ACL ön capraz bagı kopması
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ACL ön capraz bagı kopması

Standart ACL ön capraz bagı kopması

Arkadaşlar kayak suporuna yeni başladım ne yazıkki 3 ocakta uludagda kar sapanıyla başladık 5 günün sonunda hafif kaymaya başladım telesiejin önünde beklerken bir arkadaş duramadı bana carptı bende onun etkisiyle düştüm tabiki düşerken kayak ayagımda döndü ve capraz bagımı kopardı şimdi istiraat ediyorum kısmetse ameliyat olacam ACABA bu ameliyatı olup kaymaya devam eden varmı cünkü bu sporu cok SEVDİM yoksa bizim icin bu bittimi cevap verirseniz beni memnun edersiniz
    Ramazan İşler ARh(+) İSTANBUL--

Standart Ynt: ACL ön capraz bagı kopması

Bence sorun olmaz ama.... Bilen biri cevaplasın....

Çok geçmiş olsun, ameliyattan sonra bir süre fizik tedavi verecekler, sonra tekrar kayarsınız, benim bu ameliyatı olan ve kayan arkadaşlarım var.

büyük geçmiş olsun... kısa sürede sağlığınıza kavuşup pistlere dönmeniz dileğiyle...

allah yardımcın olsun. geçmiş olsun...
    Board Burton Custom X
    Bağlama Burton p1
    Botlar Burton imprint 2 Red - Black

Operasyondan sonra fizik tedavi ile tekrar kayağa dönebilirsin. Bit tv programında bir doktor anlatmıştı. Başarılı operasyonlarla profesyonel sporcular bile eski sağlığına kavuşuyor. Önümüzdeki sezonda tekrar kayabilirsin. Egzersizleri aksatma ve doktorun tavsiye ettiği besinleri tüket, bölgeyi kuvvetlendirmek için.
    Şimdiden geçmiş olsun, İnşallah sapa sağlam dönersin pistlere....

çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Bu konuda endişen olmasın, gelecek sezona yeniden kaymaya başlarsın.
    Kayak:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Rossignol Actys 200<br />Bağlama: Rossignol Axium 100<br />Bot:&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; Rossignol Axium X <br />Baton:&nbsp; &nbsp;&nbsp; Rossignol Actys

Büyük geçmiş olsun. Umarım tez zamanda iyileşirsiniz.
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

ilk başta çok geçmiş olsun. fizik tedavi son sınıf öğrencisi olarak cevap veriyorum size. iyi bir fizik tedavi ile 6-12 ayda normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. muhtemelen 1 yıl sonra gelecek sezon da kaymaya tekrar başlaya bilirsiniz. ama bana sorarsanız kendinizi bir yıl dinlendirmeniz ve hiç bir zaman aşırı hareketler yapmamanız.

Sayfa 1/3 123 SonSon