Sportpoint Bahçelievler Hakkında - Sayfa 7
Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
63 sonuçtan 61 ile 63 arası

Konu: Sportpoint Bahçelievler Hakkında

Standart Cevap: Sportpoint Bahçelievler'deki sıfır müşteri memnuniyeti anlayışı

Bu iş nasıl sonuçlandı merak ettim gerçekten. SPX gerçekten bazı markalarda monopol bir şirket gibi hareket ediyor, ben ne dersem o olur demeye hak kazanıyor.

Dayanmayıp kask almıştım. 1 ay sonra yurtdışında Burton mağazasında aynı kaskı sezonda yarı fiyatına görünce yıkılmıştım. Ama 100 liraya impact şortumu ordan alabildim. SPX Nautilus'a gittiğimde 200 lira fiyatı vardı aynı ürünün.

Hadi board/bağlama gibi ürünler tamam da tekstil ürünlerinde gerçekten ucuz olanları seçilebilir. Ya da aynı fiyata daha teknolojik şeyler alınabilir. 700 liraya Rossignol'un kayak montu yerine, The North Face Gore-Tex Pro Shell ceket alınabiliyor. Bu ceketi alan arkadaşıma da aynen öyle söylemiştim .
    Freerider

Alıntı Ohzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iş nasıl sonuçlandı merak ettim gerçekten. SPX gerçekten bazı markalarda monopol bir şirket gibi hareket ediyor, ben ne dersem o olur demeye hak kazanıyor.

Dayanmayıp kask almıştım. 1 ay sonra yurtdışında Burton mağazasında aynı kaskı sezonda yarı fiyatına görünce yıkılmıştım. Ama 100 liraya impact şortumu ordan alabildim. SPX Nautilus'a gittiğimde 200 lira fiyatı vardı aynı ürünün.

Hadi board/bağlama gibi ürünler tamam da tekstil ürünlerinde gerçekten ucuz olanları seçilebilir. Ya da aynı fiyata daha teknolojik şeyler alınabilir. 700 liraya Rossignol'un kayak montu yerine, The North Face Gore-Tex Pro Shell ceket alınabiliyor. Bu ceketi alan arkadaşıma da aynen öyle söylemiştim .
    Yurtdisinda hangi ülkede almistin kaski? Amerikada elbet turkiyeden cok daha ucuz, ama daha yeni isvicre ve fransadan geldim, turkiyedeki fiyatlardan daha pahali veya ayni.
    Ben sportpointen alisveri eden biri degilim, ve kesinlikle onlari savunacak durumda da degilim. Ancak burda bir hata yapildigini dusunuyorum. Hersey kendi vataninda ucuz. Nasil bizim urettigimiz marka sahibi oldugumuz bir urun cok ucuz, amerikada pahali ise, board icinde gecerli. Hadi bizde diyelim cok kazik atiyor sportpoint, avrupada da mi aynisi gecerli??? Yani avrupadaki ulkelerde mi kazik atiyor vatandaslarina? Bir de biz genelde mesela yurtdisinda indirimde gordugumuz bir urunun fiyati, ile burda indirimde olmayan bir urunun fiyatini kiyasliyoruz. bu elma ile armut kiyaslama oluyor yav! Her iki fiyatida ayni sartlarda kiyaslamak lazim, yani o urunun turkiyedeki indirimdeki fiyatina bakmak lazim.
    Elbette bende eger amerikaya falan gidersem ordan alirim cok ucuza, ama burda tum avrupada oldugu gibi sartlar bu! Saniyorum bixzim bi,lmedigimiz sartlarda aliyorlar avrupadaki magazalar, karlari bizim sandigimiz gibi degil.

ee tabii butun bunları söyledikten sonra burdada amerika fiyatina almayı kim istemez:-) Sakın yanlış anlamayın ben sportpointen alışveriş etmiyorum, gecen sene slalomdan almıştım bu senede freedom dan bir iki malzeme aldım. sadece sandığımız kadar götürmediklerini düşünüyorum.

North Face örneği gene Türkiye'de alınacak fiyattan verdiğim bir örnek. Yani bir DAĞCILIK mağazasından alabiliyorsunuz. SPX'de North Face satıyor ama bir everest outdoor'da nakit fiyatı ile arasında çok fark olduğunu düşünüyorum.

Şortu satın aldığım yer Tignes Val Claret, Black Cats. Oradaki ana Burton satış noktasıydı. Ion bot alacaktım nerdeyse, o da 280 euro mu neydi ? 1.6 kur vardı o zaman. 2008 senesi şubat ayı.

Ben illaki dışardan alın demiyorum ama burada SPX'ten başka 1-2 tane kıytırık yer var Burton alınacak. Yurtdışında ise sırf ben 3 farklı yerden online sipariş ile ürünlerimi alıyorum artık. Hepsi de çook düzgün firmalar.
    Outdoor-Works der gnstige Online-Shop fr Outdoorbedarf
    Sierra Trading Post ? Great Deals. Great Brands.
    Lightweight Backpacking Gear at ProLite Gear

Niye ben gidip burdan alayım ki bunlar varken. Sezonda bile daha ucuz. Burda satışa çıkartığım Mammut Castor Pants bana 200 dolara mal oldu, Avrupa satış fiyatı 300 euro.

Shipping olmasa 165 dolara alıyordum. İşin komiği almanya'dan satın aldığım ürünler 3 haftada geliyor, Amerika 3-4 günde. Tek sorun deneme-yanılma yöntemi işte bazen üstüme olmuyor ürünler. Gerçi pantolonu ayarladım artık kullanabiliyorum.

Ha %50 indirim günleri için hiçbir sözüm yok, o süper bir olay ama o da 3-4 gün sadece.
    Freerider

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567