Kartepe Kayak Merkezi Green Park Resort 2011-2012 Sezonu Skipass Lift Fiyatları
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kartepe Kayak Merkezi Green Park Resort 2011-2012 Sezonu Skipass Lift Fiyatları

Standart Kartepe Kayak Merkezi Green Park Resort 2011-2012 Sezonu Skipass Lift Fiyatları

bu haftasonu ailecek kartepeye gidip ilk kez kayak yapmayi denicez
    istanbul dan gidecegimiz icin gunubirlik bi tur olucak
    kiyafet, takim ve teleski lerin gunluk kirasi filan ne kadardir

bir de yanimiza nasil kiyafetler alalim
    kart pantolonu ve mont ordan kiralanmaktadir dimi?
    sorularimda bu konuya ne kadar uzak oldugumu anlamissinizdir heralde :D

Standart Ynt: Kartepe Fiyatlar

Şu an kartepe de düzgün kar olduğunu sanmıyorum , ama yinede gideceksen 70 YTL günlük kişi başı skipass ücreti , kartepeye çıkarken kartepe kayak evinden kayak yada board kiralayabilirsin oradan yardımcı olurlar.Benim tavsiyem haftasonu yapılacak olan tura katılman hem daha düzgün bir karda öğrenirsiniz hemde keyifli bir gün geçirirsiniz.Sonuçta tur fiyatı kartepe skipass fiyatıyla nerdeyse aynı ayrıca ulaşım ve skipass ta dahil malzeme kiralamasını orada otelin kayak evinden yapabilirsin .
    snowboarder

Bende bu sene başladım,kısaca kendi yaptıklarımı yazayım
    öncelikle heyecan bastı,4 saate yakın uyuyamadım
    Giderken giydiklerim eşortman ve kazak,kazağın içinde atlet ve penye...Kiralamaya gittiğin yerde mutlaka su geçirmeyen pantolonlardan al,içlik varsa içlik giy ama okadar mühim değil,yani ben ihtiyacını hissetmedim...
    Bir de afedersin,popo kısmına biraz daha kalın giyinebilirsen iyi olur,çünkü ayakları bağlarken fln kuyruk sokumun uyuşabilir
    Sonra yanıma aldıklarım,iç çamaşırı,eşortman ve kazak,malum su geçirmese bile bileklerden,bel kısmından az bi miktar nemlenme oluyor
    Mont olarak benim yağmurluk tarzında su geçirmez montum vardı zaten tam kullanıma uygun,varsa kullan,ama yoksa ordan temin edebilirsin
    Şahsen yanında yedeklerin bulunsun derim ben,mesela kazak al yanına...

Ücretler ise günlük sınırsız bilet alcaksan 70 lira,ama 5biniş+otele dönüş 50 lira,ben ondan aldım,12den 5e akdar zor bitirdim
    çay-kahve:5lira
    sucuk-ekmek:10 lira
    200ml su:3lira
    giderken bunları göz önünde bulundur

Ben sakaryadanım,bu tur saat kaçta buluşma olcak,açılan bi konu varsa bunla ilgili link verebilir misin dostum,hava uygun olursa katılmak isterim
    Serhat Akdağ
    AB Rh(+)
    26.08.1989
    Sakarya/Adapazarı

http://82.222.81.12/ bu ıp cam dan kartepedeki duruma bakabilirsiniz bende pek kar olduğunu sanmıyorum : siz en iyisi hafta sonu duzenlenecek tura katılın daha çok zevk alırsınız
    08 Burton Jeremy Jones
    11 Burton Cartel EST
    10 Burton Hail Striper

şu an kötü arkadaşlar kayak yapılamıyor..bu akşam kar yağışı bekliyoruz..
    inşallah çabuk toparlar... snowwi bu arada bizi tavsiye ettiğin için sağol
    Rossignol Z3 bot:Rossignol expert
    www.kartepekayakevi.com Fatih Fescioğlu

Bu tur'un linkini gönderebilirmisiniz,hususi olarak gelip orda aranıza katılmak isterim...
    Serhat Akdağ
    AB Rh(+)
    26.08.1989
    Sakarya/Adapazarı

:D
    cok sagol cok guzel aciklamissin
    biz ailecek bi gezi yapicaz kusura bakma
    ama verdigin bilgiler icin tekrar tesekkur ederim

peki kayak takimi kiralari ne kadardir?

bu arada kartepe kar kalinligi 125 cm gorunuyo
    http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin...kalinligi.aspx

Alıntı wassat Nickli Üyeden Alıntı
    :D
    cok sagol cok guzel aciklamissin
    biz ailecek bi gezi yapicaz kusura bakma
    ama verdigin bilgiler icin tekrar tesekkur ederim

peki kayak takimi kiralari ne kadardir?

bu arada kartepe kar kalinligi 125 cm gorunuyo
    http://www.meteor.gov.tr/2006/tahmin...kalinligi.aspx
    dün gönderdiğim kartepe ile ilgili mesajıa ynen yapılştırıyorum.
    bu arada oradaki ölçümler özel istasyonlar tarafından yapılıyo. kimse yoğurdum ekşi demeyeceği için 125mm kar 125cm oluveriyo

-------------------

az önce kartepeden geldim. gitmemle gelmem bir oldu. sağnak yağış var. neredeyse tüm karlar erimiş. kayacak yer yok. tam anlamıyla eski adı olan "keltepe" olmuş. Meteoroloji Kartepedeki kar kalınlığını 125cm olarak veriyo (Bu ölçümü özel merkezler yapıyomuş) Bu özel merkezler ya karın ne demek olduğunu bilmiyo ya da milimetreyi santimetre olarak yazıyo. Şu anda Kartepede bana 25cm kar kalınlığı göstereni alnından öperim Smiley

Ayrıca Kartepedeki otopark ücreti olayı son kertede abartılmış durumda. Daha tesislere gelmeden 100mtr önce sizi karşılayan, sırtına fosforlu yelek geçirmiş tipler 5ytl istiyor. Bugün arabayı üzerlerine sürdüm, camı açıp "ne lan bu otele günlüğü 300ytl bayılıp bi de otopark ücretimi vericem" diye bağırdım. Şaka gibi ama özür dilediler buyur geçiniz dediler. Ben daha otoparka para falan vermem Smiley

Velhasıl kelam, Kartepeye en az 40cm yağış olmadan çıkılmaz. Ola ki yanılıp Kartepeye gittiniz. Dağa tırmanırken takriben 11. kilometrede solda sarı renkli "dürüm truck" tırını gördüğünüzde etrafınıza bakının. O civarda kar yoksa kartepede ağzınızı poyraza açarsınız Smiley

----------------------
    İstanbul<br />0 rh +

Alıntı Josp Nickli Üyeden Alıntı
    http://82.222.81.12/ bu ıp cam dan kartepedeki duruma bakabilirsiniz bende pek kar olduğunu sanmıyorum : siz en iyisi hafta sonu duzenlenecek tura katılın daha çok zevk alırsınız
    http://www.rent-a-play.com/rent/kame...kameracik=pist

buradan kartepenin şu an için bittiğini görebiliyoruz ....
    İstanbul<br />0 rh +

saolun arkadaslar durum kotu gorunuyo ama meteorloji carsambadan itibaren soguk hava dalgasi olcagini soyluo
    bakalim ins kar yagisi olur

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler