ULUDAG V.P.Ç.O FERİBOTU VİDEO - Sayfa 6
Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
72 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: ULUDAG V.P.Ç.O FERİBOTU VİDEO

Standart Ynt: ULUDAG V.P.Ç.O FERİBOTU VİDEO

gogo videom 12 dk oldu face e yukluorm suan ama yarım saat oldu nerdeyse hala tamamlandı demıo bı ılerlemede yok yuklenıo dıyo olucakmı bu iş nolur cvp yaz ;D bıktım koy vıdeoyu dıyen uyelerden nolur abiiiiiiii :'( ;D
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

Alıntı Arm_in_a_dream Nickli Üyeden Alıntı
    vallahi ben sana anlattıklarımdan çok yolda sürekli mustafaya yağdığımızı hatırlıyorum mehmet abi bi ara taksiye binicek gibi olduk sığmadık filan ben hiç bir turda eve o şekilde geldiğimi hatırlamıyorum....yükümüz ağardı
    dimi yaaaaa bu muti ömrümüzü yedi erdemim sen arkş olarak ben abisi olarak ;D ;D ;D
    Mehmet KURFEYİZ A RH(+)<br />ROSSİGNOL PMC 3000<br />KADİKÖY/İST

abi onları hatırlattığın çok iyi oldu yaaa söylemesen sorun yoktu ama bundan sonra sabırsızlıkla bekliycem
    Otobüsteki eğlence ile ilgili şok görüntüler de bugün yarın elime geçer. burda ağır başlı aklı başında sağduyulu yorum yapan bütün herkesin foyasını ortaya çıkarıcam ;D ;D ;D
    AZZ SONRAAA

Alıntı bachman Nickli Üyeden Alıntı
    Otobüsteki eğlence ile ilgili şok görüntüler de bugün yarın elime geçer. burda ağır başlı aklı başında sağduyulu yorum yapan bütün herkesin foyasını ortaya çıkarıcam ;D ;D ;D
    AZZ SONRAAA
    o sölediğin özellikler bende yok ben rahatım gülümm
    şimdilik ölümüne kadar hayattayız

Alıntı Musdy! Nickli Üyeden Alıntı
    gogo videom 12 dk oldu face e yukluorm suan ama yarım saat oldu nerdeyse hala tamamlandı demıo bı ılerlemede yok yuklenıo dıyo olucakmı bu iş nolur cvp yaz ;D bıktım koy vıdeoyu dıyen uyelerden nolur abiiiiiiii :'( ;D
    bunca varlığın ortasında musty neden karamsar
    ERDEM PEHLİVAN 26 ARH(-)&nbsp; İSTANBUL

Alıntı bymemoli Nickli Üyeden Alıntı
    dimi yaaaaa bu muti ömrümüzü yedi erdemim sen arkş olarak ben abisi olarak ;D ;D ;D
    hiç sorma abi board u bize taşıtsın sonra kendi hasta oldum işe gitmiyim dinleneyim bu ne yaaa muti bunu okuyunca kulağım çınlıyacak hatta sırf benimki çınlamıyacak biliyorum ama napiim kanka

bunca varlığın ortasında musty neden karamsar
    life and users goes on me erdemcim goes on me ;D ama bir video warkı kartutkusu fiyaskosu yanı herkes patır patır dusuyo cok keyıflı bısey oldu bu ya başa sarıp sarıp ızlıorm zaten 3 kere ızlednmı yarım saat yapıo hahaha
    Mustafa KILIÇ<br />A RH (+)<br />Tarabya/İstanbuL<br /><br />bunca varLıgın rahatLıgında neden Musdy! karamsar.? Ne biLim ben Life goes on...

sende hem böyle ballandırıyorsun ballandırıyorsun sonra video yükle diyen üyelerden bıktım diyorsun abi

sende hem böyle ballandırıyorsun ballandırıyorsun sonra video yükle diyen üyelerden bıktım diyorsun abi
    yavru ceylanım sımdı 12 dk olunca baya kasıyo anladınmı öle heryere koyamıosn laner videoyu yarıda tıkanıyo bıse oluyo 48.000 kb mı ne kolay deıl yani bu işler öle demesı kolay tabı ne cektım 2 gundur habern warmı hıı? gogo degılım ben ertesı gunu koyayım ;D bak gene tık tık başladı gerildim ;D

Alıntı Musdy! Nickli Üyeden Alıntı
    yavru ceylanım sımdı 12 dk olunca baya kasıyo anladınmı öle heryere koyamıosn laner videoyu yarıda tıkanıyo bıse oluyo 48.000 kb mı ne kolay deıl yani bu işler öle demesı kolay tabı ne cektım 2 gundur habern warmı hıı? gogo degılım ben ertesı gunu koyayım ;D bak gene tık tık başladı gerildim ;D
    adam yaşlandı be bize video koycak diye
    Gogo! el at abi duruma, can çekişiyor Musdy ;D

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon