KARTALKAYA OTELLERİ PİSTLERİ NEDEN EZMİYOR??
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: KARTALKAYA OTELLERİ PİSTLERİ NEDEN EZMİYOR??

Standart KARTALKAYA OTELLERİ PİSTLERİ NEDEN EZMİYOR??

Pistler her iki otelde de düzenli olarak ezilmiyor ve hem kayakçılar hem de biz boardçular oldukça zorlanıyoruz , hızlanmak neredeyse mümkün değil , bolkar desen zaten alanın çok küçük bölümünde bolkar için yeterli eğim mevcut.gecelik 100 tl ye oda satmanın , günübirlik 15-20 otobüs kabul etmenin sonucu buysa Kartalkaya yı gerçek kayak merkezi olarak görenler için gerçekten üzücü.
    İstanbul-Moda&nbsp; 0 Rh+<br /><br />board :&nbsp;&nbsp; burton custom <br />bindings: burton cartel <br />boots:&nbsp; &nbsp; burton ruler<br />goggles:&nbsp; anon figment

Standart Ynt: KARTALKAYA OTELLERİ PİSTLERİ NEDEN EZMİYOR??

KESİNLİKLE KATILIYORUM,KONU BUDUR İŞTE!!!BENDE ŞU AN kartalkayadayım ve pistler abartmıyorum çukur çukur,rezalet yani!!!!!!!!!
    _SaLoMoN AeRo X_<br />&nbsp;&nbsp; Bindings: Z12<br /> Boots: İmpacT PrO<br /><br />_._KaR tUtKuNu._._<br />Berat ADALI&nbsp; İslambol

Pistlerin çukurlu olması iğrenç bir durum. Oraya ulaşmak için harcanan o kadar uğraş ve paranın karşılığında bende o mekana karşı nefret uyandırıyor.

Geçen hafta Erciyesteydim, 2nci etap pistler günlerdir hiç ezilmemiş, kaderine terk edilmişti.
    Bir daha Erciyes asla...
    Ahmet Özcan<br />Büyükçekmece, İstanbul<br /><br />&quot;One of the great things about books is sometimes there are some fantastic pictures.” (George W. Bush)

bu konuda dorukkayayı daha çok eleştiriyorum... en azından kartal otelde makinelerin gece-gündüz neredeyse düzenli çalıştığını ve pistleri ezdiğini gördüm... dorukkayada çalışsa bile belli yerleri ezip geri dönüyorlar... :(

Kartalkaya da pistlerin kötü durumda olduğuna ben de katılıyorum.Bu hafta pazar-pazartesi Kartal oteldeydim.Pistlere dorukkaya'dan daha fazla özen gösterilmesine rağmen kayması çok zor durumdaydı.Hoplaya zıplaya gidiyor insan..

biraz eyleme geçelim mesela telesiyejlere 150-200 kişi binsek ve 1 saat boyunca inmesek

sistemi bloke etsek

ilk aklıma gelen bu daha iyi fikri olan ???

Eleştirilere katılıyorum. Pazar günü dorukkayadaydım. Ezilmemiş pist ve sis çakışınca nerede olduğumu anlayamadım. Kaybolma tehlikesi geçirdim.
    Kayak : Rossignol Actys 200
    Bağlama : Rossignol Axium 100
    Bot : Rossignol Axium X
    Baton : Rossignol Actys
    Kan Grubu : Sarı-Kırmızı A RH (+)
    Telsiz : PMR 3.38

Bu Konudaki Etiketler