Kartalkaya Günübirlik Kayak Turu @ 22.02.2009 Pazar - Dorukkaya - 105TL - Sayfa 50
Sayfa 50/56 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon
556 sonuçtan 491 ile 500 arası

Konu: Kartalkaya Günübirlik Kayak Turu @ 22.02.2009 Pazar - Dorukkaya - 105TL

Standart Ynt: Kartalkaya Günübirlik Kayak Turu @ 22.02.2009 Pazar - Dorukkaya - 105TL

aktiftir efendim, aktiftir ;D ;D
    Ezgi Algur - 1981 - 0 Rh(+)
    İstanbul - Maltepe
    Board : Rossignol Reserve 148
    Bağlama : Rossignol HC250
    Bot : Vans Mantra Black/Violet

Standart Ynt: Kartalkaya Günübirlik Kayak Turu @ 22.02.2009 Pazar - Dorukkaya - 105TL

facebook grubumuza tüm yeni üyelerimizi bekleriz. tüm duyuru, fotolar, videolar sürekli güncellenir

http://www.facebook.com/home.php?#/g...gid=6440029383
    İstanbul - Maltepe

ya ezgicim ben bu foto ve videoları facebook amı yükliim? ya nie kimse bana bisi sölemiooo >:(

canım yanıtla kısmında konuya cevap yazdığın beyaz kutuun altında ek seçenekler diye bir kısım var ona tıkladığında
    eklenti diye açılacak. gözattan resimlerini seçip yüklüyorsun sonra gönder diyorsun ama bir mesajda toplam 256KB boyutta resim gönderebilirsin. resimlerinin boyutuna dikkat et, küçültmek gerekiyorsa küçült
    birkaç resim ekleyeceksen daha çok eklenti kısmını tıklayarak bir kaç resim yükleyebilirsin
    İstanbul - Maltepe

faceyede yukleye ılırsın banada yollaya bılırsın
    gokhan kaan Erkan A rh(+) 1982 inş.muh.
    almaty kazakhistan -
    Rossignol Contrast , oxygen , nidecker

Siyah - Beyaz , Ölüm - Yaşam

ozaman ben facebook a atıyorum cunku hepsini kücültmem gerek cunku linkleri buraya atarım ok?

Cumartesi gecesi gerçekleştirdiğimiz bir organizasyonda, fark etmeden üşümüşüm. Saat 00 gibi eve geldiğimde yola çıkacağımız için hemen yattım. Kalktığımda ateşim vardı. Kayak dedim, tur dedim, hazırlandım bindim otobüse :-[ Dayandım dayandım, saat 14-15 gibi titremeye başladım, kayaklarım istemediğim yöne gidiyordu, dedim tamam Murat, yeter bu kadar ;D Yayla'da Şişman Usta sağolsun ilaç buldu bana, kendime geldim yarım saat sonra, VPÇO'ya vokale bile başladım. Uymaya gelmemiştim, dileğimi de gerçekleştirdim az da olsa. Yalnız Didem çok fena bir fotoğrafımı yakalamış, iyi dayanmışım hastalığa onu fark ettim...

İlk biraraya gelişimizdi kartutkusu ile, bizi karşılayan Şişman Usta'dan, inmek istememe sebebimiz Ertuğrul Abi'ye kadar çok sevdik herkesi.

Teşekkür ediyorum herkese

Şişman Usta eline
    Ertuğrul Abi diline
    VPÇO beline sağlık ;D
    Murat Tekir / 0 Rh(-) / İstanbul
    Rossignol Actys 200 Kayak
    Axial2 - 120 Bağlama
    Actys Baton
    Open X3 Ayakkabı

Alıntı yahyabolun Nickli Üyeden Alıntı
    Sevgili Kız Kardeşim Hoş geldinnnnn

Geçmiç olsun çarşııı....

Muti kardeş seni biz öne alalım yorgunluk hikaye olur hep ayık dolaşırsın
    yahya kardeşim ayıp oluyo ama
    muti öne göndermek yerine seni arkaya alsak daha bi iyi olur be

Alıntı arcturus Nickli Üyeden Alıntı
    kardeşim benim
    ben de çok memnun oldum. KAF KAF KAF SİN SİN SİN KAFSİN KAFSİN KAF! KARŞIYAKA IS EVERYWHERE

xanax : takım propagandası yapmak yasaktır
    özledik sizi beeee GözGöz süz bir lig çekilmiyo. Eskiden İTK daki kankalarka iddiaya girerdik. GözGözlü arkadaşlarla TSYD kupa maçlarına beraber giderdik. Alsancak'a girmeden ayrılırdık. Maçta kavga döğüş akşamına sahilde bira içerdik. Yalıdan boyoz alır Bostanlıda yerdik

Şaka maka ben İzmir'i özlemişim. Sabahın köründe Alsancaktaki fırından çıkan boyozu pasaport kahvesinde sicim ip ile 4 e bölünmüş kaynamış yumurta ve çay eşliğinde yemek...
    İstanbul<br />0 rh +

Alıntı arcturus Nickli Üyeden Alıntı
    özledik sizi beeee GözGöz süz bir lig çekilmiyo. Eskiden İTK daki kankalarka iddiaya girerdik. GözGözlü arkadaşlarla TSYD kupa maçlarına beraber giderdik. Alsancak'a girmeden ayrılırdık. Maçta kavga döğüş akşamına sahilde bira içerdik. Yalıdan boyoz alır Bostanlıda yerdik

Şaka maka ben İzmir'i özlemişim. Sabahın köründe Alsancaktaki fırından çıkan boyozu pasaport kahvesinde sicim ip ile 4 e bölünmüş kaynamış yumurta ve çay eşliğinde yemek...
    kardeşim yıktın beni zaten karnım açtı

Sayfa 50/56 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon