Kafika (Kaçırdığınız Filmler Kahvesi)
Sayfa 1/10 123 ... SonSon
92 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kafika (Kaçırdığınız Filmler Kahvesi)

Standart Sinema paylaşımı

arkadaşlar gecenlerde sinemada bu filime gittim çok grur verici bir ilim her türk evladının mutlaka izlemesi gerekir benden tavsiye etmesi SON BULUŞMA diye bir flim kesinlikle pişman olmazsınız
    at yerime bi imza ugraştırma

Standart Ynt: Sinema paylaşımı

Filmin konusu nedir kısaca anlatırmısın ?

Yoksa gazilerle yapılan bi film var diye duymuştum o mu ?

evet o filim arog ve muro gibi filimlerden önece bu filim gidilmeyi hak ediyor
    at yerime bi imza ugraştırma

hells afişini yükleyemediği için bana gönderdi ben yüklüyorum

Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

craftsman
    Ziyaretçi

Arkadaşlar gerçektende en başta gidilmesi gereken bir film muhteşem çünkü gerçekler çekilmiş .

filmin galası bizde (çorum) yapılmıştı çok şanslıyım
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

sinema paylaşımı denmişken bende http://www.direkizle.net bu siteyi vereyim dedim bilmeyenler için, canı sıkılan buradaki filmleri direk izleyebiliyor. Sık kullanılanlarda bulunsun
    ERDEM PEHLİVAN 26 ARH(-)  İSTANBUL

Alıntı HeLLs Nickli Üyeden Alıntı
    evet o filim arog ve muro gibi filimlerden önece bu filim gidilmeyi hak ediyor
    hells tebrik ederim .ilk gun gitmek nasip oldu .ama forumda paylasmayi dusunemiyecek kadar basiretsiz oldugum icin uzuldum dogrusu.
    bu bir belgeseldir arkadaslar gidin ve ilkogretim cagindaki kucuklerimizin gazilerimizi nasil mektup yagmuruna tuttuklarini neler yazdiklarini bir duyun.gurur duydum hem kucuklerimizle hem tabiki gazilerimizle.
    Blizzard Ski -Blizzard Blade <br />Atakoy/Istanbul<br />karadere/RiZE<br />Bikmisbroker<br />Bazı yıkılışlar daha parlak kalkışların teşvikçisidir. <br />( Shakespeare ) <br />top seslerinde al, zafer nidalarinda sat.<br />No Pain, No Gain!

Yokluk içinde bir savaşın nasıl kazanıldığını gazilerle beraber anlatıyor film. Yanılmıyorsam filmde oynayan son gaziyide geçenlerde kaybettik. İzlenmesi gereken bir film arkadaşlar.
    Batista Rules!

Su an TV 8'de "KAR MUHABBETI" ısımlı bır fılm var.. bord ve kayak sahnelerı var.. seyretmek ısteyenlere duyrulur..
    Board : Rossignol Imperial 150
    Binding : Rossignol HC3000 S/M Black/Chrome
    Boot : Flow R Kinetic (black)

Sayfa 1/10 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler