Flow marka boardlar hakkında bilgileriniz ?
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Flow marka boardlar hakkında bilgileriniz ?

Standart Flow marka boardlar hakkında bilgileriniz ?

Arkadaşlar daha önce Volkl Sensor kullandım bağlamaları nitroydu gayette rahat ediyodum normal bağlamaydı bugün yeni board aldım flow strike bağlaması flow m7 ayakkabısıda the one - lace
    flow strike hakkında bilgisi olan arkadaslar ve flow markasını daha önce kullanmadıgım için markanın kalitesi hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim ayrıca en önemli detayda m7 bağlamalar rahat ederim gibi geldi ama sanırım cıldırtıcaklar gibi duruo beni.. gerçekten kapsamlı bi kullanma şekli varsa bilen arkadaslar bu detayıda yazarsa cok sevinicem ayarlarının bende farkındaym ama ne -de ne +da kapatırken arkadan boota sürterek kapanmasını engelleyemiorum arkatarafının acılması pratiklik için değilmi benmi yanlıs anladım illa klipsleride açmakmı gerekior. şok durumdaym şuan değiştirmeyi bile düşünüyorum bağlamaları kullanmakta yararlı geldi gözüme ama bilemiorum.
    Board&nbsp; :Flow Strike 2009 <br />Binding :Flow M7<br />Boot&nbsp; &nbsp; :Flow The One - lace<br /><br />--- Bursa ---

Standart Ynt: Flow marka boardlar hakkında bilgileriniz ?

yokmudur bilgisi olan kimse ((((:
    Board&nbsp; :Flow Strike 2009 <br />Binding :Flow M7<br />Boot&nbsp; &nbsp; :Flow The One - lace<br /><br />--- Bursa ---

bende aldım aynı borddan flow strike daha kaymak nasip olmadı dün aldım benim baglamalar Flow Flite 1 botumda vans ama baglamalardan biraz cekiniyorum umarım memnun kalırım ..
    GS

bu arada bord mükemmel severek aldım özellikleri bakımından herşeyinle süper bir bord .. hiç şüphen olmasın
    GS

Alıntı anticore Nickli Üyeden Alıntı
    bende aldım aynı borddan flow strike daha kaymak nasip olmadı dün aldım benim baglamalar Flow Flite 1 botumda vans ama baglamalardan biraz cekiniyorum umarım memnun kalırım ..
    aynısı benim içinde geçerli dün aldım hava düzeldiği an yukardayım boarddan ve bottan çekindiğim bişey yok severek aldım tek çekindiğim nokta seninde dediğin gibi flow bağlamalarım sanırım alışana kadar sinir krizleri geçiriceğim gibi bi his var içimde bilgisi olan arkadaslar varsa yazarsa sevinirim en azından bi bilgimiz olsun

bende flow flite1 aldım da herkes başlangıç seviyesi falan deyince sinirlerim bozuldu. ya ben 3 yıldır kayıyorum. bu beni ne kadar olumsuz etkiler???

flow harika bi marka arkadaşlar
    heleki baglamasıda flowsaaaaa diyecek sözüm yok hayırlı olsun gayet rahat bi kayısı var
    tayfun
    K2-FLOW

yokmudur başka bilgisi olan ???

Flow baglama digerlerine gore kullanım olarak daha rahat millet yere cokerken sen tak cıkarla ugrasmıyo olucaksın.
    M7 da flow un nxt den sonraki en ii baglaması. Dolayısıyla markanın en ii 2. baglamasını aldıgına gore bence memnun olmalısın. Yine de bu bilgileri kullanarak edinmedim kullandıktan sonra senden de bilgi almak isterim.

Bende SPX indiriminden geçen gün set yaptım. bağlamamıda FLow Flite 2 aldım.Özellikle istedim ,arkadaşımında dediği gibi millet yere çökerken ben ayakta takacağım. Tek sorun ayarlarını iyi we 1 defa yapmak sanırım ondan sonra sorunsuz bir biçimde uzun süre alışarak kallanırım diye düşünüyorum..
    Peki Flite 2 Flow"un kaçıncı sırasında ? Kalite we kullanılabilirlik olarak ? ???
    Board : вυятσи ¢ℓαѕн
    Bağlama : ƒℓσω ƒℓιтє 2
    Bot : вυятσи ƒяєєѕтуℓє
    α ян (-) αикαяα

Sayfa 1/2 12 SonSon