Dorukkaya Snowpark Fotoğrafları - Sayfa 3
Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
55 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dorukkaya Snowpark Fotoğrafları

Standart Ynt: Dorukkaya Snowpark Fotoğrafları

walla bende bilmiorum ben kayıyodum kar motoları filen gitti liftle ilgili heralde

Sanırım yaşanan kazadan bahsediyorsun , kalabalığın sebebi o olmalı :(

kaza dediğin? ben pazar ordaydım snowmobile kazasını demiyorum baya yumruk yumruğa lift yüzünden zaten lifte koptu snowparkın yanındaki hemn yaptılar ama

Pazar günü epey bir karambol vardı ya, Flow ekibi gösteri falan yaptı bir de rapmadan atlama yarışması yaptılar Nazlı'nın bitiminde. Telesiyej yoğunluğu kaldıramıyor, kağnı gibiydi.
    Wake me up when november ends...<br />Thank you for snowboarding!<br />Beni övmeyi bırakınız, gelecek için neler yapacağız onları söyleyiniz... Mustafa Kemal Atatürk

Standart Dorukkaya Snowpark

bu boardumla geçireceğim 5. senem olcak ve ilk defa kartalkayaya gidiorm, dorukkaya da yer ayrttm
    freestyle a geçen seneden çok küçük bir adım atmış bulunuyorum geçen sene italyandaki rampa kalıntılarından küçük atlayşlar yapmştm
    fakat bu sene işi büyütmeyi düşünüyorum hatta bu seneyle kalmayacak bu spordaki geleceğimle iligli ciddi yatırımlar yapmayı planlıyorum
    dorukkayada yerimiz ayrıldı ve sömestrda kayacağım
    snowparkın resimlerine baktım ve şimdilik beklentilerimi fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum
    sezon öncesnden yeternce hazrlk yaptm, yeni board, bacak kaslarımı gelştrme, kndsyn vs
    yine de sizlerin freestyle hakknda tavsiyelerini almak ve de dorukkaya ile ilgili yrmlarınızı ve grşlerinizi bilmek isterm
    hatta sömestrın ilk haftası orada olacaklarla tanışmak ve de birlikte kaymak isterim
    teşekkür ederim
    burton jeremy 151 - cartel est - the shaun boots

Ankara Sorumlusu metulife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ynt: Dorukkaya Snowpark

Alıntı whowanders Nickli Üyeden Alıntı
    bu boardumla geçireceğim 5. senem olcak ve ilk defa kartalkayaya gidiorm, dorukkaya da yer ayrttm
    freestyle a geçen seneden çok küçük bir adım atmış bulunuyorum geçen sene italyandaki rampa kalıntılarından küçük atlayşlar yapmştm
    fakat bu sene işi büyütmeyi düşünüyorum hatta bu seneyle kalmayacak bu spordaki geleceğimle iligli ciddi yatırımlar yapmayı planlıyorum
    dorukkayada yerimiz ayrıldı ve sömestrda kayacağım
    snowparkın resimlerine baktım ve şimdilik beklentilerimi fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum
    sezon öncesnden yeternce hazrlk yaptm, yeni board, bacak kaslarımı gelştrme, kndsyn vs
    yine de sizlerin freestyle hakknda tavsiyelerini almak ve de dorukkaya ile ilgili yrmlarınızı ve grşlerinizi bilmek isterm
    hatta sömestrın ilk haftası orada olacaklarla tanışmak ve de birlikte kaymak isterim
    teşekkür ederim
    Yaa arkadaş etraf ao kadar çok baktım ama bir türlü ben göremedim :D oliver akşam dönüşte bana söylüyor, parkta kaydınmı diye :D Hemen ben de ateş ettim üstüne başına bu şimdimi söylenir diye ;D ;D ;D

valla bn 2 saat sonra yola cıkıyoprum bu hafta dorukkayada olucam bnmde gecen seneden ufak bı tecrubem var bakalm bu sene neler yasanıcak paylasırım sızlerle de

kartalkayadi snowpark ile ilgili olarak şunu söyleyebilirim. Eskiden ferdi varken düzgün rampalar yapılıyordu ama bu sene ferdi yok diye biliyorum o nedenl rampaların durumu açısı nedir bilemiyorum. Yılbaşında gittiğimde de sis nedeniyle durumunu göremedim. Ancak ferdi varken bile bakımsızlıktan rampanın arkası buzdu. Eğer bu işe yatırım yapıyorsan bolkarlı olan yerlerde arkası eğimli yerlere kendi rampanı yap arkadaşlarınla ve oralarda eğlen. Sakatlanma riskin azalır. Trambolin olsa trambolinde çalış diyeceğim ama maalesef o şansın yok. Biz gösterilerden önce hep bu şekilde bolkarın olduğu yerlerde rampa yapar bütün günümüzü orada harcardık çıkış yapmadan. Günde en fazla 3 çıkış yapardık. Sabah yukarı çıkmak için. Öğlen yemekten sonra ve akşam otele dönmek için. Ama dediğim gibi büyük rampalar yerine kendi yapacağın açısız küçük rampalar ile boardunu tanımaya çalış. Çıkış açısı yüksek ve yanlış ramplar sakatlanmalara neden olabilir.
    IN BOOST WE TRUST<br /><br />ROSSI TRAVIS RICE 63<br />FLOW BAĞLAMA<br />ROSSI BOOTS

yuuh yazdığım mesaja bak türkçenin kaşını gözünü çıkarmışım mesaj yazarken.
    IN BOOST WE TRUST<br /><br />ROSSI TRAVIS RICE 63<br />FLOW BAĞLAMA<br />ROSSI BOOTS

gecen hafta ben gittigimde iki buyuk rampa vardi. Yastik da acilmisti ancak basinda kimse beklmedigi icin ben acikcasi henuz hazir deyil sanirim diyerek atlamaya korktum... onun disinda rail gibi seyleri goremedim.

Ben de bu sene bayaa bi umutluyum acikcasi bu atlama islerinde... kendimi hazir hissediyorum... bakalm neler olucak
    Computer games don&#39;t affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we&#39;d all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.<br /><br />Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler