Kartepe Kayak Merkezi Green Park Resort 2011-2012 Sezonu Skipass Lift Fiyatları - Sayfa 4
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
32 sonuçtan 31 ile 32 arası

Konu: Kartepe Kayak Merkezi Green Park Resort 2011-2012 Sezonu Skipass Lift Fiyatları

Standart Cevap: Kartepe Fiyatlar

kusura bakmayın ama bu fiyatlar saçma sapan. oran-orantıdan bihaber...
    günlük sınırsız 50, aylık sınırsız 1150. ayda en az 23 gün kaymak lazım amorti etmek için.
    kayacam desen hava şartları izin vermez. o 1150'ler aile paketi filan olsa anlarım da...

sezonluk sınırsız 2800. yaklaşık 2,5 ay eder. sezon o kadar zaten. nerde bunu avantajı?

5 tur 40, 10 tur 45. bu ne yaaa? beyin yoksunu herhalde bunu hazırlayan...
    Hayatta kalmak, haz alma duygusunun teşvik ettiği risk alma ve dikkatli davranma arasındaki ince çizgidir.

Standart Cevap: Kartepe Fiyatlar

Ben o greenpark otele mail attım.Adresi bu: kartepe@thegreenpark.com

Sizin yapacağınız skipass ücretininde aldığınız otopark ücretinin de otelinizinde Allah belasını versin.Türkiyedeki en boktan kayak merkezine sahipsiniz ama maşallah fiyatlarınız himalayalardan daha pahalı.Dalga mı geçiyorsunuz siz insanlarla terbiyesizler.O fiyatları o boktan kayak merkezine uygun şekile indirmek sizin için zorunlu...Bu nasıl bir işletmecilik müdürünüz , işletmeciniz ilkokul mezunu falan mı.Neyin kafasını yaşıyorsunuz.

Tepkisiz kalmak istemedim gerçekten insanları yolunacak kaz gibi görüyorlar.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Bu Konudaki Etiketler