ACİL!!! Uludağ - 1) HAngi Bölge? 2) Hangi Otel?
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ACİL!!! Uludağ - 1) HAngi Bölge? 2) Hangi Otel?

Standart ACİL!!! Uludağ - 1) HAngi Bölge? 2) Hangi Otel?

Herkese Merhaba,

1-4 Mart arasında kayağa gidicez. İşyerlerimizden yarın izin alıp hemen otel ve tur için kendimizi yazdırmamız gerekiyor.

Ancak bir sorunumuz var. Uludağ'da hangi bölgeye gitmeli ve o bölgede hangi otelde kalmalı hiç fikrimiz olmadığı için şaşkın bir durumdayız.

Geçen sene 2.Bölge Monte Baia'da kaldık. 1.Bölgeye hiç gitmedik ama çok da merak ediyoruz. Biz board yapmıyoruz, kayak yapıyoruz. Dolayısıyla bolkardan ziyade güzel ve uzun pistleri olan yerleri severiz

Birde otelden çıkar çıkmaz hemen ayağımızda kayakları takıp kaymaya başlayabileceğimiz bir yer olsun istiyoruz. Bu anlamda 2.Bölge çok iyi. Ama 1.Bölgede de böyle bir yer var mıdır?

1.Bölgede hangi otelde kalmalı, hangi pistlerde kaymalı, sizlerin oralara çok sık gitmiş olduğunuzdan dolayı siz bilmiceksiniz de kim bilecek? Sizin engin tecrübelerinizden faydalanıp hemen yarın reservasyonalrımızı yaptırmak istiyoruz.

Emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Standart Ynt: ACİL!!! Uludağ - 1) HAngi Bölge? 2) Hangi Otel?

MERHABA: EN İYİSİ 2.BÖLGE VE YAZICIOĞLU'NUN PİSTLERİDİR. çOK FAZLA VE EN UZUN PİST İMKANI VAR OTEL DE PİSTE YAKIN (15 METRE) OTELDE ÇOK İYİ. BEN 2 YILDIR AYNI OTELDE KALIYORUM. 1. BÖLGEDE 5 YIL KAYDIM HİÇ DEĞMEZ. eĞER ÇOK ACEMİYSENİZ BELKİ. SELAMLAR.

2. bolge monte baia
    gokhan kaan Erkan A rh(+) 1982 inş.muh.
    almaty kazakhistan -
    Rossignol Contrast , oxygen , nidecker

Siyah - Beyaz , Ölüm - Yaşam

Alıntı g.kaan Nickli Üyeden Alıntı
    2. bolge monte baia
    +1
    Kayak : Rossignol Actys 200
    Bağlama : Rossignol Axium 100
    Bot : Rossignol Axium X
    Baton : Rossignol Actys
    Kan Grubu : Sarı-Kırmızı A RH (+)
    Telsiz : PMR 3.38

cevaplarınız için çok sağolun
    geçen sene monte baiia'da kaldım çok memnun kaldım hem otelde hem pistlerden
    ama bu sene 1.bölgeyi de görmek istiyoruz
    onu da denemek istiyoruz ama 1.bölge çok karışık
    her lift için ayrı skipass, otelden pistlere mesafeler, pistler arasındaki mesafeler
    yani bilmeden gitmek biraz lades işi olacağı için cahil cahil gitmek istemiyoruz.

1 . bolgede kaymak ve 1. bolgedeki tum liftlerden kaymak istiyorsan tek secenegin agaogludur cennet fahri kusakli osman yuce pistleri tik bi biletle karsiliyor otel olarak bilmiorum yorum yapamam ama pistler olarak uludügda tek gecerim otelde konaklasanida genede liflere para oduyorsun %50 gibi bir rakam ile ama genede tafsiye ederim
    kan grubu :0 Rh+ <br />uqur@¬p cengel<br />BURSA/ipekcilik<br />snowboard

2.Cİ bölge en iyisi.Karinna hotel veya Monte Baia iyi otellerdir.Bu otellerin pistleri yeni ögrenenler icin uygundur.

hepinize cevaplar için çok teşekkür ederim

2.bölge monte baia^ya gitmeye karar verdik

1.bölgeyi mart sonuna doğru deneyecez

arkadaşlar 2. bölgede kaldım monte baia ve karinnadada bu sene ilk defa agaoglunda kaldım muhteşemdi oteli yenilemişler servis ve hizmet süperdi görevliler hiçbirşeyinizi eksik etmiyorlar; ben ondan dolayı ağaoğlu derim
    Burton King / Burton Andy Warhol Bindings 09 / Burton Shaun W. Boots

bende bu sene hep 1. bölge kaldım ama mart sonunda bende 2.bölge denicem insallah.. Kartanesi veya monte baia olabilir.. Bu gidişle Nisandada uludağda olabiliriz ;D
    It' s always snowing somewhere!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler