasıyo anladınmı öle heryere koyamıosn laner videoyu yarıda tıkanıyo bıse oluyo 48.000 kb mı ne kolay deıl yani bu işler öle demesı kolay tabı ne cektım 2 gundur habern warmı hıı? gogo degılım ben ertesı gunu koyayım ;D bak gene tık tık başladı gerildim ;D
    cd ye çek kargo yap abi bi şekilde yap ama, yok olmasın o video seni çok iyi anlıyorum kardeşim boss un tabiri ile demekki bundan sonra ne yapmıyormuşuz turlara foto mak. kamera vs. getirmiyormuşuz
    ERDEM PEHLİVAN 26 ARH(-)  İSTANBUL

Alıntı Arm_in_a_dream Nickli Üyeden Alıntı
    cd ye çek kargo yap abi bi şekilde yap ama, yok olmasın o video seni çok iyi anlıyorum kardeşim boss un tabiri ile demekki bundan sonra ne yapmıyormuşuz turlara foto mak. kamera vs. getirmiyormuşuz
    kardeşim iste elden vereyım ne kargosu ama cıdden ugraştım ızlerken anlarsınız zaten tek tek duşuşleri kesıp ayrı bı vıdeo yaptm resmen haha kartutkusu fıyaskosu adı altında ;D ama yuklenmıo geberesice soykası batasıca..
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

kardeşim iste elden vereyım ne kargosu ama cıdden ugraştım ızlerken anlarsınız zaten tek tek duşuşleri kesıp ayrı bı vıdeo yaptm resmen haha kartutkusu fıyaskosu adı altında ;D ama yuklenmıo geberesice soykası batasıca..
    Musdy! kendine gelince 360 videoları, bize gelince herkesin düştüğü fiyasko görüntüleri!

ajan mısın nedir :P

nasıl verdiğin öenmli değil zaten kardeşim bundan sonraki turlara gelemesemde bi kapanış yaparız diyorsan mevzuyu zorlama o zamanda alırız benim derdim hiç izleyememek yoksa acelesi yok tabi
    ERDEM PEHLİVAN 26 ARH(-)&nbsp; İSTANBUL

o video da başrol boss un o zaman sağrısından ben gelirim

benim 2 boy gerimde muti ve iç kulvardanda xanaxınn çabalarını görebilriz

Alıntı bachman Nickli Üyeden Alıntı
    Musdy! kendine gelince 360 videoları, bize gelince herkesin düştüğü fiyasko görüntüleri!
    ajan mısın nedir :P
    neysekı böyle bi huyum yok en guzel düşüşler kendı tarafımca yapılmış olup hepsını vıdeoda gormek mumkun , hatta bir duşuşum warkı inan bana cığ gelıyo sanabılırsınız yok öyle bı düşüş ;D ;D cok guzel oldu cooooooooookk ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

Alıntı Arm_in_a_dream Nickli Üyeden Alıntı
    o video da başrol boss un o zaman sağrısından ben gelirim
    Boss'un "slaydıngü takülo"larını ayrı bir video yapmak lazım. hepsi sarı kartlık ;D

neysekı böyle bi huyum yok en guzel düşüşler kendı tarafımca yapılmış olup hepsını vıdeoda gormek mumkun , hatta bir duşuşum warkı inan bana cığ gelıyo sanabılırsınız yok öyle bı düşüş ;D ;D cok guzel oldu cooooooooookk ;D
    düşmekten bile zevk alan insanlar topluluğu...
    ondan sonra niye millet bize deli dedi ;D
    Musdy amma ballandırdın ya sabah ilk iş videoyu görmeyi umuyoruz

valla süper olmuş ya :D:D
    durmak yok kaymaya devam :D

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon