ANKARA tayfası Uludağ planı - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: ANKARA tayfası Uludağ planı

Standart Ynt: ANKARA tayfası Uludağ planı

bilgisayarım bozuk olduğu için akşam detaylara bakamayacağım yarın işten bakarım artık ...

Alıntı winter park Nickli Üyeden Alıntı
    bilgisayarım bozuk olduğu için akşam detaylara bakamayacağım yarın işten bakarım artık ...
    detayları mektup ile bildiririz doktor :P :D ;D

Açıkçası 21-22 tarihlerine konaklamalı uludağ planını ertelemenizi tavsiye ederim. Bursada havalar kötü. haftasonuda kapalı ve karlı gözüküyor. Planı 28 ine göre yaparsanız daha ii bir hava ile karşılaşabileceğinizi söyliyebilirim. Birçoğunuz işten dalavere ile izin alacağınızı göz önünde bulundurursak bari deysin derim.
    DİKKAT ISIRIRIM

B Rh (-) / Kükürtlü / BURSA
    U Can See Me When I pass U!...
    BMW K1200R....

Alıntı Kemalke Nickli Üyeden Alıntı
    Açıkçası 21-22 tarihlerine konaklamalı uludağ planını ertelemenizi tavsiye ederim. Bursada havalar kötü. haftasonuda kapalı ve karlı gözüküyor. Planı 28 ine göre yaparsanız daha ii bir hava ile karşılaşabileceğinizi söyliyebilirim. Birçoğunuz işten dalavere ile izin alacağınızı göz önünde bulundurursak bari deysin derim.
    teşekkürler kemalke... önümüzdeki haftasonu tüm yurtta hava yağışlı olacak... konaklamalı bir plan yerine ankaraya yakın bir merkeze günübirlik organizasyon yapsak daha iyi olur... uzun vadeli tahminlerde pek iç açıcı değil... uludağ planını da mart ayına ertelersek iki güneşli gün yakalayabileceğimiz kanaatindeyim...

Alıntı Kemalke Nickli Üyeden Alıntı
    mantıklı
    ŞAH_I_AN  =  ŞAH_L_AN

Bu sezon kapanmadan konaklamalı Uludağ Turuna katılmak istiyorum. 21-22 Şubat haftası hava durumu iyi değil, 28 Şubat-01 Mart haftası ise benim iş seyahati ve uygun olması durumunda gerçekleştirmeyi düşündüğüm kamp nedeniyle benim için uygun gözükmüyor. Kamp olayı olmasa bile 28 şubat öğlen saatlerinde Ankara'da olacağım için Uludağ turuna katılmam mümkün gözükmüyor. Ancak ilerleyen haftalarda olabilecek turlara katılım sağlamam mümkün. Herkese Söğütözü'nden sevgiler...
    Kayak: Rossignol Cobra Vas
    Bağlama: Axium 100
    Ayakkabı: Axium X
    Galip YILMAZ 1979 A Rh+

KAR TANESİ

Alıntı engineer06 Nickli Üyeden Alıntı
    Bu sezon kapanmadan konaklamalı Uludağ Turuna katılmak istiyorum. 21-22 Şubat haftası hava durumu iyi değil, 28 Şubat-01 Mart haftası ise benim iş seyahati ve uygun olması durumunda gerçekleştirmeyi düşündüğüm kamp nedeniyle benim için uygun gözükmüyor. Kamp olayı olmasa bile 28 şubat öğlen saatlerinde Ankara'da olacağım için Uludağ turuna katılmam mümkün gözükmüyor. Ancak ilerleyen haftalarda olabilecek turlara katılım sağlamam mümkün. Herkese Söğütözü'nden sevgiler...
    şimdilik hava durumu uludağın pek mantıklı bir seçim olmayacağını gösteriyor... bakalım günler geçtikçe durum değişecek mi söğütözüne sevgiler...

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234