ILGAZ KAYAK MERKEZİNDE 2008-2009 KIŞ SEZONU
Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ILGAZ KAYAK MERKEZİNDE 2008-2009 KIŞ SEZONU

Standart ILGAZ KAYAK MERKEZİNDE 2008-2009 KIŞ SEZONU

Bu sezon için Ilgaz kayak merkezi ile ilgili güncel haberleri bu başlık altinda toplarsak gerçekten çok faydalı olacak. Mesela bu pazar Ankara'dan günübirlik gitmeyi düşünüyoruz. Pistlerin son durumu nedir? günübirlik giden arkadaşlar için tavsiyeleriniz var mi? Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekür ediyorum.
    Burton Operator 158
    Custom Bindings
    Vans HI-Standart
    Anon Figment Splinter

Standart Ynt: ILGAZ KAYAK MERKEZİNDE 2008-2009 KIŞ SEZONU

Bu forumu açtığın iyi oldu kar kalınlığı 110 cm. miş :P bende gitmeyi düşünüyorum bakalım...
    Board: Rossignol Imperial 156
    Bindings: Rossignol HC2 Fifty
    Boots: Vans Mantra
    Snowboard Bag: Rossignol

Ewt arkadaşlar yok mu gidip gören pistin durumu nasıl. Birde resimlerden gördüğüm kadarı ile ılgaz kayak merkezinde 1 adet mi pist var? Yani o reismde görünen sonu dağbaşı otelle biten pistmi? Bu pistin uzunluğu nedir? Dorukkayadan sonra bu pistte kaymak tat verir mi vermez mi? En basiti 8 şubat pazar günü günübirlik gitmeye değer mi değmezmi 6 kişi gitmeyi düşünüyoruz arkadaşlarimi da yaniltmiş olmayayim.
    Burton Operator 158
    Custom Bindings
    Vans HI-Standart
    Anon Figment Splinter

Valla yeni başlayanlar için uygunmuş. ama Dorukkaya ile kıyaslanamaz diyorlar. Bu hafta sonu Ankara tayfası tercihini hangi yönde kullandı forumlardan görüyorsun. Ama ılgazın ekonomik olması ayrı bir avantaj.
    Board: Rossignol Imperial 156
    Bindings: Rossignol HC2 Fifty
    Boots: Vans Mantra
    Snowboard Bag: Rossignol

Arkadaşlar meraba..10 11 12 subat grup olarak ılgaza kamp yapmaya gelmeyı planladık..Ancak hala bırkac probemımız var..Oncelıkle ıstanbuldan kastamonu merkeze otobusle geldıkten sonra,ılgaza nasıl cıkıcaz(otel servısı dısı bır yol)..ikincisi askeri otelle ilgili bilgisi olan arkadaş varmı..Kayak kıyafetleri kiralayabileceğimiz yer varmı? ve yaklaşık ücretleri nedir.aynı şey kayak takımları içinde geçerli.. şimdiden teşekkürler

Alıntı semih34 Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar meraba..10 11 12 subat grup olarak ılgaza kamp yapmaya gelmeyı planladık..Ancak hala bırkac probemımız var..Oncelıkle ıstanbuldan kastamonu merkeze otobusle geldıkten sonra,ılgaza nasıl cıkıcaz(otel servısı dısı bır yol)..ikincisi askeri otelle ilgili bilgisi olan arkadaş varmı..Kayak kıyafetleri kiralayabileceğimiz yer varmı? ve yaklaşık ücretleri nedir.aynı şey kayak takımları içinde geçerli.. şimdiden teşekkürler
    Kastamonu-Ankara otobüsleriyle çıkıyorsunuz.
    AB Rh (-)

"İnsan, kendisini de içine katmadan armağan verebilir mi?"

arkadaşlar pardon ben hala anlamadım..kısacası ben ıstanbuldan ılgaz dagına nasıl gıdebılırım..

Biz Ankara'dan ilk defa gideceğimiz için pek bilgim yok bu konuda. Bilen arkadaşları yardıma bekliyoruz.
    Burton Operator 158
    Custom Bindings
    Vans HI-Standart
    Anon Figment Splinter

Alıntı semih34 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar pardon ben hala anlamadım..kısacası ben ıstanbuldan ılgaz dagına nasıl gıdebılırım..
    İstanbul'dan Kastamonu'ya gidiyorsunuz 7-8 saat.
    Kastamonu'dan Ankara'ya giden otobüslerle yaklaşık 1 saatte de dağa ulaşabiliyorsunuz.

Ya da tersinden İstanbul'dan Samsun'a tarafına giden otobüslerle Ilgaz'a gidip Doğruyol tesislerinden Ankara'dan Kastamonu'ya giden otobüslere binebilirsiniz.
    AB Rh (-)

"İnsan, kendisini de içine katmadan armağan verebilir mi?"

kayak kiraları minimum 25 tl, günlük skipass 15 tl

bi telesiyej(chair lift) birde teleski(t bar) var. pistler normal, üst taraflar daha dik ve kısmen buzlanma vardı geçen hafta,

acemi için doruk otelin kendi pisti de var 200-300 m uzunluğunda, baby lift te var orda, ücretsiz (kayağı otelden kiralarsan tabii)
    Kayak: kiralık<br />Bağlama:kiralık<br />Bot:kiralık (en kötüsü de bu)

Sayfa 1/2 12 SonSon