[Kampanyalar] Spor Mağazaları
Sayfa 1/30 12311 ... SonSon
292 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: [Kampanyalar] Spor Mağazaları

Standart [Kampanyalar] Tchibo

tchibo mağazalarında 2 haftada bir konsept değişiyormuş. bu hafta da kayak malzeleri satılıyor. 20 YTL'ye kayak eldiveni aldım. 80 YLT civarında pantalonlar, montlar var. kar gözlüğü 30 YTL. fiyatlar bana uygun geldi.

Standart Ynt: tchibo'da kayak haftası

tchibo mağazasının yeri nerede ve ulaşım bilgilerinide alabilir miyiz

yer olarak nerede kalıyor? sağımda solunda daha bildik bi yer varmı yardımcıolabilirseniz görmek isterim
    Onur<br /><br />ROSSIGNOL&nbsp; &amp;&nbsp; ATOMIC

oraya gidip memnun kalanlar buraya yazarsa sevinirim.
    sadece snowboard...

arkadaşlar tchibo 'ya bu hafta sonu gittik, bu hafta olan konseptlerinde bayan kar kıyafetleri malzemeleri vardı, eşime salopet hariç komple ne bulursak aldık, çok güzel bir set oldu, malzemelerin kalitesi de çok iyi. ayrıca 6 aralıktan itibaren yeni temaya geçiyorlar bu sefer erkek kayak malzemeleri olacak temaları, çok güzel malzemeler var yine, eksiklerimi alacağım bu sefer. ama tchibonun temaları gereği çeşit yok yani bayan kış temasında bir çeşit mont bir çeşit eldiven gözlük vb var, uludağda herkes de görebilirsiniz yani
    fiyatlar çoook uygun
    kayak / baglama /bot /baton = FISCHER

capitol'de de mağazası var.

capitol'dede aynı kampanya varmı yoksa sadece caddedemi geçerli bu kampanya?

tümünde geçerli aynı konsept aynı ürünler aynı fiyat zaten, ayrıca beylikdüzü migros'tada mağaza içine tchibo konsepti açtılar, orda bir kaç ürün eksik ama bulunabiliyor gözlük eldiven mont
    kayak / baglama /bot /baton = FISCHER

Arkadaşlar dün capitoldekine gittik, malzemeler orta seviyede fakat kötü değil. Fiyat/performans olarak değerlendirirseniz oldukca iyi diyebilirim, kayak yapmanın dışında outdoor spor yapanlar içinde alınabilecek bikaç şey var. 30ytl alt üst içlik var
    6 aralıkta erkek konsepti geliyor, ordada 11 ytl' ye termal çorap, 16 ytl' spor gözlük, 30ytl' kayak gözlüğü, 75 ytlden 175 ytlye kadar farklı seviyelerde kayak montu. 49 ytl'ye kar botu olacak.

Benim özellikle ilgilendiğim 76 ytl'ye 8 ana frekansta telsiz olarak kullanabilen bir walkie talkie geliyor, büyükce bir saat gibi kola takılabiliyor, minik katlanabilen bir anteni var ve 1000mt kapsama alanı var (76 ytl fiyata 2 adet telsiz ve şarz cihazı dahil)
    malzemeler kayak dışındada kullanabilir

Hafta sonu bizde eşimle gittik , içlik , çorap ve bere aldık . Hepside kaliteli , bende termal içlik almak için gidecegim , aslında kayak gozlugunude gordum hiç fena değildi yinede gidince karar verecegim.
    Kayak pantolonun krem renk olmasından dolayı almaktan vazgeçtik.
    Mağaza sahibine resim gönmderirlerse siteye yayınlayabilecegimi soyledim ama ne gelen var ne giden :P

Sayfa 1/30 12311 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler