Dorukkaya Snowpark Fotoğrafları
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
55 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dorukkaya Snowpark Fotoğrafları

Standart Dorukkaya Snowpark Fotoğrafları

Kartalkaya Snowpark fotoğrafları , üzerinden atlayıp zıplarken fotoğraf çeken varsa bekliyorum
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi     

Standart Ynt: Dorukkaya Snowpark Fotoğrafları

Son yağan karla bu railların üzerleri epey kapandı, ben t-bar'dan çıkarken Timo Team'den atlayanları gördüm birkaç tane. Ayrıca snowparka direk çıkan lift genelde kapalıydı.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

ali_emre
    Ziyaretçi

ahh be abı ben gıttıgımde lıftler acık olsa kesınlıklee deneyıp foto bıle cektırırdım amaaaa...lıuftlerı kapalıydııı....

bu arada konumuzla alakasızzz bıra sevenlereee tavsıyem war ;D;D;D;D
    maraichi kesınlıkle deneyın turkıyeye coranadan sonra gıren guzel meksıka bırasııı boylee ıcımı keyıflı bıra olamaz......6 tane ıctım ve tatı damagımda kaldı;D
    ewe geldım beyaz showda ıbo konuk ve olsa ıcerdım su an ;D;D

arkadaşlar işte snowparkın genel görünüşü (DORUKKAYA);
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi  

ali_emre
    Ziyaretçi

aman allahımmmm mukemmel gozukuyolar yaaaa......
    orda olmak ısteyen warmı ;D

Bu fotoğraf nereden çekilmiş gözüme kestiremedim. Orta pistin üst tarafları bu kadar geniş açıdan yakalayabiliyor mu snowparkı? Neyse çok güzel gözüküyor, bir atlasam karşıkı dağlar yıkılır.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

ewt bende anlamadım nerden çekildiğini başka bi sitede gördüm ordan aldım sol tarafta lift yok küçük kulübenin yanında lift olması lazımdı göremedim ben? ???

Lift olsa bile t-bar var orada, maymunluk yapmadıkça o kadar yüksekten fotoğraf çekilemez, hele o açıdan hiç çekilemez. O halde gulyabani diye birşey vardır vee olabilir de :D

cafenin hemen altindan binilen teleskinin bitiminde direkt sola donunce kisa dik bir yamac var kaliteli bir zoomla ordan cekilmis kesin.
    Blizzard Ski -Blizzard Blade <br />Atakoy/Istanbul<br />karadere/RiZE<br />Bikmisbroker<br />Bazı yıkılışlar daha parlak kalkışların teşvikçisidir. <br />( Shakespeare ) <br />top seslerinde al, zafer nidalarinda sat.<br />No Pain, No Gain!

Büyük olan rampaları gözüm kesmez ama orta solda eğimi diğerlerine nispeten daha az olanda çalışma yapmak isterdim

Sayfa 1/6 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler