Erciyes Otelleri.............
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Erciyes Otelleri.............

Standart Erciyes Otelleri.............

Merhaba ben Dedeman kapandığından beri grand erasda kalıyorum ama liftlere biraz uzak. Özelikle çocuklu aileler için problem olabiliyor.
    Ace Otel biraz daha yakın gibi otelin durumu nasıl bilgisi olan varmı. Bu Beden terbiyesi oteli dışardan müşteri kabul ediyormu yoksa sadece sporcu ve personelemi hizmet veriyor.
    Acaba dedeman nezaman açılır bilen varmı o liftlere çok yakındı rahat oluyordu arada gel otele bebeği emzir felan bebek oldukdan sonra herşey ona göre ayarlanmayabaşlıyor.

Standart Ynt: Erciyes Otelleri.............

Alıntı roketsan Nickli Üyeden Alıntı
    Merhaba ben Dedeman kapandığından beri grand erasda kalıyorum ama liftlere biraz uzak. Özelikle çocuklu aileler için problem olabiliyor.
    Ace Otel biraz daha yakın gibi otelin durumu nasıl bilgisi olan varmı. Bu Beden terbiyesi oteli dışardan müşteri kabul ediyormu yoksa sadece sporcu ve personelemi hizmet veriyor.
    Acaba dedeman nezaman açılır bilen varmı o liftlere çok yakındı rahat oluyordu arada gel otele bebeği emzir felan bebek oldukdan sonra herşey ona göre ayarlanmayabaşlıyor.
    mrb
    dedeman otel gelecek sene tarıhın tozlu sayfalarındakı yerını alacak nihayet,, pıst ortasında otel mı olur???
    grand eras yada ace otel zaten bırbırıne çok yakın oteller, hafta sonları eger rezervasyonunuz yok ıse yer bulmanız pek mumkun degil bu aralar,
    beden terbıyesınde adamı olan her zaman yer bulur, klasık devlet işletmesi,
    yenı açılan mirada otel ıse pistlere 300 mt kadar uzaklıkta ama , pıst başından tlf açtıgınızda hemen servıs gelıyor sızı almaya,,

bu arada dedeman oteli kapalı yine(3 sezondur oldugu gibi),, erciyese en buyuk darbeyi vuran da otelın kapalı olması idi,, mirada otel açılınca zaten dedeman hızmet versede olur vermese de ,,,

Yani Miredada kalsak piste yurumemize gerek kalmıyor. Malum kayak ayakkabılarıyla yurumek zor.

Yani Miredada kalsak piste yurumemize gerek kalmıyor. Malum kayak ayakkabılarıyla yurumek zor.
    hayır tam tersını düşünün,, pıste uzaklık anlamında en uzak otel mırada ama , dedıgım gibi servısı var, kendı malzemenız yoksa otelden kıralamak pek mantıklı degıl bence,, bızım kayak odamız zaten ana pıst kenarında (5 mt,,) ;D ;D
    ben otelın kalıtesını anlatmaya çalıştım , eskıler dedemanı bılırler, bu otelin daha 2. sezonu,,,hem yeni , hem kaliteli,,

dedemanda kalite yokdu zaten. Çok kaldım o otelde. Dedeman kapandıkdan sonrada grant erasda kalmaya başladık. Ayakkabılar geldi zaten busene sadece kayakları kiralıyacaz. Otelden kiralıyacağımıza sizden kiralarız . Yabancıya gitmesin onlar zaten odadan kazanıyor .

dedemanda kalite yokdu zaten. Çok kaldım o otelde. Dedeman kapandıkdan sonrada grant erasda kalmaya başladık. Ayakkabılar geldi zaten busene sadece kayakları kiralıyacaz. Otelden kiralıyacağımıza sizden kiralarız . Yabancıya gitmesin onlar zaten odadan kazanıyor .
    her zaman beklerizz,,

www.erciyeskayak.com

Perşembe - pazar Mirada da kaldık, çok iyiydi, Pazar günübirlikçiler baskın yapsa da memnun ayrıldık. Shutlle hizmeti yeterli, Hisarcık pistlerinden saat başlarında servis alıyorlar.

bu arada otteller onumuzdeki 2 3 hafta sonu full çekiyorlar. rezervasyon iptali için sıra bekliyor insanlar Busene miredayi deniyecez 13 14 15 mart tarihlerinde yer bulabilirsek :P. ay-f tur miredayı kapamış bakalım.