elmadağ rezaleti...
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: elmadağ rezaleti...

Standart elmadağ rezaleti...

arkadaşlar ben snowboarda bu sene başladım ve fırsat bulamadığımdan pek gidemiorum kaymaya.kurban bayramı tatilinde ılgazda başladım ve 2-3 gün orda kaydım sadece.geçtiğimiz hafta sonu daha önce hiç gitmediğim elmadağ kayak merkezine gittim,walla tam bir rezaletle karşılaştım...ilk gördüğüm şey karşısında baya şaşırdım,pistte atlar(ordaki köylülerin kiraladıkları at müsveddesi hayvanlar ) dolaşıodu :o
    her tarafta at pisliği falan,pistin üzerinde yanii...şaşakaldım!kimin ne yaptığı belli değil,pistte yürüyenler,kızakla kayanlar,oturmuş kayanları seyredenler falan,aman allahım tam bir kabustu ???
    kayak ewi namına bi yer var ama kiraladıkları malzemeler tamamen ölü durumda...
    milletin attığı kullanılmayacak durumda malzemeleri toplamışlar ve kiralıolar,ücreti de cabası...saatlik bi de kirası(10 ytl).artı,kayak ewinde 2-3 kişi çoluk-çocuk bu işi yapıolar ama malzemeyi tanıyan ve bilen 1 kişi bile yok....zaten board 3 veya 4 tane var ve ağzı yüzü kaymış durumda,botlar iğrenç durumda her tarafı açılmış ve patlamış.
    tamam burda sezon kısa olabilir,çok kar olmayabilir ama bu kadar da rezillik olmaz yani... :-[
    burası ankara'nın dibinde bir kayak merkezi,en azından adı öyle,böyle bir sıfatı var!!resmen ankaranın ayıbı durumunda yaa...

Standart Ynt: elmadağ rezaleti...

Elmdağ ile ilgili şimdiye kadar hiç olumlu bir eleştiri görmedim. Hiç gitmedim ama hayatım boyunca gideceğimi zannetmiyorum. :
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

bencede gitme çünkü gerçekten kötü pisti toplasan 50 metre zaten yarısı at dolu kayak yapanların dibinde poşetle kayanlar pistin ortasında piknik yapanlar filan işte bölle

Kar yagısını az olmasının yanı sıra elmadagdaki en önemli sorun snowtrack olmayısıdır.3 sene önce 1.5 metreye yakın kar vardı fakat pistler ezilemedigi icin 1 haftada kar kalitesi cok düstü.Eger baskentin göbegindeki bu kayak merkezine snowtrack alınırsa kayak sezonu 1 aydan 3 aya cıkabilir.
    /m\

Bir Ankaralı olarak Elmadağa bi kere gittim. gerçekten rezalet biyer. Adam olması ve reklamının yapılması lazım. Ha bi de son olarak. Kartalkaya ve Ilgaz var boşverin elmayı melmayı
    Board: Rossignol Imperial 156
    Bindings: Rossignol HC2 Fifty
    Boots: Vans Mantra
    Snowboard Bag: Rossignol

Alıntı Mustaine Nickli Üyeden Alıntı
    Kar yagısını az olmasının yanı sıra elmadagdaki en önemli sorun snowtrack olmayısıdır.3 sene önce 1.5 metreye yakın kar vardı fakat pistler ezilemedigi icin 1 haftada kar kalitesi cok düstü.Eger baskentin göbegindeki bu kayak merkezine snowtrack alınırsa kayak sezonu 1 aydan 3 aya cıkabilir.
    köklü bir zihniyet değişiminden bahsediyoruz... dağın bir yüzünde sivil pist mezbelelik iken, diğer yüzünde askeri pistte sezon ortalama 2 katı... sanırım otelin de işine geliyor bu durum... hitap ettiği müşteri kitlesi kayakçı değil... hoş artık 1.5 metre karı da zor görürüz...

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı
    köklü bir zihniyet değişiminden bahsediyoruz... dağın bir yüzünde sivil pist mezbelelik iken, diğer yüzünde askeri pistte sezon ortalama 2 katı... sanırım otelin de işine geliyor bu durum... hitap ettiği müşteri kitlesi kayakçı değil... hoş artık 1.5 metre karı da zor görürüz...
    oradaki askeri tesisler güzel mi sizce?
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı
    oradaki askeri tesisler güzel mi sizce?
    siville karşılaştırdığınızda 5 yıldızlı :D

Alıntı oliver_han Nickli Üyeden Alıntı
    siville karşılaştırdığınızda 5 yıldızlı :D
    ben haftasonu bir inceleyeyim orayı =)
    =-Mustafa Can-=
    A Rh(+)
    Burton Elite 154/Flow the Five/Flow the One/Red hi-fi audex

Alıntı canverse Nickli Üyeden Alıntı
    ben haftasonu bir inceleyeyim orayı =)
    pazartesi günleri rez. yaptırılıyor diye biliyorum... ama kar olmadığından bu hafta pek talep olmaz herhalde...

Sayfa 1/2 12 SonSon