Davraz'a övgü..
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Davraz'a övgü..

Standart Davraz'a övgü..

Eurosport kanalının yapımcılarından Sebastien Laugier, Davraz Dağı Kayak Merkezi'ndeki kar kalitesinin Avrupa'da bulunmadığını söyledi..

Isparta Valiliği'nin daveti üzerine 1 haftadır Davraz Dağı'nda bulunan Fransız milli kayakçılar Denis Raffault, Jean Stephane Doignon, Vivien Dotti, Aurelien Ducroz, Francois Bon ile Eurosport ve TV 5 Monde Televizyonlarının yapımcıları, bugün gazetecilerin sorularını yanıtladı.

1 haftalık çalışmalarında çekilen görüntüleri gazetecilere aktaran Fransız kayakçıların, paraşütle yaptıkları kayak ve snowboard gösterileri büyük beğeni topladı.

Eurosport kanalının yapımcılarından Sebastien Laugier, Davraz Dağı Kayak Merkezi'nden ve Isparta'dan çok memnun kaldıklarını ve en kısa zamanda yeniden geleceklerini kaydetti. Laugier, ''Davraz Dağı Kayak Merkezi'ndeki kar kalitesi, Avrupa'da yok. Bu merkez, bu bölgenin gelişimine büyük ölçüde katkıda bulunacaktır'' diye konuştu.

Isparta Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz da, yapımcıların hazırladıkları programların 1-2 ay içinde yayınlanacağını ve bunun da bölgenin tanıtımına önemli katkı sağlayacağını bildirdi.

Standart Ynt: Davraz'a övgü..

Zaten bu sene davrazda ki olağanüstü gelişimin sebebi vali yardımcısının
    kar sporlarına olan ilgisiymiş..
    yollar çok düzgün cafeler ve tesisleryenilenmiş..
    2. telesiyej hizmete açılmışş..Avea komple sponsor..
    yeni skipass ler falan...Bayaa yatırım olmuş bu sene gelecek seneyi düşünemiyorum..
    www.kayatepe.com

Hürriyet sayfasındaki Davraz reklamlarınıda unutmamak lazım

Bende oteldeki bu yabancılar kimki diyorum. Cumartesi gecesi yanlarında 3 güzel hatunla gördüğüm adamlar demek kayakçıymış. Eh böyle güzel kızlar, pardon pist ve kar olunca gelirler tabi yine.

Sizei ki soru :

1. AVEA bu sponsorluk olayı için ne kadar vermiştir sizce.
    2. DAVRAZ reklam masrafları icin ne kadar harcamıştır ?

Hadi biraz tahmin yürütün. cevabını yarın verecegim
    iyi aksamlar

ben bu fransız kayakcıları gordum superdı hepsı yaa ben bole bı sey ızlemedım walla adamlar zırve sayılacak yere cıktılar kayalıkların o taraflara ordan kaydılar 1 tanesi parasutle kaydı arada ucuyordu havalarda yere konuyordu butun herkesin gozlerı onlardaydı davrasın gelısmesınde valının daha cok etkısı war bence cunku arada valı gelıp kayıyordu davrasın gelısmesınde aveanında etkısı az degıl yani telesıyejdekı oturaklardan calısanların kar kıyafetlerıne kadar her yerde avea wardı ;D
    Ok@n Güzelc@n
    Isparta-İzmir
    FoRuM JP WaLKeR

avea bütün o reklamlar icin sadece 30.000 ytl ödemiş.

davraz çok güzel beyler ve bayanlar bişey söylemeye gerek yok gidin ve tadını çıkarın
    ama gitmeden önce emin olun
    kar seviyesi ve hafa şartlarından
    birde öle disko bar yok sadece kar ve pist kalitesi avrupa dan çok daha kaliteli
    ...
    mecidiyeköy isbl.

annem tarafından ıspartalı olarak ben çok begeniyorum davrazı 2 sezon kaydıma orada çok hoş evet kar kalitesi çok güzel ve neredeyse yılın 5 ayı kar kalıyo ama son zamanlarda kayılmıyoo
    BARIŞ SAVAŞLA KAZANILIR IRKÇI DEĞİL TÜRK'ÜM Yunus SEZİK AB RH + 08/08/1988

Türkiye sıralaması ; Sarıkamış > palandöken'den sonra 3.gelir Davraz....az biraz daha ağaç olsa da kar akmasa. tadından yenmeyecek, bir de ilave pist açılmalı. şu fransızlara ihale edildiği söylenen yeni telesiyejler bir an önce yapılsa.. yazık oluyor koca dağa....

Erzurum Beyi Baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

palandöken de de ağaçsızlık problemi var burada da rüzgar harap ediyo karı

Sayfa 1/3 123 SonSon