snowboard ayakkabı acil yardım - Sayfa 6
Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
52 sonuçtan 51 ile 52 arası

Konu: snowboard ayakkabı acil yardım

Standart Cevap: snowboard ayakkabı acil yardım

Alıntı ebru_snow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar northwave opal board botu aldım fast track bağlama ancak aklım boa bağlamada kaldı fakat kullanan birkaç kişiden mekanizmanın zamanla koptuğunu ve bozulduğunu duydum satan arkadaşta önermedi açıkcçsı biraz tereddütlüyüm geri mi versem değiştirsem.İlk botlarım nidecer dı ancak klasik bağlama olduğu için her kayıştan önce mutlaka açıp bağlıyordum çünkü pistin ortasında gevşiyordu buda sıkıntı sürekli bağlama zahmeti ve gevşeyince board üzerindeki kontrolü kaybediyorum kullanan ve bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan fikir bekliyorum.
    boardum gnu banana sistem bağlamalar völkl bot tercihini acil yapmam lazım
    Boardcu arkadaşlar hani yardım nerede,kayak olsa fikrimizi söylerdik
    ARH+
    19.11.1963 ÇORUM

Standart Cevap: snowboard ayakkabı acil yardım

Alıntı ebru_snow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar northwave opal board botu aldım fast track bağlama ancak aklım boa bağlamada kaldı fakat kullanan birkaç kişiden mekanizmanın zamanla koptuğunu ve bozulduğunu duydum satan arkadaşta önermedi açıkcçsı biraz tereddütlüyüm geri mi versem değiştirsem.İlk botlarım nidecer dı ancak klasik bağlama olduğu için her kayıştan önce mutlaka açıp bağlıyordum çünkü pistin ortasında gevşiyordu buda sıkıntı sürekli bağlama zahmeti ve gevşeyince board üzerindeki kontrolü kaybediyorum kullanan ve bu konuda deneyimi olan arkadaşlardan fikir bekliyorum.
    boardum gnu banana sistem bağlamalar völkl bot tercihini acil yapmam lazım
    Açıkcası, Boa bağlama çok pratik, kullanımı çok kolay..Eşimin Deluxe botu boa bağlama ve yaklaşık 4 yıldır bir sıkıntı olmadan kullandı..Bozulma yaşanabilr mi? Hard bir kullanıcıysanız olabilir..Ama soft bir stiliniz varsa kullanılabilir..
    Dünyada iki farklı insan var, bilmek isteyenler ve inanmak isteyenler.

Friedrich Nietzsche

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456